Napište nám prosím svoji zkušenost s kurzem
Děkujeme ...

    
Skvělý kurz, skvělí lektoři. Byl jsem nadšený. Kliknutí na tento kurz bylo vskutku zdařilou volbou. Možná námět: něco dalšího, navazujícího by neškodilo. A nesmím zapomenout, stále se usmívající a příjemná recepční :) ID (51439)

10.5.2018

V obou absolvovaných kurzech jsem byla spokojená, lektoři super. ID (52935)

5.5.2018

Velice zdařilý kurz, sešla se skvělá parta. Už jsme byli na srazu :) Lektorky musím moc pochválit, obě byly skvělé. A bylo fajn, že byly dvě - jedna to vedla a druhá také předávala zkušenosti ze své praxe. ID (52767)

30.4.2018

Moc se mi to líbilo, bylo to úžasné. ID (53232)

5.5.2018

Kurz Breussovy masáže super, spokojenost, jako vždy u vás na kurzech :) ID(52359)

23.03.2018

Spousta zajímavých informací, tipů, pozitivní atmosféry, milých a ochotných lidí - to jsou kurzy v Dextru!!! Kurz Marketing pro maséry opět potvrdil, 1*!

2.8.2015

Již jsem v Dextru absolvovala mnoho kurzů a vždy jsem byla naprosto spokojená. Kurz marketing pro maséry je úžasný a moc přínosný, doporučuji ho opravdu všem masérům! Lektor Dušan oplývá velkou praxí, uváděl spoustu příkladů právě přímo z praxe, rad při řešení problémů, dával vhodná doporučení, no prostě super, moc užitečné informace. Díky a těším se příště. :)

1.8.2015

Profesionální přístup, perfektní výklad, lidský, vlídný člověk s trpělivostí - to byla naše skvělá lektorka kurzu Bali masáže Nikolka. Velké dík patří také kolegům na kurzu, byla jsme skvělá skupina, moc jsem si to užila.

10.7.2015

Dexter je nejlepší školící středisko!! Všechno bylo perfektní, naše lektorka Nikol byla nejlepší, skvělí lidé na kurzu, báječná atmosféra, nemám co dodat, moc děkuji a těším se na další návštěvu. Lucie

7.7.2015

Děkuji za příjemně strávenou sobotu v rodinné atmosféře v Dextru. Kurz cvičení pro těhotné jsme si moc užili, lektorka byla velmi milá, zkušená v oboru, odpověděla na veškeré dotazy, úžasná atmosféra, prostředí, prostě zábava. Vysoká úroveň výuky za dobré ceny, prostě super, doporučuji!

11.07.2015

Manuální lymfodrenáž vede skvělá lektorka Hanka. Nejen, že měla na vše odpověď a vždy dokázala poradit, také je příjemná. Nešel bych jinam!! Příjemný byl také náš kolektiv, takže kurz jsme si všichni užili v báječné atmosféře a byly to pro nás dny pohody. :)) Díky, páá.

25.06.2015

Milý přístup lektorky Hanky ke studentům, vysoká profesionalita. Oceňuji, že lektorka je praktik v Motolské nemocnici, který tuto metodu roky používá. Opravdu je to profík, jak má být, naprosto ÚŽASNÁ! Děkuji

7.6.2015

Příjemná atomosféra, skvělý lektor, pouze pozitivní lidi, nikdo nenarušuje kurz, to je obrovské plus. 8 víkendů rekvalifikačního masérského kurzu uteklo hrozně rychle, bylo to moc fajn, ráda doporučím Dexter dál.

27.06.2015

V Dexter Academy se mi moc líbí, byla jsem tu spokojená na předešlých kurzech. Atmosféra vizážistiky byla naprosto suprová, lektorka Dáša stále úsměv na tváři, už jsem přihlášená na další kurz, mohu jen doporučit! :)

25.05.2015

Úžasní lidé v Dexter Academy, hlavně slečny na recepci, sluníčka. :) Trpělivé, laskavé. Všechno super, přijdu zas! Fantomas :)

10.05.2015

Dobrý den, moc bych chtěl pochválit a doporučit našeho lektora na Reflexologii nohy Karla. Je moc sympatický, příjemný, ohleduplný. Skvělý systém práce, pracovního nasazení, velmi dobrá komunikace. Kurz reflexologie doporučuji všem i jako doplněk pro své blízké, prostě všem. :)

23.04.2015

Již jsem v Dextru absolvovala rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích a bylo to super. Do Dextru chodím moc ráda, jsou tu přátelští, sympatičtí a ochotní lidé, dny tady si užívám. :)

26.4.2015

Žiji v zahraničí a díky mezinárodní akreditaci, kterou Dexter má, jsem si tu udělal rekvalifikační masérský kurz. Tato oblast mě začala velmi zajímat, a tak jsem si udělal další kurzy, včetně Bali masáže. Lektorka Nikol je špica! Odborný a zároveň velmi přátelský výklad, kurzy s ní jsou pohádka. :)

17.4.2015

Super prostředí v Dextru, bezva služby a servis pro studenty, skvělý přístup. Nemám žádné připomínky, mám samé dobré zkušenosti. Díky!

16.5.2015

V Dextru jsem velmi spokojená a ráda chodím na nové a nové kurzy, člověk se musí stále vzdělávat. :) Reflexologie nohy naprosto splnila moje představy a požadavky co se rozsahu výuky a kvality lektora týká. Děkuji, opět velká spokojenost!

21.5.2015
Opět velký zážitek a spoustu nových informací od Dextru. Lektor kurzu byl skvělý, moudrý a lidský člověk, profesionální na 100%!

11.04.2015

Milý Dextře, moc děkuji za krásně strávené dny na rekvalifikačním kurzu v Brně, lektorka Nikol je velmi znalá a zkušená, vše bylo moc pěkné. Je mi líto, že kurz končí a těším se na další kurzy. Děkuji za vše!

25.05.2015

Na kurz Masáž těhotných jsme měli báječnou empatickou, nesmírně sympatickou a především znalou lektorku Nikol.. Kurz se nesl v příjemné a inspirativní atmosféře, bylo to moc fajn. :)

18.6.2015

Lektorka Nikol je prostě skvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1* 1* 1* 1*

14.6.2015

V Dextru už jsem po několikáté, vždy jsem byl moc spokojen a mile překvapen nově nabytými informacemi. Kurz Mobilizačních technik byl velice zajímavý, inspirující. Lektor byl trpělivý, s úsměvem řešil všechny naše dotazy, prostě super. Díky! Petr

1.6.2015

Moc děkuji za příjemné dny v Dextru. Všechno se mi moc líbilo, VŠECHNO! Příjemná lektorka, milé a ochotné slečny na recepci, výborný výběr občerstvení v privátní kavárničce pro studenty. :) Budu se těšit na možnost dalšího kurzu.

3.6.2015

Skvělý kurz tejpingu, skvělý lektor, nemám co vytknout: znalost, zkušenost, schopnost a umění předat informace. Velice příjemná výuka a strávené dny v Dextru.

3.6.2015

Právě jsem úspěšně ukončila rekvalifikační masérský kurz v Hradci. Za vše vděčím naší úžasné lektorce Ladě. Vlídně se nám věnovala, laskavě s ochotou vše vysvětlovala, zopakovala... Bylo to pro mě 8 nezapomenutelných víkendů, prožitých v příjemné přátelské atmosféře. Děkuji!

28.05.2015

Bambusy v Brně jsme si všichni báječně užili, bylo to prostě perfektní, suprový přístup lektora Karlose, nemám co vytknout. Už jsem se přihlásil na další masérský kurz u Dextru. Díky a těším se na nové kurzy, David.

29.04.2015

Dobrý den , 26. a 27. května jsem u Vás v Praze absolvoval kurz, Hot stones I. Musím říci, že jsem absolvoval již 5 kurzů od Dexter Academy, ale s takovýmhle přístupem jako teď jsem se ještě nesetkal. Myšleno v pozitivním slova smyslu. Pan lektor Karel byl neuvěřitelně vstřícný, přátelský a měl perfektní individuální přístup. Celou dobu na kurzu vládla přátelská a hlavně vtipná atmosféra. Pomohl mi procvičit si i postupy z minulých kurzů a ukázal mi i nové neobjevené taje bambusových tyčí, o kterých do budoucna, teď již vážně, uvažuji. Z celého kurzu mám velmi dobrý a uvolňující pocit. A hlavně si ve srovnání s jinými kurzy vše (sic!) pamatuji. Takového pracovníka by Vám mohl kdejaký zaměstnavatel jen závidět!

26.5.2015

Dnešní Dornovka byla naprosto super, skvělý kurz! Velice individuální přístup lektora, každému se naprosto maximálně věnoval, s úsměvem na tváři. Krása! :)

22.05.2015

Dexter je nejlepší!!! Po nějaké době jsem opět zavítala na kurz do Dextru a nestíhala jsem se divit. Skvělé služby, super prostředí, bezva obsluha na baru. Nemám připomínek. Krásně se o nás postarali, už se moc těším na příště. Simča.

16.05.2015

Dexter už je pro mě srdcová záležitost. <3. Vynikající lektorka, profesionální přístup, skvělá tmosféra, . Prostě bezkonkurenční, nejlepší!!!!

10.05.2015

V Dextru jsem spokojená a moc ráda se sem vracím. Nikolka je úžasná - moc milá a příjemná. Slečny na recepci a v kavárně moc moc příjemné. Opravdu MOC se mi tu líbí a vrátím se zase. :) Zuzka

05.05.2015

Na kurzu Bali to bylo naprosto super!!! Lektorka Nikol je profík, který je neuvěřitelně vstřícný, úžasný přístup, díky moc!

15.04.2015

Ahoj, chtěla bych poděkovat touto cestou našemu skvělému lektorovi Dušanovi. Bylo to úplně perfektní. Během kurzu vznikla skvělá parta, s kterou jsme si to fakt užili. Dýchánky o přestávkách v kavárničce Dextru mi chybí! :D Barča

5. 2.2015

Ahoj, chtěl bych pochválit a poděkovat lektorovi Zdravotního kurzu Dušanovi. Naučil nás spoustu věcí a práce s ním byla víc než příjemná! Jen doporučuji... Báječné kafíčko v kavárně. :) Petr

1.3.2015

Naprostá spokojenost s tímto kurzem, především mi vyhovoval přístup lektorů. Vše srozumitelně vysvětlené, hodně prakti U zkoušky jsem se trochu stresovala, ale mám to! Květa

5.5.2015

Zdravotní kurz byl přesně takový, jak jsem si přála. Príjemná atmosféra, kvalitní výuka a krásná učebna, plná různých pomůcek, maket, obrazů, které nám při učení dost pomohly. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě tento kurz. Barča

1.5.2015

Dušan je úžasný lektor! Na tomto masérském kurzu jsem se naučila spoustu úžasných věcí, včetně balneologie. Přínosné bylo to, že na kurzu jsme měli i spoustu dalších lektorů, specialistů, kteří nám pečlivě a ochotně předávali zkušenosti. Díky kurzu jsem získala práci v lázních a je to opravdu úžasné, díky Dextru!

25.03.2015

Kurzy a masáže v Dextru mě tak pohltily, že jsem se po několika zde úžasných absolvovaných kurzů rozhodl i pro tento - Zdravotní masér. Během kurzu jsme si užili báječnou atmosféru spojenou s naprostou profesionalitou, což na kurzu oceňuji především. Učení v tak krásném a příjemném prostředí jde samo. :) Petr

1.3.2015

Dexter Academy jsem si vybrala díky skvělým referencím, které jsem si zjistila. Po absolvování kurzu Zdravotní masér bych touto cestou chtěla všem předat i mé dojmy. Kurz byl naprosto skvělý, profesionalita byla zaručena ve všech směrech. Vše super, nad očekávání. Jinam než do Dextru bych nešla! Pája

25.03.2015

Dobrý den, po absolvování několika kurzů u vás jsem ráda, že jsem si vybrala právě Dexter. Máte skvělé lektory (Dušan, Karlos, atd.), krásné prostory a výbornou kávu :) a to vše OPRAVDU. Předávejte dál optimismus, naději nebo aspoň úsměv. Jestli vyjdou finance zase vás navštívím :) Hanka Řáková ze Šumavy

30.4.2015

V Dexter Academy jsem absolvovala již několik kurzů a vždy jsem byla maximálně spokojená. Lektor kurzu Výživa dětí má výborné znalosti, které dokáže krásně předat ostatním, což oceňuji. Další obrovské plus patří recepci a kavárničce, kde jsou děvčata ochotná a jsou to profíci na svém místě. Cokoli jsem potřebovala s úsměvem zařídila, zjistila.

1.3.2015

Pro kurz v Dexter Academy jsem se rozhodla po prozkoumání ostatních možností. Když jsem narazila na Dexter, nebylo co řešit! Obrovská nabídka, tisíce spokojených studentů, 10-ti letá praxe. Kurz byl skvělý, lektor úžasný - trpělivě vše opakoval, nespěchal. Příjemně jsem si odpočinula, děkuji a těším se příště! :)

25.02.2015

Kurz Hot Stones pro mě představoval odpočinek, úžasný relax, uvolnění v příjemném kolektivu a o přestávkách kavárnička s kafíčkem a zákusky. Prostě úžasný!!!! Nemám žádné připomínky.

7.3.2015

Dobrý den, moc děkuji za úžasný kurz a skvělé informace. S Dexter Academy mám zkušenosti již z rekvalifikačního masérského kurzu, kde jsem se pro masírování nadchla. Na kurzu tejpování jsem ocenila především lektorku, která ochotně vysvětlovala dotazy, přidávala ukázky z praxe. Slečny na recepci a v kavárně byly moc milé a vstřícné. Celý kurz jsme se užili v báječné atmosféře a už se moc těším na další. V Dextru to jsou krásně strávené dny. :)

7.3.2015

Dobrý den absolvoval v Dexter Academy ve dnech 25.4.-26.4. 2015 kurz Havajské masáže pod vedením Karlose a kurz byl super, moc se mi líbil. Lektor umí vysvětlit a udržuje pohodu po celou dobu kurzu. Mirek M.

25.-26.4.2015

V Dexter Academy jsem absolvovala již několik kurzů a vždy jsem měla fantastické zkušenosti. V Dextru jsem absolvovala i základní rekvalifikační masérský kurz, díky němuž jsem získala rozsáhlé znalosti a začala se o masáže více zajímat, doslova mě pohltily. S lektorkou Nikolkou byla fantastická komunikace, je to profik se skvělým positivním přístupem.

24.04.2015

Na kurz do Dexter jsem šla pro výborná doporučení, která jsem slyšela ze všech stran a vskutku, bylo to naprosto perfektní! Lektor byl nejlepší naprosto ve všem! Znalosti, zkušenosti, vtipnost, odborné ukázky atd., atd.. Na kurzu Hot stones obličeje a dekoltu jsem nabyla spoustu nových poznatků, zkušeností a to v příjemném prostředí plném usměvavých lidí. Báječné!

24.04.2015

Skvělá zkušenost, srozumitelný výklad, praktické ukázky a rady. Vše mě moc potěšilo. Pan Vlastimil byl velice ochotný a na všechny mé dotazy zodpověděl. Moc se mi líbil kolektiv, které byli zapáleny do kurzu tak jako já.

11.-12.4.2015

Dexter Academy má velice dobré recenze na internetu, proto jsem se rozhodla kurz absolovat právě u nich. Na lektorovi bylo opravdu vidět, že rozumí tomu co říká. Umí dobře vysvětlovat látku a je to profík! Vše bylo naprosto v pořádku. Vstřícnost a milé prostředí. Jsem naprosto spokojena.

11.4.2015

Jsem již několikaletý student Dextru. Lektor pan Kamil je skvělý člověk. Profesionalita, lidskost a moudrost dělá z lektora toho nejlepšího! Veliké obohacení mých znalostí. Výborný kurz!

11.4.2015

Lektorka Eliška nepospíchala, byla velice příjemná, naslouchající, respektující a snažila se abychom se všichni cítili dobře. Na kurz Cvičení pro těhotné jsem si moc užila. Nemám žádné připomínky. Děkuji Dextru za hezky strávený den.

28.3.2015

Kurz Balneo jsem nikde jinde nenašla, proto jsem velice ráda, že Dexter tento kurz pořádá. Lektorka Nikol byla velice milá. Výborně vedla kurz a byla naprosto profesionální. Všem bych kurz Balneo doporučila.Hodnotím tento kurz na jedničku!

5.4.2015

Z velice dobrých zkušeností jsem se opět přihlásila do Dextru na kurz Balneo. Lektorka byla výborná. Její teorie a praxe mi velice vyhovovala. Atmosféra je v Dextru vždy skvělá a ani na tomto kurzu to nebylo vyjímkou. Náplň kurzu a výkladu jsem porozuměla naprosto skvěle.

5.4.2015

Z předchozích zkušeností jsem se znovu přihlásil na kurz do Dexter Academy. Lektor vše podrobně vysvětlil, názorně ukázal a hlavně měl velice výborný přístup ke studentům.Prostředí bylo výborné. Děkuji celému Dextru, skvěle jsem si odpočinul.

25.2.2015

Dexter Academy znám již delší dobu, proto jsem neváhal a přihlásil se na kurz Baňkování. Celkově bych zhodnotil kurz na výbornou. Přístup lektora byl profesionální. Na kurz nemám žádné výhrady, moc se mi zde líbil, určitě mě ještě uvidíte.

8.3.2015

V Dexter Academy jsem byla již několikrát , proto jsem se přihlásila na kurz Kinesiotaping právě k Vám. Lektor dokázal dobře vysvětlit látku, popsal a zodpověděl veškeré dotazy.Příjemné prostředí, vstřícnost a milí lidé. Slečny na recepci dokážou pozitivně naladit.

8.3.2015

Kurz Tejpování se mi velice líbil. Lektorka Pavla byla ochotná vše vysvětlit a odpovídala na všechny mé dotazy. Nejvíce se mi líbily názorné ukázky a možnosti si sama tejpování vyzkoušet. Velice ochotný přístup oceňuji nejvíce.

8.3.2015

Již jsem několikrát Dexter Academy navštívila, proto jsem se rozhodla kurz Hot Stones absolvovat znovu u Vás. Nemám žádné negativní připomínky. Kurz byl výborný. Na kurzu jsem si odpočinula, uvolnila a seznámila se s novými lidmi. Kurz Hot Stones bych všem jedině doporučila.

8.3.2015

Celkově bych kurz ohodnotila na výbornou. Lektor přistupoval k výuce hodně pečlivě a často opakoval látku. Moc děkuji za příjemně strávený den a celkové odpočinutí.

18.4.2015

Na doporučení jsem absolvovala kurz Havajské masáže a byla jsem velice spokojena. Lektor byl skvělý. Nejvíc se mi líbilo čisté prostředí, skvělý kolektiv a praktické ukázky.

4.3-5.3.2015

Pro Dexter Academy jsem se rozhodla z důvodu dobrých referencí. Lektor byl ochotný a empatický. Po dobu celého kurzu panovala příjemná atmosféra. Poznala jsem spoustu nových přátel.

29.3.2015

Dobrý den, děkuji za příjemně strávený víkend na kineziotapingu, budu se těšit na další

11.4.2015

Absolutně vyčerpávající, vtipný a zároveň profesionální seminář v podání pana Oldřicha Elišky sklidil velký úspěch nejen u studentů, ale i u zkušených masérů z Dexter Academy.

9.4.2015

Musím poděkovat úžasným lektorům Zdravotního kurzu, především vedoucímu lektorovi Dušanovi. Úžasné prostory, servis, pozitivní energie, bezkonkurenční!!! Naprostá spokojenost. Teď už své nabyté zkušenosti využívám v lázních a plánuji další kurzy, abych mohla klientům nabízet ještě víc. :) Andy

2.1.2015

V Dexter Academy jsem již absolvovala několik kurzů, masáže mě úplně pohltily, a tak jsem se rozhodla pro kurz nejobsáhlejší, 500-ti hodinový Zdravotní masér. Prostředí v němž kurz probíhal bylo naprosto skvělé, zázemí pro nás studenty je dokonalé. Cokoli jsem potřebovala, ihned jsem vyřídila na recepci, o přestávkách si došla do kavárničky na výborné kafíčko... Příjemný kolektiv lidí a ještě příjemnější a vstřícný lektor Dušan, který nám trpělivě předával znalosti.

8.4.2015

Rekvalifikační kosmetický kurz v Dexter Academy mi doporučila známá, která zde studovala také. Kosmetický kurz, lektor byl vskutku profesionální, do toho příjemný kolektiv, takže příjemně strávené dny. Díky, doporučuji i já :)!

1.4.2015

Pro rekvalifikační kosmetický kurz právě u Dexter Academy jsem se rozhodla na základě jejich profesionality, na které si tak zakládají. Na lektorce jsem ocenila především její zkušenosti, které ze své mnohaleté praxe má a ochotně nám je všem předávala. Ve všem nám také vyšla vstříc! Služby recepce a kavárničky skvělé. Na kosmetickém kurz v Dextru se mi nejvíce líbilo prostředí a také ochota, vstřícnost, pozitivní naladění lektorů i slečen z recepce. :)

5.4.2015

Kurz masáž těhotných byl plný úsměvu a kvalitních informací. Děkuji tímto lektorce, milým a ochotným slečnám jak na recepci, tak v kavárně. V tak krásném školícím centru a přátelském prostředí je radost být! Dana

22.03.2015

Děkuji Dexter Academy za spoustu zkušeností a informací, které jsem se na kurzu Masáže těhotných díky příjemné lektorce s neupadajícím úsměvem dozvěděla. Bóža

1.3.2015

Na Reflexologii nohy jsme si to všichni moc užili! Dobrý kolektiv, pohodová atmosféra, osobitý lektor Karel. Přístup personálu - bez komentáře, moc milé, ochotné 1*! Díky, díky za krásné dny. Pavel

29.03.2015

Na kurz Reflexní terapie v Dexter Academy jsem šel na základně dobrých referencí, které bych chtěl touto cestou poslat dál. Způsob vedení kurzu byl opravdu skvělý, odborná znalost lektora, vysvětlení souvislostí, logičnost, návaznost výuky... děkuji za skvělý kurz, nad míru splnil má očekávání. Karel

1.02.2015

Na kurzu tejpingu v Dextru jsme si užili báječné dny pohody a legrace. Lektorka věci krásně vysvětlila, je vidět, že je to profík se zkušenostmi. Co oceňuji nejvíce je, že jsme si vše vyzkoušeli. Pokud jsme nevěděli, lektorka nám ochotně, trpělivě, s lehkostí a šarmem perfektně věc znovu vysvětlila, ukázala.

20.03.2015

Výživa pro těhotné a kojící pro mě přestavuje skvělý kurz, kde jsem se dozvěděla spoustu zajímavých a užitečných informací. Lektor měl báječný - srozumitelný výklad, cokoli s námi prodiskutovat, odpověděl ochotně na dotazy. Děkuji a chválím kavárnu, protože ta byla vážně skvělá, těšila jsem se na každou přestávku, až ji budu moci navštívit. :) Pavla K

29.03.2015

V Dextru jsem již absolvovala několik kurzů, a tak jsem se rozhodla i pro tento - u žen tak populární manuální lymfodrenáž. Lektorka Hanka se k nám chovala báječně, má skvělý způsob vedení kurzu. Velice jsem ocenila prostředí Dextru, respektive prostory, kde studentům nic nechybí - kavárna je super, už se těším zase příště! Eliška

20.03.2015

Kurz Taping v Dextru jsem navštívila po doporučení mé kamarádky, která kinesiotaping v Dextru již navštívila. Praxe a zkušenosti lektorky jsou báječné, navíc úžasná parta na kurzu. Všechno bylo skvělé, díky! Romča

29.03.2015

Pro kurz Kinesiotaping v Dexter Academy jsem se rozhodla na základě dobrých recenzí a nyní mohu jedině potvrdit! Po celou dobu kurzu byla lektorka příjemná, krásně vše vysvětlovala, ochotně zopakovala. Co jsem také velice ocenila bylo to, že jsme si na kurzu mohli zakoupit tejpovací pásky různých barev a to i ve větším množství bez objednání. Páťa

25.03.2015

Na kurz Cvičení pro těhotné do Dexter Academy jsem se přihlásila na základě velmi dobré reference a doporučení. Toto byl můj první kurz a byla jsem nad míru spokojená - báječná atmosféra a dostatek kvalitních informací. Neváhejte, po vlastní zkušenosti doporučuji i já! Klára

28.03.2015

Krásný dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s kurzy v Dexter Academy. Ve své profesi se chci začít věnovat cvičení s těhotnými, a tak jsem hledala vhodný kurz, až jsem ho našla v Dextru. Plna očekávání jsem jej včera absolvovala a bylo to naprosto skvělé! Na kurzu nám nechyběly pomůcky jako míče, overbally, lektorka má úžasné zkušenosti a znalosti. Služby na recepci a v kavárničce perfektní, lidé usměvaví... Príma víkend! Vlaďka

29.03.2015

Přijela jsem na kurz trigger points z východních Čech a jsem ráda, že jsem si vybrala právě tento kurz u Dexter Academy. Lektor pan byl výborný a hlavně se mi líbilo, že opravdu učí podle své praxe a zkušeností a nemá jen načteno z knih. Růžena K.

14.3.2015

Kamil je profík, kurz spoušťových bodů všem doporučuji. I.K.

14.3.2015

Byl jsem už na několikátém kurzu v Dexter Academy a zase to bylo výborné. U Kamila byla pohodová atmosféra a sešel se super kolektiv. Všchny zdravím. Jaroslav

11.3.2015

Spoušťové body byl naprosto skvělý kurz. Hodně informací, příjemný a ochotný lektor. Nemám co bych vytkla. Jana

11.3.2015

Moc chci poděkovat Kamilovi za úžasný kurz. Jsem moc ráda, že jsem svoje znalosti obohatila o trigger points.

10.3.2015

Havajská masáž nemá chybu. Karlos olaa :-))

11.3.2015

Spoušťové body jsou velice zajímavou metodou. Děkuji za kurz panu Ramíkovi.

10.3.2015

Děkuji za krásný a profesionální kurz tejpování. Budu se k vám ráda vracet. Byla jsem u vás poprvé a máte to opravdu dobře zpracované. Hanka Palečková (PS: děkuji Jani za super den v naší dvojce)

11.3.2015

Dobrý den, minulý víkend jsem absolvovala kurz klasické masáže u vaší společnosti. Chtěla bych tímto emailem vyjádřit naprostou spokojenost s tímto kurzem a zejména pak pochválit přístup lektorky. Mnohokrát díky a budu se těšit na dalších kurzech. Aneta Dvořáková

26.12.2013

Kurz Bambusové masáže se mi velice líbil a cením si možnosti zakoupit si sadu bambusů rovnou na kurzu. Masáž pomocí bambusů dělám skoro každý den a klienti si to nemohou vynachválit. Janka

7.6.2014

Přehledně vytvořená skripta, srozumitelný výklad, nemám co bych kurzu Bambusové masáže vytkl. Jan

28.4.2014

Kurzy s Carlosem mám opravdu ráda, byla jsem u něho již na Hot Stones a opět nezklamal. Super atmosféra, spolužáci úžasní lidé, a to prostředí prostě bomba :))) Katrin

15.4.2014

Kurz bambusové masáže se mi opravdu líbil. Přístup lektora byl prvotřídní, učebny krásné a personál usměvavý. Pokud srovnám kvalitu s jinými kurzy na kterých jsem byl jinde, tak Dexter nemá konkurenci. Díky moc, Miloš

12.4.2014

Karel to je náš miláček ! Moc mu děkujeme za jeho přístup a krásný kurz bambusové masáže. Hanka a Simča

2.4.2014

Kurz s Carlosem byl naprosto úžasný. Tolik pohody jsem dlouho nezažila. Je to skvělý lektor, který dokáže naučit. Už se těším na další kurzy. Marie

8.12.2013

Dexter je bezkonkurenční!!! Nemám co dodat, snad jen - těším se zase příště! Petr

25.02.2015

V Dexter Academy už má několik kurzů, Indická masáž byl můj 15. a nekončím! :D Vážím si Vaší péče o studenty, slev pro ně, útulného prostředí a v neposlední řadě také příjemné kavárničky, kterou máme k dispozici. :) Brzy na viděnou! Sába

23.02.2015

Během kurzu Indické masáže jsem nabyla nových báječných poznatků, poznala spoustu příjemných lidí a především báječného lektora, jemuž bych chtěla touto cestou poděkovat za dokonalý způsob výkladu a vedení výuky. Jitka H

22.02.2015

Dlouho jsem přemýšlela, na jaký kurz z tak velké škály v Dextru mám jít (jsou jich desítky a jeden zajímavější než druhý), až mi moje kamarádka doporučila tento. Kurz byl naprosto super, úžasný relax, skvělá atmosféra, do které se tak ráda vracím.... Díky! Petra

20.02.2015

V Dextru už jsem byla na jiných kurzech a vždy jsem byla spokojená. Skvělé prostředí a báječný lektor i nyní - jako vždy. Budu se těšit zase příště. :) Kája

28.12.2014

Srozumitelná výuka, lektor se nám pečlivě věnoval, látku uměl vysvětlit skvěle a do toho krásné prostředí s kavárničkou, super. Přijdu zas!

10.01.2015

Skvělá atmosféra a prostředí. Nemám připomínky - zkrátka 1*.

25.11.2014

V Dextru jsem dělal už rekvalifikační masérský kurz, následně spoustu dalších kurzů, jako např. i tento - Indickou masáž hlavy. Co se mi na kurzech v Dextru velmi líbí je přístup lektorů - ochota vysvětlit jakýkoli dotaz a nikdy nekončící optimismus.

17.02.2015

Na kurz Indické masáže do Dextru jsem se vydala po doporučení mé kamarádky. Nyní bych ráda doporučila kurz já Vám. Lektor byl velice sympatický, vše řádně rozváděl, super prostředí, doporučuji!

16.02.2014

Kurz byl naprosto super a maximálně splnil má očekávání! Naučila jsem se přesně to, co jsem chtěla, moc děkuji!!

01.01.2014

Byla to tedy,po pravdě,velká dřina pro mě, ale stálo to za to. Dexter je vážně NEJ-místo pro vzdělávání. Jsem Vám moc vděčná. Jste úžasní, že opravdu ke každému studentovi přistupujete individuálně a vycházíte vstříc jak je to jen možné.

30.1.2015

Absolvovala jsem 150 hodinový kurz sportovní a relaxační masáže v pražské pobočce Dexteru. Lektorem nám byl úžasný David, který dokázal z celé naší skupiny vytvořit profesionální partu masérů. V kurzu jsme získali důležité znalosti, potřebné dovednosti a hlavně skvělá nová přátelství!

16.12.2014

Dobrý den. Moc děkuji za velmi krásné dva dny na kurzu kinesiotapingu s lektorkou Andreou. Ve velmi příjemné atmosféře, kde rychle opadly i poslední zbytky ostychu, dokázala nejenom představit teorii kinesiotapingu, ale hlavně přesvědčit, že tato metoda je tvůrčí a její aplikace je tak trochu uměním, ke kterému je potřeba přistupovat s respektem, ale i hravostí a empatií. I přes rozdílné znalosti frekventantů v oblasti anatomie a fyziatrie, uměla Andrea opravdu výborně reagovat a objasnit problematiku dotazu. Kurz je zaměřen hlavně prakticky- ve dvojici jsme vyzkoušeli a zvládli každý sám všechny představené základní praktiky. Vřele tento kurz doporučuji všem i z řad zdravotníků, kterým je v jejich profesi zdraví pacienta nade vše (Salus aegroti suprema lex) a umí naslouchat a hrát si. Pokud bude mít kurz pokračování, určitě si ho nenechám ujít.

13.11.2014

Dobrý den, 6.10.-24.10.2014 jsem absolvovala intenzivní kurz-Masér pro sportovní a rekondiční masáže v Českých Budějovicích a chtěla bych touto cestou poděkovat lektorům Ditě a Karlovi za profesionální vedení kurzu a jejich individuální a lidský přístup k nám studentům. Přátelským jednáním, pochopením, vysokou úrovní a předanými zkušenostmi dělají dobré jméno Dexter academy, ale především sami sobě. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a za ten Vám Dito a Kájo velice děkuji. V neposlední řadě bych také chtěla pochválit Davida Kamínka, který nám přednášel první pomoc. Přednáška byla výborně zpracovaná a praktický nácvik velikým přínosem zejména pro laickou veřejnost. Srozumitelným a logickým způsobem dokázal vysvětlit, jak málo stačí k tomu, abychom pomohli druhému člověku. Velice Vám všem děkuji a přeju Vám hodně sil a úspěchů do života. Tereza Dvořáková

11.11.2014

Chtěla bych touto cestou všem vřele doporučit kurzy v Dexter Academy. Zúčastnila jsem se 3 denního kurzu reflexologie nohy a opravdu velmi mile mě překvapil. Přístup našeho lektora Karla Tejčka byl profesionální, přátelský a díky své osobnosti je velkou inspirací nejen pro své studenty.Eva D.

3.11.2014

Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat naší lektorce Jiřince za trpělivost,kterou nás připravila na závěrečné zkoušky.Je to lektorka na svém místě,hodná pohodová a veselá a dala nám maximum aby nás to naučila.Moc děkuji Jiřinko Alena Hajasová :-)

3.8.2014

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Radimovi za komplexní a kvalitní výuku TMC. Dokázal nám v krátkém čase kurzu, předat ty nejdůležitější informace. Nejvíce oceňuji, že k teorii je i mnoho praktické výuky a praktických příkladů. Vřele doporučuji všem, kteří chtějí pomáhat sobě, svým blízkým či klientům v praxi a hledat hlavně příčinu nemoci, zvládnout vše přírodní cestou a žít kvalitní život. Kurz tento týden končí, škoda :-( Určitě bych ráda ve studiu TCM pokračovala, jen čtyři dny za sebou je dosti náročné. Dále bych ráda poděkovala i Vám všem za skvělý přístup a služby, které Dexter Akademy poskytuje. Zatím mám v plánu ještě kurz výživového poradce a doufám že není poslední :-) Marcela Thurichová

17.7.2014

Letos v březnu jsem začala navštěvovat Otevírací kurz tradiční medicíny (TCM) s lektorem Radimem Jakešem. Kurz jsem se rozhodla absolvovat, protože TCM hledá příčinu nemoci. Na kurzu se mi nejvíce líbí, že je teorie doplněna velkým množstvím praktických příkladů. Učíme se, že vše souvisí se vším. Tento kurz kurz doporučuji všem, kteří se chtějí uzdravit sebe a/nebo své blízké/klienty. Velmi ráda bych pokračovala v řádném studiu TCM. Magda Daňhelová

2.6.2014

Dobrý den, vřele doporučuji Otevírací kurz TCM s Radimem. Narozdíl od ostatních otevíracích kurzů na jiných školách neprobíráme pouze teorii, ale učí nás už i základní diagnostiku a způsoby, jak pomoci nejen sobě, ale i své rodině. Teorii prokládá praktickými ukázkami a zodpoví všechny naše otázky. Takže mohu jen doporučit. Katka

2.6.2014

Dobrý den, právě jsem ukončila rekvalifikační masérský kurz v Praze a ráda bych se podělila o své zážitky. Nejprve bych chtěla poděkovat Dušanovi za úžasný profesionální přístup a srdečnost. Prostě nejlepší lektor :) Dále bych chtěla poděkovat celému Dexter Academy za úžasné pracovní podmínky. Váš celý personál je naprosto špičkový ( kavárna, recepce, lektoři ) :) Kurz jsem si užila od začátku až do konce. Poznala jsem spoustu úžasných lidí. Získala jsem mnoho znalostí. Obrovská spokojenost!!! Celková atmosféra v Dextru je příjemná. Moc děkuji, Aneta

26.5.2014

dobrý den;-) ráda bych Vám poslala pochvalu na Carlose , u kterého jsem absolvovala kurz Bambusové masáže minulý týden a byla jsem nadšená, jaký je skvělý lektor, pohodový, milý ,ochotný a vše vysvětlí bez problémů a s úsměvem. Při té příležitosti bych ještě chtěla zmínit pana Dušana, u kterého jsem dělala v lednu Indickou masáž hlavy, který byl také velice fajn. Váš tým je ochotný a profesionální a to podtrhuje radost ze zakončeného kurzu s příjemným zacházením. Jsem rada, že jsem si vybrala Dexter Academy a věřím, že si tam vyberu i další kurzy. Mnoho zdraví, štěstí a úspěchů vám všem přeje Irena Diamantova ;-)


Dobrý deň, všetci čo ešte váhate, či sa zúčastniť kurzu v Dexteri vrelo odporúčam zvoliť si kurz práve tu. Absolvovala som rekvalifikačný kurz v Prahe pod vedením lektora Tomáša a bola som veľmi spokojná. Veľmi som mu vďačná za snahu a úsilie vynaložené naučiť nás všetko potrebné pre prax, ktoré nám odovzdával počas trvania celého rekvalifikačného kurzu. Ďakujem mu aj za prístup k nám všetkým a organizovanie celého kurzu tak, aby sme to všetko zvládni nielen v pokoji, dobrej nálade ale aj úspešne absolvovali skúšku. Veľká vďaka patrí aj lektorovi Dávidovi, ktorý sa snažil nám dať maximum zo seba, naučiť nás niečo nové a vysvetliť učivo z iného uhla pohľadu. Chvála patrí aj ostatným pracovníkom, zamestnancom za ich milý, profesionálny prístup, za ich rýchle a ústretové riešenie problémov. Prostredie hodnotím na jednotku a aj kolektív výborný. Čo dodať....spokojnosť na mojej strane. Vrelo odporúčam Daniela

13.3.2014

Byla jsem u Radima na kurzu před 4 lety v Dexteru, bylo to opravdu dobré. Děkuji že opět otevíráte TCM :-) Klára Veselá

5.3.2014

Dobrý den, právě jsem ukončila kosmetický kurz a musím všem poděkovat, bylo to báječné. Lektorka Jiřinka Sitová je moc milá a hodná, zrovna tak ostatní lektoři na anatomii. Navíc jsem měla opravdu štěstí na \"spolužačky\" a už teď vím, že mi všichni budou chybět. Pan ředitel snad každý den snídá něco pro stále dobrou náladu. Prostory pro výuku moc pěkné. Dexter mohu jen doporučit. Přeju všem hodně štěstí a já mohu říct, že do Dextru se určitě ještě na nějaký kurz vrátím. Kateřina

9.12.2013

Příjemný den.Absolvovala jsem 6.-8.12.Kurz reflexologie nohy pod vedením Karla Tejčka...bylo to úžasné!!! Jak znalosti lektora,které jsou perfektní a skvělý přístup k nám,žákům co se máme vše naučit co nejlépe.Super byl i kolektiv spolužáků...který mě též obohatil o další vědomosti. Tento kurz byl super,super,super....velký dík Karlovi,moc si ho vážím...Lenka z Č.Krumlova

9.12.2013

Dobré dopoledne, rozhodla jsem se napsat Vám děkovný e-mail. V neděli jsem u Vás absolvovala kurz Manuální lymfodrenáž a ještě mne další dva kurzy čekají, ale rozhodně nebudou poslední! Dovolte mi poděkovat Vám za naprosto skvělý přístup, komfort a služby, které Vaše firma Dexter Academy poskytuje. Slečny na recepci i v kavárně jsou tak moc milé a ve všem se snaží vyjít vstříc, prostory jsou precizně uklizené a čisťounké a vůbec celá atmosféra u Vás je velmi příjemná. Vím, že vybudovat takhle krásné a fungující prostředí s příjemnými lidmi dá obrovskou práci, proto Vám chci vyjádřit velký obdiv a dík. S kurzem jsem byla velmi spokojena. Děkuji a přeji mnoho sil a nápádů do budoucna. Se srdečným pozdravem Nikola Ottomanská

12.11.2013

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat Kájovi a Ditě za kvalitní výuku při rekvalifikačním kurzu, který probíhal v Č.B. od 31.8. do 19.10.2013, za jejich osobitý přístup, za předání jejich vědomostí a zkušeností. Byly to krásně strávené víkendy.Za všechny \"žáčky\" ještě jednou díky.. Pavla

31.10.2013

CHtěl bych poděkovat lektorce Ditě a lektorovi Karlovi za neskutečný zážitek na kurzu sport.a relax. Hodně moc nás naučil(a)a doufám že se ještě setkáme i se super partou Děkuji

21.10.2013

Dobrý den absolvovala jsem rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích pod vedením Karla T.a Dity B..Jejich profesionální a lidský přístup je obdivuhodný. Užasné propojení jejich zkušeností které nám předali.Oba mají srdíčko na pravém místě moc děkuji Eva Vopelková

21.10.2013

Dobrý den, masáž lávovými kameny jsem poprvé vyzkoušela až zde a je opravdu skvělá. Nikdy bych neřekla že teplé kameny mohou být tak příjemné a masér byl odborník na svém místě. Dávám jedničku s hvězdičkou :) Majda

14.10.2013

Krásný den,chtěla bych touto cestou poděkovat lektorce Hance za super vše a hlavně za to co nás naučila v kurzu Automatická kresba ve dnech 27-28.7.2013 i za fajn spolučačky co jsem poznala...Lenka Řeháková z Č.Krumlova

1.8.2013

Dobrý den, dovolte mi sdělit své zkušenosti s rekvalifikačním kurzem \"Masér pro sportovní a rekondiční masáže\", který se konal v Brně v termínu 8.7.- 29.7.2013. Naší lektorkou byla Nikola, která svým odborným a profesionálním přístupem, zejména pak svou metodikou výuky motivovala mne a domnívám se, že i ostatní účastníky kurzu tak, že jsme jej všichni, s jedinou výjimkou, úspěšně absolvovali. Touto cestou jí ještě jednou děkuji. Dr. Miroslav Omasta

1.8.2013

Pěkný den,chtěla bych poděkovat Karlosovi za příjemný přístup a vedení kurzu Havajská masáž -Lomi-lomi ve dnech 23.-24.7.2013 v Praze i přes vedra která panovala jsme si kurz užili a zase se něco pěkného naučili...díky moc Lenka Č.KRUMLOV

1.8.2013

Krásný dobrý den přeji všem. V neděli 2. června proběhl v Olomouci první kurz Dexter Academy - Indická masáž hlavy + antistresová masáž pod vedením Zuzany J. Profesionální přístup, odbornost, aktivně vedený den,.... - chválím, chválím a chválím. Ještě nyní na sobě cítím dozvuky nedělního dne. Děkuji ještě jednou Zuzi. Liduš

4.6.2013

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat a pozdravit lektora Karla T., pod jehož profesionální a lidským vedením jsem absolvovala masérský rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích. Už se moc těším na další kurzy s Karlem a na své staré i nové spolužáky:-). Děkuji a přeji Vám mnoho dobrých kurzů a spokojených absolventů. Jana V.

28.5.2013

Ráda bych touto cestou poděkovala skvělé lektorce Ditě B. z Českých Budějovic, u které jsem absolvovala již druhý kurz a pokaždé jsem odcházela bohatší o cenné informace a nové zkušenosti a přátele. Dita dokázala celou skupinu naladit na stejnou notu, po celou dobu hýřila nakažlivou pozitivitou, je to vstřícná, přátelská a úžasná profesionálka na svém místě. Moc děkuji a těším se na další kurzy.. Alice

28.5.2013

13.4.-19.5. jsem absolvovala víkendový rekvalifikační kurs v Praze pod SKVĚLÝM vedením SKVĚLÉHO lektora Tomáše K. Tímto bych chtěla poděkovat všem za 6 pohodových víkendů strávených v příjemném prostředí Dexter academy s partičkou super lidiček v čele s úžasným Tomášem. Velké DÍKY patří především Tomášovi za jeho profesionální a zároveň přátelský přístup. Skvělý lektor s obrovskými zkušenostmi a úžasný člověk. Neumím si představit, že bychom měli lepšího učitele. Mějte se krásně. Přeji všem mnoho úspěchů. Věra Louny

20.5.2013

Krásný den i já jsem absolvovala 6.5.2013 kurz Masáže těhotných...velice děkuji za neopakovatelné a trpělivé vedení kurzu lektorkou Zuzkou T. a dík i Helence Zázvorkové...musím přiznat ,že jsem ještě tak úžasnou masáž nezažila...díky i Jindrovi,který nám to spestřil...super kurz!!!Jako všechny v Dexteru.Lenka Řeháková

8.5.2013

Hezký večer, tímto chci ještě jednou poděkovat za dnešní kurz Masáže těhotných, který vedla skvělá lektorka Zuzana Tunová s profesním, přesto ale velmi sympatickým a lidským přístupem. Rekvalifikační masérský kurz jsem absolvovala v jiném zařízení - jeho celkový přístup byl ale o několik tříd níže než ten Váš - už samotné prostředí Dexteru dává povolání maséra opravdu profesionální nádech. Děkuji, a těším se na některý další z Vašich kurzů. Jsem s pozdravem, Helena Zázvorková

7.5.2013

19.4.-28.4.2013 jsem absolvovala v Praze kurz lymfatická drenáž pod vedením mudr. Hanky Váchové,přestože nás bylo v kurzu dost,pod úžasným vedením lektorky jsme se toho opravdu hodně naučily. A mě přibyli další nový klienti,kteří mají o tuto techniku zájem.Moc děkuji spolužákům,které jsem tam poznala a byli moc fajn a hlavně díky Hance je skvělá!!!Též musím pochválit i příjemné prostředí.Lenka z Českého Krumlova 2.5.2013

3.5.2013

Dobrý den,když jsem poprvé četla tyto řádky plné kladných referencí,říkala jsem si že to snad nemůže být pravda.Že to nemůže být tak úžasné.V termínu 10.-11.4. jsem absolvovala kurz Hot Stones v Praze s lektorem Karlem Jírou a musím uznat že vše bylo opravdu úžasné.Lektor příjemný,milý,pozitivně naladěný a vstřícný každému vyhovět.Recepční i obsluha v kavárně příjenmá,pohodové prostředí.SUPER JEN TAK DÁL!Přeji hodně sil a spousty dalších spokojených studentů.Určitě se vrátím.Málá Monika Jablonec n.N.

16.4.2013

Dne 7.4. jsem uspesne absolhovala rekvalifikacni masersky kurz v C. Budejovicich. Kurz vedl lektor Karel Tejcek. Chtela bych mu touto cestou jeste jednou podekovat za nejen profesionalni, ale take velmi pratelsky pristup. Uz od 1. vikendu vytvoril na kurzu prijemnou a pratelskou atmosferu. S velkou trpelivosti s nami probranou latku neustale opakoval, vsechno nekolikrat vysvetloval, stale se ujistoval, jestli vsemu rozumime. Byli jsme pomerne velka skupina, ale od pocatku jsem mela pocit, ze jsme jedna velka rodina. Nas lektor Kaja nas povzbuzoval, maserske hmaty s neuveritelnou trpelivosti porad dokola ukazoval. Jeho pozitivni energie se v nas jen odrazela. I kdyz jsem kazdy vikend najezdila pres 500 km, na kurz jsem se vzdy moc tesila. Kurzy Dextru vsem vrele doporucuji, jsou na profesionalni urovni nejen z hlediska uciva, ale predevsim z prakticke stranky. Kajo DIKY, tesim se na dalsi kurzy s tebou. Jana G.

10.4.2013

7.4. jsem v Českých Budějovicích dokončila rekvalifikační kurz. Chtěla bych Vám moc poděkovat za naprosto perfektní kurz se skvělým přístupem lektora Karla. Vlasta

9.4.2013

31.3.2013 jsem dokončila Rekvalifikační kurz v Brně a tak jako kolegyňka níže bych chtěla moc poděkovat lektorům a zejména Nikči a Elišce, každá měla své PLUS a dohromady to bylo super. Opravdu se po kurz cítím jako masér, který může lidem pomáhat a předcházet problémům :) Díky holky! Andrejka K.

5.4.2013

Dnes jsem úspěšně dokončila základní masérský kurz v Brně a chtěla bych poděkovat všem lektorům, především ale Nikči a Elišce, za to jak se o nás staraly.. Velice mi vyhovoval zejména Eliščin způsob výuky a jen díky jejich přístupu jsem se toho tolik naučila. Kurzy jsou skvěle časově rozvržené, zbývá dostatek času na opakování, což je super. Z kurzu odcházím opravdu velice spokojená a těším se na další ;) Martina K.

2.4.2013

Lektor Dušan na víkendovém masérském rekvalifikačním kurzu byl skvělý, všem mohu doporučit. Monika

22.3.2013

24.2.2013 jsem byla na kurzu Anticelulitická masáž+ozonový zábal v Českých Budějovicích a přesto že nás bylo pár,byla jsem vděčná za předané zkušenosti výborným lektorem Karlosem...super nálada i vše co jsme se pod jeho vedením naučily...Lenka Český Krumlov

27.2.2013

23.2.2013jsem absolvovala kurz Indická masáž hlavy pod vedením Karlose Jíry....přesto,že jsme byly v kurzu samé ženy..myslím že jsme si to super užily a naučily se poskytovat klientům zase něco navíc.Lenka ,Český Krumlov

27.2.2013

Chtěla bych touto cestou poděkovat za kurz únorového tejpování-kinesiotapingu. Atmosféra velmi příjemná, lektorka fantastická, prostředí úžasné.Jsem laik, nemám žádnou předchozí zkušenost s tejpování a tak jsem měla trochu obavu, jak obstojím mezi těmi fyzioterapeuty. Lektorka Andrea mě mých obav hned na počátku zbavila. Výklad vedla jak pro odborníky, tak pro laiky s naprostým přehledem. Mohla jsem se kdykoliv na cokoliv zeptat. Po první hodině ze mě obavy úplně spadly. Ještě jednou díky a zdravím Andreu i \"spolužáky\" :-) Monika Dvořáková

27.2.2013

16.-17.2.2013 jsem absolvovala víkendový kurz Hot Stones I. v Praze, který byl super. Velké díky lektorovi Karlovi za kamarádský přístup a velkou trpělivost s upovídanými holkami (bylo nás tam 6 :-)) Díky i všem mým spoluabsolventkám za pohodovou atmosféru a všem přeji hodně úspěchů v další práci. Tato masážní metoda mě moc nadchla a znamená pro mě rozšíření mojí masérské činnosti. Děkuji a budu se těšit na další kurz u Dextru. Karolína H., Praha

18.02.2013

Dobrý den, toto Vaše potvrzení mi vnuklo myšlenku pro uskutečnění děkovného emailu. V sobotu jsem absolvovala jednodenní kurz Dornova metoda, který byl skrze Českou podiatrickou společnost a MUDr.Součkovou. Kurz byl dobře zorganizovaný a veliký dík patří též panu Kocourkovi, který si s krátkým výukovým časem ve své pracovní vytíženosti skvěle poradil a vysvětlil nám vše základní, něco navíc a i zodpověděl všechny kladené otázky. Přeji mnoho úspěchů a hodně spokojených klientů

18.2.2013

5.1.2013 začal víkendový kurz v Českých Budějovích,čekal jsem kurz masáží a tak nějak nic víc. Avšak hned po prvním víkendu jsem věděl, že tento kurz je přesně to, co má duše plna všedního život potřebovala. Přístup lektora, jeho poznatky, cítění a osobnost spojena s krásnou atmosférou mezi námi všemi je mix,který tento kurz dělá nezapomenutelným a vzpomínky mě hřejí u srdce každým dnem. Kájovi, Dexter Academy a všem spolustudentům chci říct své velké,upřímné DÍKY. P.S. Snad se potkáme na reflexce,všichni! :) Štěpán

16.2.2013

Absolvoval jsem masérský víkendový kurz v Českých Budějovicích od 5.1. 2013. Před začátkem jsem měl trochu obavy jak bude vše probíhat, ale bylo to zbytečné. Na kurzu se sešla skvělá parta lidí, kterých si vážím a budu na ně velice rád vzpomínat stejně tak jako na našeho lektora Karla, který k nám měl kamarádský přístup a ukázal nám všechny krásy masérské práce. Jsem velice rád že jsem si vybral právě Dexter academy a těším se, že se sejdeme na dalším podobném kurzu, který byl perfektní, zábavný a inspirující. Díky za vše. Petr

15.2.2013

Ahoj, mohu všem vřele doporučit, kvalitní výuka, příjemní lektoři a hezké prostředí, krásné vzpomínky. Přeji všem absolventům hodně zdaru, Věra K.

15.2.2013

Dobrý den, absolvovala jsem víkendový rekvalifikační kurz v Brně o prázdninách 2012 a aromaterapii v Praze v září 2012. Po postupném získávání zkušeností, znalostí a zručnosti jsem velice ráda, že jsem se rozhodla pro Dexter Academy. Při hovorech s absolventy jiných škol a kurzů, mě hřeje pocit, že jsem na tom mnohem, mnohem lépe, protože při kurzech se nám lektoři věnovali na 100%. Co slíbili, to bylo. Velké díky patří Nikol, Radkovi, Elišce a paní Zrubecké z Nobilis Tilia. Těším se na další kurzy, které mám v plánu absolvovat. Velké díky patří slečnám a paním na recepci v Praze. Ludmila, Olomouc

5.1.2013

Velké poděkování patří lektorce Hance V. za to, jak nám na kurzu „Manuální lymfodrenáž“ ochotně a trpělivě předala veškeré zkušenosti a informace ze své odborné a dlouholeté praxe v lymfologii. Velký dík i za to, že nám nic neodpustila a že nás bedlivě sledovala a opravovala, dokud vše nebylo tak, jak má být. Díky tomu jsou naši klienti spokojeni s provedenou lymfodrenáží a cítí se lépe. Dextru přeji, aby dál stejně pečlivě vybíral lektory a měl mnoho spokojených žáků. Věra

19.12.2012

Rekvalifikační kurz v Českých Budějovicích v termínu 20.10.- 25.11.2012. Děkuji za lektorku Ditu,její profesionalitu a hlavně lidskost a empatii. Svým bezvadným vedením nás každého posunula o skok dál v našem životě. Hodně úspěchů a bezva zážitků všem. Zdraví Jitka Korandová, J.Hradec.

7.12.2012

Dobrý den, ráda bych poděkovala lektorce Nikol Máchové za profesionální vedení kurzu - indická masáž hlavy v sobotu 8.12.2012. Příjemná atmosféra, srozumitelný výklad, dobrá nálada a hlavně spousta nových informací obohacených o její letité zkušenosti a vědomosti. Děkuji Nikol, studentka z Vysočiny.

8.12.2012

Dobrý den, absolvoval jsem kurs lávových lamenů 3-4.11 2012 v Hradci Králové. Pod Karlovým vedením jsem se posunul v profesi o krok dál a zatím se to klientům líbí. Výuka byla názorná, přístup a znalosti lektora vynikající. Díky moc za příjemně prožitý víkend a za nabyté zkušenosti. Jirka Vaisar

3.12.2012

V sobotu 24.11. jsem absolvovala perfektně vedený kurz - Indická masáž hlavy + antistresová lektorem Honzou. Již jsem měla na tuto masáž prvního klienta a když v průběhu masáže slastně vydechl \"tak tohle, to je teda luxus\" :),nervozita z této mé první masáže rázem opadla... Děkuji a všem tento kurz vřele doporučuji :) Lenka B.

3.12.2012

Absolvovala jsem kurz reflexologie plosky v Českých Budějovicích 30.11.-2.12.Chtěla bych poděkovat Karlovi za super vedení v kurzu.Moc se mi to líbilo.Díky Irča Šimkovská

3.12.2012

Chtěl bych jménem všech zúčastněných na rekvalifikačním kurzu - Masér pro sportovní a rekondiční masáže spojené s medovou masáží, konaném v termínu od 20.10.-25.11.2012 lektorce Ladě za profesionální výklad a přípravu k závěrečné zkoušce..kurz nám dal opravdu hodně a jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit pod vedením výše zmíňené lektorky..mohu jen doporučit. Za všechny zúčastněné Honza.

27.11.2012

Základní rekvalifikační kurz intenzivní je opravdu náročný, ovšem za výsledek to stojí. Jedinečné lektorce Ditě děkuji za úžasný profesionální i lidský přístup a partě kolegů za nevšední zážitky! Těším se na další kurzy s tou správnou atmosférou a profi lidmi. Nashle opět v ČB :-)

20.11.

Už chápu proč nejlepší maséři jsou z Dexter Academy. To co jste mne naučili si klineti u nas v lazních nemohou vynachválit. Děkuji a budu na váš perfektní kurz vzpomínat. Martin z víkenodvého kurzu

11.11.2012

Studovat v Dexter Academy? To nemá chybu! Profesionální přístup lektorů, ochotných a pozitivních lidiček pod jednou střechou je unikátní. Velké díky za báječný masérský rekvalifikační kurz. Zvlášť chceme poděkovat našemu lektorovi Honzovi, který nás svou trpělivostí, profesionálním přístupem a vždy s úsměvem dovedl k úspěšnému zakončení kurzu 4.11.2012 v Praze. Nezapomenutelné byly též dva dny s Tomášem. Jeho praktické rady jsou pro nás cennou devizou. Těšíme se již na další kurzy i dobrou kávičku v Dexter Academy. Vlasta a Mirek z Chomutova

7.11.2012

Chci poděkovat lektorce Ditě za příjemný a profesionální přístup. Úžasně prožitý den,skvělá parta lidí. Už se těším na další kurzy. Andrea N.

31.10.2012

Musím poděkovat našim lektorům za velmi velmi velmi příjemný přístup a za velmi dobré rady do začátku největší díky Kájovi za jeho ochotu a výdrž s námi bylo to moc krásné, ale také to tak rychle uteklo. Všem spolužákům přeji hodně úspěchu do budoucna. S pozdravem Jíťa K.

8.9.-14.10.2012

8.9.-14.10. 2012 Rekvalifikační víkendový kurz Plzeň: ještě jednou díky, za skvělou přípravu do samostatné praxe, všem zůčastněným lektorům DA a hlavně šéftrenérovi Tomáši K. Všem spolužákům hodně úspěchů v osobním i profesním životě. S.B.

15.10.2012

24.9.Breussova masáž byla hrozně fajn a lektor také tak děkujeme Markéta

5.10.2012

21.-23.9.2012 jsme absolvovaly v Brně kurz Lifting obličeje.Něco tak úžasného jsme ještě nezažily.Tímto bychom chtěly poděkovat Nikol za příjemný a profesionální přístup.moooooc se těšíme na další kurzy.Hela a Zdenka

25.9.2012

Dne 21.9.2012 jsem se zůčastnila Aromaterapie, bylo to úžasné, moc děkuji. Už se těším na Aromamasáže :-) Dáša z Pardubic

25.9.2012

10.9.2012 jsem byla v Praze na masáži pro těhotné.Díky za skvělý den kde se nám Zuzka věnovala na plno díky byl to skvělý kurz a těším se na breussovu Markéta M

11.9.2012

Detoxikační svíce a prevence migrén - Hradec Králové 19.8.2012. Děkuji Ladě, velice příjemné, milé a zkušené lektorce, za zajímavý kurz. Detoxikační svíce určitě využiji ve své praxi. Ještě jednou děkuji. Alena z HK

28.8.2012

Lidičky od masáží. Absolvoval jsem již mnoho kurzů v různých školách, které byly dobré. Ale co jsem zažil v této škole je úplně jiná úroveň. Je vidět, že se nesnaží uspořádat kurz v nějaké škole a dál se nestarat. Jel jsem do Anglie, hned mi vystavili certifikát a v 19 hodin jsem si přijel k nim do kanceláře. Milá recepční mi jej předala a popřála mnoho úspěchů. Děkuji za vaši vstřícnost i za to zázemí co tam nyní budujete pro nás, kavárničku máte krásnou, už se příště těším, v listopadu přijedu a ještě jednou děkuji. Karel Hvížďala

16.8.2012

Spokojenost v této škole není náhoda.Při vstupu pocit pohody, komunikace na recepci na úrovni. Tímto děkuji.Hot stones 6-7.8.2012 pan ředitel, by měl dát Karlosovi i asistentce na recepci pochvalu u masérského stolu. Paráda a rád se jistě vrátím.Josef Hilovský Přerov.

8.8.2012

Havajská masáž 21-22.7.2012 v Praze.Karlos má schopnost učit s opravdovým nadšením.Oslovil i naučil. Pepa z Přerova.

2.8.2012

Víkendový rekvalifikační masérský kurz pod vedením skvělého lektora Dušana bylo moc fajn.Dobře umí vysvětlit učivo,pohodový skvělí no prostě naše JEDNIČKA.I naše parta byla úžasná a pohodová a určitě se ještě sejdeme na jiných doplňujících kurzech.Ještě jednou díky Dušane a Honzo byli jste moc fajn Markéta Mejstříková

27.7.2012

Mobilizační techniky 100% splnily moje očekávání. Kurz byl velice zajímavý, především prvky fyzioterapie. Lektor perfektní, člověk na svém místě!

12.7.2012

Dobrý deň, 19.6. som bola na kurze Breussovej masáže v Prahe a chcela by som pochváliť Dušana za jeho vynikajúci prístup a poďakovať za príjemne strávený deň ;-)) doporučujem!!! :-)

29.6.2012

Dekuju Jiřince za skutecne profesionalni vedeni kurzu.Byla jsem příjemně překvapena a nadšena celým průběhem kurzu. Příjemné přijetí, atmosféra, pozitivní naladění. Masáž, kterou jsem se na kurzu naučila, je velice příjemná a už mám velmi pozitivní reakce i od mnou masírovaných. Celkově jsem byla s Dexter Academy velice spokojena a určitě se brzy přihlásím na Váš další kurz. Děkuji, s pozdravem Stela.

28.5.2012

Tejpování je super záležitost .Všem vřele doporučuji .Velké podekování fyzioterapeutce Andrejce mnohokrát děkuji,protože výuka pod jejím vedením byla víc než na jedničku.

28.5.2012

Zdravím ,tento víkend se konal kurz tejpování. Vřele doporučuji všem .Lektorka Andrejka byla úžasná a předala nám spoustu cenných informací.Prostě s jedním slovem skvělý.Ještě jednou díky za kurz.Hana Kašparová

28.5.2012

Dexter Academy mohu jen a jen doporučit - skvělá úroveň, lektoři... bezvadné.

10.5.2012

S anticelulitidovou masáží jsem byla velice spokojená - příjemný kolektiv, super lektor, co vše vysvětlil, spokojenost!

6.5.2012

S kurzem moxování jsem byla velice spokojená, pan doktor přidal nějaké ty vychytávky - velice zajímavé.

3.5.2012

Děkuji Hance za skvělý kurz Manuální lymfodrenáž který byl díky profesionalitě lektorky a skvělé partě lidí úžasný. Zdraví Gábina

1.5.2012

Úžasné prostředí, fajn lidé, pozitivní energie, dokonalá lektorka Jiřinka, která nás skvěle připravila...Breussovu masáž jsem si užila a těším se na další kurz.

24.4.2012

Čínská masáž, uvolňování blokád byl výborný kurz s výborným lektorem, kterého jsem se mohla v klidu kdykoli na cokoli zeptat a uměl vždy odpovědět. Profesionální přístup... zkrátka výborné!

24.4.2012

Kurz Automatická kresba byl úžasný! Perfektní úroveň, lektor, který měl lidský přístup a působil odborně. Do budoucna si u Vás plánuji udělat další kurzy. Dexter Academy doporučuji.

24.4.2012

Kurz čínské masáže a uvolňování blokád byl pro mě velice zajímavý, ocenila jsem především poznatky z praxe týkající se zablokované páteře, které jsem se od lektora dozvěděla. Lektor působil velice příjemně, mile a odborně. S radostí doporučuji.

24.4.2012

Dobry den,rad bych alespon touto formou podekoval vsem v DA a zejmena pak Jirince M. za profesionalni vedeni kurzu, trpelivost, zodpovednou a duslednou, lec stale "lidskou" pripravu k zaverecnym zkouskam Maserskeho kurzu. Jsem presvedceny, ze jsme do maserskeho zivota dostali vynikajici zaklad a verim, ze budu mit mnoho dalsich prilezitosti se s Vasim pristupem, znalostmi a zpusobem dalsiho vzdelavani setkavat i nadale. Moc dekuji! Jan L.

26.3.2012

Nadherna zalezitost v kombinaci se skvelymi lidmi,hudbou,zabavou a samozrejme nasim (Vasim) lektorem Karlosem,ktery navazal na I. kurz a dokazal nase neobratne tahy nejen rukama :D dovest k dokonalosti:) Vsichni,kdo uz mate I,jdete i na II,protoze Vase umeni vykristalizuje v dokonalost. Moc a moc zdravi Lenka C.

13.2.2012

Moje zkušenosti s Dexter Academy jsou nad rámec očekávání. Mám za sebou nějaké kurzy, avšak nejvíce ze všech se mi líbil kurz Reflexologie chodidel s lektorkou Míšou. Velmi se těším na další kurz Hot stones - lávové kameny I. na které jsem přihlášená v březnu. Takže brzy naviděnou. Klára D.

12.2.2012

4.2.2012 Hot stones 4.2.2012 Fantastická parta lidí, Karlos byl úchvatnej a milej. S manželem jsme se přihlásili na rekvalifikační masérský kurz. Taťána V.

7.2.2012

4.2.2012 Správné držení těla. Na tomto kurzu mě nejvíce zaujal výklad lektorky a to, že nám na všechny otázky dokázala odpovědět. Jsme přihlášena na další kurz Lymfodrenáž obličeje a moc se těším na další kurzy v Dexter Academy, Zdravotní sestra Dana Ch.

7.2.2012

1.2.2012 Havajská masáž Lomi Lomi II. Na kurzu se nás sešla skvěla parta lidí, naprosto příjemná atmosféra.Lektor Karlos mě uchvátil svými znalostmi a profesionálním přístupem. Adéla P.

7.2.2012

31.1.2012 Čokoládová masáž Užila jsem si u Vás krásný den plný pohody a relaxace, děkuji ps. děkuji Honzovi lektorovi za dodanou zábavu ochotu pomoc a vstřícnost. Eva T.

3.2.2012

31.1.2012 Čokoládová masáž Potěšil mě vřelý přístup nejen lektora a všech studentů. Cítila jsem se u Vás moc příjemě. Chci se přihlásit na další kurzík Václava Š.

3.2.2012

20.1.2012 Baňkování Pana doktora Wanga jsem měl iž i na jiné kurzy a vždy jsem byl spokojený. Líbilo se mi že pan doktor rozváděl výuky i nad rámec daného kurzu a já tak získal více informací.

20.1.2012

20.1.2012 Baňkování Maximální spokojenost s kurzem Lektor byl profík a sympaťák:) Naučila jsem se spoustu nových věcí. Plánuji další kurz čínské medicíny.

3.2.2012

Dornova metoda 21.1.2012 Mile mě překvapily odborné znalosti lektora, prostředí bylo příjemné a milé. Teším se na Ayurvedskou masáž Eva V.

3.2.2012

Hot Stone - sešla se skvělá parta lidí, lektor Karlos byl úžasný a skvěle nám všem pomáhal. Nejvíce se mi líbilo, že jsem vše naprosto pochopila i jako laik a uměla jsem pak udělat hned jistou masáž. Těším se na příští kurz Balneo. Kateřina Š.

3.2.2012

Dornova metoda 21.1.2012 S kurzem jsem byla velmi spokojena, líbila se mi odborná kvalifikace lektora a profesionální vedení. V Dextru mám již 7 kurzů. Ocenila bych Dornovu metoda II. pokračování, abych mohla jěště více rozšířit své znalosti.

3.2.2012

Kurz Hot Stones byl úžasný! Sešla se spousta super lidí, lektor Karlos byl naprosto báječný a všechno bylo super! Jsem dále přihlášená na další kurzy a vřele doporučuji. Hanka P.

3.2.2012

Dakujem Karlosovi za skvely kurz,prvy kurz co mi nieco dal,klobuk dole.

16.1.2012

4.12.2011jsem absolvolal kurz medové masáže s lektorkou Ladou. Byla výborná a chtěl bych jí poděkovat za dobrou náladu, trpělivost a dobré rady. Jirka

9.1.2012

V Dexter Academy jsem 10. a 11. 12.absolvovala svuj ctvrty kurz, tentokrat v HK s lektorkou Jirinkou. Jirince i predchozim lektorum, Karlosovi a Honzovi Steinbergovi patri muj velky dik a obdiv. Jednim slovem - naprosto profesionalove, trpelive, vstricne, proste skvele. Preji jim vsem krasne Vanoce a moc dekuji. Krasne svatky preji i svym kolegum z kurzu - at se vam vsem dari! Lucko, ktera jsi se mnou byla ve dvojici - nestihly jsme se spolu rozloucit, tak dodatecne dik a mej se fajn. Jitka P.

23.12.2011

Diky tomu, ze jsem jsem absolvovala kurz masaz v sede na zidli a indickou masaz hlavy ve vasi akademii, mohu nyni pomahat od bolesti a stresu svym znamym a me mamince. Velmi vam za to dekuji a zaroven preji prijeme proziti vanocnich svatku a hodne stesti, pohody a akreditovanych absolventu v novem roce 2012. Vera O.

27.12.2011

Dobry den, chtela bych podekovat Karlovi , ktery me ucil klasickou masaz a Hot-Stone masaze.Zde v Nemecku, kde bydlim,jsem si otevrela svoje Wellness massage. Prisel ke mne klient, ktery mi po masazi rekl, ze je fyzioterapeut a pracuje ve Svycarsku pro jeden fotbalovy klub a moje masaz byla skvela. Hned jsem si vzpomnela na naseho prednasejiciho masera Karla. Karle, moc ti dekuji za to co jsi nejen me naucil. Kurz byl velice odborne a v krasne atmosfere veden.Dekuji za to , ze jsem si zde mohla otevrit svoji praxi a delam , co me bavi.Protoze me pochvala povzbudila, dodala patricne sebevedomi, musela jsem se o to podelit a sdelit to Karlovi, protoze ta pochvala patri i jemu. S pozdravem Alena Redwig

27.12.2011

Anicko, pridavam i ja svuj nazor na 1. kurz Dexteru v Liberci. Olda nas opravdu pripravil moc dobre a navic cela skupina byla faaakt bezva parta. Moc se mi po vas vsech styska (fakt!!!) Hedus :-) a ted vidim, ze i Terka psala :-) Zdravim vechny a tesim se, ze se nekdy uvidime!!!!!

21.12.2011

Chtela bych moc podekovat za masersky kurz v Liberci - listopad-prosinec 2011. Olda je super, ochotne, zkuseny, prijemny a trpelivy clovek, ktery s dobrou naladou a s usmevem provadi celym kurzem. Byla to super zkusenost. Diky moc za kurz. Anna M.M

17.12.2001

Dobrý den, absolvoval jsem rekvalifikační víkendový kurz "masér pro sportovní a rekondiční masáže" který včera skončil. Chci vám poděkovat za výbornou lektorku Moniku, která nás celým kurzem provázela. Je velice zkušená, trpělivá a dala mi výbornou přípravu na zkoušky kterými jsem kurz úspěšně ukončil a výbornou přípravu do praxe. Nikdy jsem nevěřil, že se za tak krátkou dobu naučím masírovat, aniž by ze mě byla cítit nejistota nebo neosobní přístup. S pozdravem a přáním pěkného dne, Jiří K.

18.10.2011

Chtěli bychom poděkovat Evičce za vedení kurzu, který byl dnešním dnem ukončen, děkujeme za vědomosti, které si nám předala a také za trpělivost, kterou si s námi měla.Monika Spěváková

20.6.2011

Krasny den, moc dekuji za kurz Bali masaze v Praze ve dnech 1.-2.6. Lektorka Nikol byla skvela, vsichni jsme si to moc uzili. Dekuji Janca T.

10.6.2011

Dobry den, s radosti Vam sdeluji, ze jsem byla velice nadsena kurzem Diagnostika a strecink, ktery probehl ve dnech 2. - 3.6.2011.Lektor Jirka nam poskytoval fundovane informace a ochotne predaval bohate zkusenosti. Jeste jednou diky Jirkovi.Vam preji, at si skola zachova i do budoucna svoji vysokou uroven vzdelavani.S pozdravem Vendula V

6.6.2011

Hezký den všem.Také jsme byla na několika kurzech od Dextru a musím souhlasit, že všechny kurzy jsou vedeny profesionálě a s dobrou náladou všech lektorů, která je pak předávána i na studenty.V lednu tohoto roku jsem byla na čokoládové masáži, kterou téměř denně používám při své prácu.Další kurz byla Dornova metoda a Breussova masáž, také skvělá metoda jak pomoci svým klientům.Nejvíce na mě zapůsobila manuální lymfodrenáž nyní v dubnu od vedením Hany Váchové, které je opravdu člověk na svém místě.Klobouk dolů.Posledním kurzem u Dextru byl nyní v květnu kurz lávových kamenů s Carlosem a taky něco úžasného.Naladilo mě to na další kurz o které nyní uvažuji a tím je havajská masáž Lomi Lomi.Všechny tímto pozdravuji a ráda vzpomínám na chvíle prožité ve vašich učebnách a Vašimi lektory. Vlasta B

31.5.2011

Velké poděkování patří Marie A.M. za profesionálně a hlavně přátelsky vedený rekval.k. proběhlý od 2.-20.5. v Praze. Skutečně nám dala mnoho ze svých bohatých zkušeností a nejen za to jí patří velký dík :) Katka M.

27.05.2011

Chtěla bych tímto poděkovat za rekvalifikační kurz 2 - 20.5. kde byla skutečně mimořádně fajn atmosféra díky skvělé lektorce Marii a bezva partě. Děkuji! Gábina J.

26.05.2011

Dobrý den.Chtěla bych moc poděkovat Honzovi S.za skvěle vedený rekvalifikační kurz 2.5.-20.5.2011.Honza nás mnoho naučil a byl výborným lektorem. Celou dobu byla skvělá atmosféra a skvělá parta lidí.Děkuji Simona B.

25.05.2011

Rád bych touto cestou poděkoval za intezivivni, leč prijemny brněnský kurz, všem absolventum i lektorum. Byl to prijemně stravený čas, pohodova atmosfera i profesionální přístup např. Jirky, Nikol a dalších maserů..bezva kurz, spokojenost..doporučuji všem vzájemcům o maserske povolaní.i.

25.05.2011

Chtěla bych poděkovat za rekvalifikační kurz ukončený 20.5.,který vedla Marie bylo to skvělé, děkuji Jarmila K.

25.05.2011

Dobrý den, 2. - 20.5. jsem absolvovala v Praze rekvalifikační kurz sportovní a rekondiční masáŽe. Byly to opravdu bezvadné tři týdny jak díky lektorům, tak i ostatním účastníkům kurzu. Budu v dobrém vzpomínat a těŠit se na dalŠí kurzy! Tereza

25.05.2011

Chci takto moc poděkovat za zařazení kurzu Správné držení těla do vaší nabídky kurzů. Informace, které jsem zde získala, využívám nyní ve své praxi každý den. Velice děkuji lektorce Ivoně za skvěle připravený kurz, přednášku a názorné ukázky. To vše podtrhla skvělá atmosféra, za kterou díky i všem účastníkům kurzu. Všem vřele doporučuji. Katka

5.5.2011

Dobrý den,1.5. jsem se zúčastnila kurzu Indická masáž hlavy-Praha,chtěla bych tímto poděkovat skvělé lektorce,která uměla vše velice dobře vysvětlit a ukázat.Masáž už provádím na své rodině a jsou velice spokojeni:-)Ještě jednou děkuji a snad někdy zase nashledanou.Anna Růžičková

5.5.2011

Dobrý den. Chtěla bych poděkovat Honzíkovi,za příjemně strávený den na kurzu čokoládové masáže 26.04.2011. Dita.

5.5.2011

Dobrý den, reference na společnost Dexter Academy vypovídají o kvalitně poskytovaných službách a toto bylo alespoň pro mne rozhodujícím faktorem, abych zaslala přihlášku k účasti na intenzivním masérském rekvalifikačním kurzu (od 4.4.do 22.4.2011, konaném v Praze). Protože chvály není nikdy dost, ráda bych touto cestou poděkovala lektorovi Honzovi (věřím, že se mnou budou souhlasit všichni účastníci kurzu) za skvěle vykonanou práci. Díky jeho profesionalitě, pozitivnímu přístupu a ochotě předávat svoje bohaté zkušenosti jsme se seznámili se všemi aspekty souvisejícími s touto oblastí, které nám nejen pomohou v začátcích našeho podnikání, ale i k vytvoření určitého přístupu k práci maséra. Honza patří mezi lidi, kteří svoji práci umí a vykonávají ji na 100%. Honzo, díky moc (za všechny) a přeji ti hodně štěstí v pracovním i soukromém životě. Monika K.

3.5.2011

Zdarec všem absolventům nějakého toho kurzíčku a samozřejmě taky všem lektorům a vedení Dexter Academy. Je asi jedno jaký kurz u této společnosti absolvujete, vždy se setkáte s lektorem, který se studentům věnuje jak nejlepe dovede a hlavně vždy s úsměvem, což je obdivuhodné, protože s některým méně chápajícím studentíkem to nemají vůbec jednoduchý. Zůčastnil jsem se dvou kurzů v Brně a byl jsem vždy naprosto spokojen s přístupem lektorky a kvalitou kurzu. Přihlásil jsem se i na třetí kurz a jsem si jist, že budu také spokojen. Hlavní poděkování za ty předešlé dva kurzíčky patří Nikol. Zdarec maséři ať se daří Radek Brno.

2.5.2011

Chtěla bych poděkovat Ivoně za skvělou atmosféru a za užasný kurz - Správné držení těla. Tímto kurzem by měl projít asi každý masér. Je to pro mě velký přínos. Díky.

19.04.2011

Do zavedeného studia s více službami v Praze na Černém Mostě hledáme masérku na 2 dny v týdnu na ŽL. Nutná alespoň základní klientela. Nízký nájem, milý kolektiv. Info na msastinska@seznam.cz nebo 739328001

19.04.2011

Vážení zaměstnanci Dexter Academy, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za příjemně prožitý pátek a sobotu na výstavě For Fitness and Wellness. Vaše přednášky byly dobře zorganizovány a podány poutavou formou. Dozvěděla jsem se spoustu nových informací, viděla nové masáže (např. bali) a kurzy (Anatomie), na které jsem se posléze rozhodla i přihlásit. Těším se, že budou vaše příští aktivity v podobném duchu a budete mít spoustu stejně nadšených příznivců. Držím pěsti a ještě jednou děkuji. AD

15.03.2013

moc děkuji za příjemně strávený den na kurzu Indická masaž hlavy. Bylo to úžasné, příjemné prostředí, čisto, milí lidé, ale především velmi sympatický, neuvěřitelně výřečný profesionální lektor Karlos, který Vás strhne svým přirozeným nadšením, uvolněností a kamarádským přístupem. Karlosi moc děkuji, cítila jsem se tam jako doma a už teď se těším na další kurz :-) Jitka

14.03.2011

S potěšením se i já připojuji s velkou pochvalou, která patří lektorce Ditě a potažmo Dexter Academy, která může být právem pyšná, že lektory jako je Dita má. Svým profesionálním přístupem, ale přesto lidským, vytvořila výbornou atmosféru, ve které jsme si nepřipadali jako ve škole, ale již jako rovnoprávní kolegové maséři a způsobem, kterým předváděla ukázky masáží, jak ona sama nazývá hrou na hudební nástroj , jsme se cítili jako v koncertní síni. Skutečně úžasné, nadchla nás natolik, že z kurzu absolvovaného pod vedením lektorky Dity vycházejí zájemci o další kurzy pořádané Dexter Academy s touhou se dále vzdělávat v oblasti wellness. Ještě jednou díky za příjemně strávené víkendy, které byly víc než jen kurz. Zdraví vás a těší se na další spolupráci Eva K - docentka :-)

14.03.2011

Chcete cítit moře, horký písek na pláži a slyšet šumění palem ??!!! Jděte na kurs Thajské masáže s Jirkou - Super. Díky Nada

08.03.2011

Jedno velké poděkování Míše za kurz reflexologie. Rozšířila mi obzory, naučila kde co najdu a začala jsem se na chodidla najednou dívat jako na "úžasnou nohu", na které je stále co objevovat. Nikdy by mě nenapadlo, co máme na nohou za body a co se děje při tom,kdy mi je někdo zmáčkne... AU bolí to,co je to? :-) Míša má velmi osobitý přístup, září z ní pozitivní energie a kromě toho, že Vás naučí,kde na plosce najdete ledviny a spol., tak Vás obohatí tím, jak přemýšlí a jak věci umí hezky procítit. No a jak krásně relaxačně masíruje nožky, to už se nedá předat, to si musíte jít zkusit. Takže kdo se chystáte na reflexku, těšte se. :-) Petra Typltová

02.03.2011

Chtěla bych poděkovat Dexter academy, že vyslala své lektory i na jih Čech, do Č. Budějovic a umožnila všem jihočechům získat masérské dovednosti bez složitého dojíždění.Dita, která nás vyučovala byla úžasná a dokázala udělat opravdu školu hrou. Rekvalifikační kurs je již třetí kurs, který jsem dělala pod jejím vedením a moc bych jí chtěla poděkovat za vše, co mě, teda nás všechny naučila.Vzhledem k tomu, že nám předvedla i ukázky z jiných masáží, třeba čínskou masáž nebo lomi- lomi našla v našich řadách ihned nové zájemce. Jen zatím všechny nejsou dosažitelné pro jihočechy a tak se moc prosím za nás za všechny. Udělejte v Č. Budějovicích i jiné kursy, určitě je tady velký zájem. Moc děkuji a srdečně zravím všechny své spolužáky a hlavně lektorku Ditu Dana Chromá

02.03.2011

Díky za opět krásný kurz v Dexter Academy a lektorovi Karlosovi. Navíc se sešla opravdu skvělá parta lidí - na Anticelulitidové masáži s ozónovým zábalem. :) Ivča

01.03.2011

Ahoj všem masérům. Bylo by hloupé, hodnotit lektora a kurz celkově, pouze anonymně. Takže se pouze přidám k Richardu Beranovi a také děkuji Evičce za její přístup a všem úspěšně složivším hodně zdaru v provádění těžce získaných znalostí. A další věc, v HK se sešla parta výborných lidí, takže i Vám děkuji za těch 6 příjemně strávených víkendů. Rád uslyším Vaše ohlasy na Vaši práci, takže pokud chcete, tak se kdykoli ozvěte na grazl.rg@seznam.cz. Zdraví Robin Goll

28.02.2011

Co sem tak napsat no . Tak třeba veliké poděkování Nikol za vedení kurzu . Příjemné zážitky a dobrá atmosféra . Díky Honza ze Žďáru . Cajk cajk :)

25.02.2011

Ahoj..Chtěla bych moc poděkovat Nikol a Jirkovi za skvělé vedení rekvalifikačního kurzu v Brně,který jsem 20.2.2011 úspěšně dokončila a už teď se těším na dalsí kurzíky..Petra Ps:parta na kurzu byla skvělá..

25.02.2011

Moc děkuji Evičce, že nám předala všechny potřebné informace k tomu abychom zvládli dokončit studium rekvalifikačního kurzu v Hradci Králové. Byly to velice příjemné a motivující víkendy. Díky Evi i Vám všem zúčastněným. Richard Beran

21.2.2011

Dčus, nejsem moc zvyklý se veřejně vyjadřovat, ale přesto chci poděkovat lektorovi Tomášovi za výborné vedení rekvalifikačního víkendového kurzu, který právě v neděli úspěšně skončil. Díky za všechny. Vrána

16.02.2011

chtela bych podekovat za jeden prijemny 24. lednovy den straveny na kurzu Cokoladove terapie v Praze, vedene uzasnym a neprekonatelnym lektorem Honzou Steinbergem. Velice pratelska a pohodova atmosfera, skvela prace lektora a ta vune cokolady ve mne vyvolavaji jeste doted moc hezke vzpominky. Dekuji, Honzo, za to co si nam vse rekl hezkeho o cokolade a zkusenostech s cokoladovou terapii a jak si nas to hezky naucil. zdravi Dita z Prahy

4.1.2011

Ahojte, zdravím všetkých absolventov kurzu Reflexologie Nohy z 26.1.-28.1.2011 a zároveň sa chcem poďakovať lektorke Michaele za jej bohaté skúsenosti, pozitívny prístup a správnu atmosféru! Ďakujem, Braňo =)

31.1.2011

Krásný den!!! Všem Vám patří velký pozdrav a zároveň poděkování za to, že nám umožňujete tak příjemnou formu vzdělávání, jakou masáže jsou. A velké díky patří Karlosovi za výbornou atmosféru na kurzu Havajské masáže 8.-.9.1.2011, za jeho smysl pro humor, předání znalostí a za to, že nás naučil jak se správně houpat :-) Kurz byl Kájo moc fajn a těšíme se na příště.. Petra Typltová

25.1.2011

Ahojte, zdravím všetkých masérov a Kájovi ďakujem za kurz Dornovej Metódy a Breussovej Masáže z 15.16.1.! Braňo =)

20.1.2011

Dobrý den, ráda bych Vám moc poděkovala za kurz Klasické relaxační masáže,který jsem absolvovala 13.-14.1. pod vedením Karla. Jsem šťastná, když mohu pomáhat blízkým a vůbec lidem, kteří o jakoukoli pomoc stojí. Bylo úžasné, když jsem viděla, jak si má rodina užívá masáž, kterou jsem se naučila. Budu pokračovat dále, hned v neděli se těším na Indickou masáž hlavy:) Mnohokrát děkuji:) Přeji Vám vše krásné, světlo a lásku do všech dnů:) Veronika Šolcová

19.1.2011

Pozdrav všem masérům. Díky za parádní kurz Dornovy metody a Breussovi masáže dne 15.- 16.1.2011. Karel je skvělej lektor. Přeji všem mnoho úspěchů. Martin Fatka

18.1.2011

Dobrý den, moc děkuji za kurz Ájurvédská masáž konaný v Praze tento týden. Byla jsem naprosto nadšená kurzem i přístupem lektora Karlose Jíry. S přáním všeho dobrého

17.1.2011

Prajem všetkým lektorom i absolventom Dexter academy krásne Vianoční sviatky a úspešný Nový rok. Tešim sa na ďalšie novinky a kurzy. Ďakujem hlavne Nikol a dúfam že sa čoskoro uvidíme. Petra Čachová

14.12.2010

7.12.2010 jsem také úspěšně dokončila rekvalifikační kurz, který vedla Peťa J. v Praze v ulici Na Hroudě. Tímto chci také Peťulce poděkovat za úžasné vedení kurzu, bez níž, jsem přesvědčená, bychom tak úspěšní nebyli :-) Tyto tři měsíce utekly velice rychle a určitě nejsem jediná, které se bude po skvělé partě a lektorce stýskat. Sama za sebe, můžu tento kurz doporučit, byly to krásné tři měsíce. Zdravím Péťu a samozřejmě celý tým Dexteru. Katka

14.12.2010

Chci poděkovat Peťulce za výborné vedení kurzu rekvalifikace, které jsme všichi ve skupině ukončili úspěšně 7. 12. 2010. Byl, to příjemný kurz, zábava a super relax. Taková škola hrou. Doporučiji všem a tímto zdravím tým z Dexter. Irena

14.12.2010

připojuji se k níže psanému vzkazu. Petra úžasná. kolegové maséři také. klidně bych si to prodloužil. milan h.

10.12.2010

7.12.2010 jsem ukončila úspěšně masérský základní kurz v Praze ( Na Hroudě)pod vedením Peti J..Musím říci , že mi 3 měsíce utekly jak voda , Peťa byla bezvadná , hodně nás naučila , a díky ní byly kurzy spíš zábavou , než nutností.Moc nám pomáhala a já mohu kurzy jen doporučit. Myslím , že se nám všem bude , nejen mě ,stýskat , protože nás dokázala donutit se učit úplně ideálním způsobem , a to klidem , humorem a lidskostí. DOPORUČUJI A ZDRAVÍM VŠECHNY A PŘEJI PETĚ A VŠEM V DEXTRU HODNĚ ÚSPĚCHŮ , ROZHODNĚ SI JE ZASLOUŽÍTE. EVA ST.

9.12.2010

21.11.2010 jsme s úspěchem ukončili rekvalifikační kurz v Brně.Myslím,že nám všem se už teď po našich masérských víkendech stýská..zásluhu na tom mají i naši lektoři Nikol a Jarda.Každý má jiný způsob výuky a jako celek nás to dovedlo až k úspěšným zkouškám.Od začátku jsem z Jardy nabyla dojem,že jestli se nebudu učit hned od prvního dne,v posledním týdnu to fakt nedoženu.Takže jsem tomu dala téměř každý večer a vyplatilo se.\"Svaly\" mě díky tlaku a vysvětlování lektorů začaly tolik bavit,že teď si před usnutím s nostalgií předříkávám svaly celého těla:))).Prostě mi to chybí!! :))Bylo to úžasných 6týdnů, za které moc děkuji oběma a přeji jim zapálené a učenlivé studenty.Lenka K.

6.12.2010

Dnes 5.12.2010 jsem úspěšně absolvovala rekvalifikační masérský kurz v Praze, pod vedením Jiřinky, skvělého člověka a profesionálního maséra. Za naší skupinu jí tímto děkuji a přeji mnoho stejně spokojených studentů. Děkujeme Jiřinko. PS : pokud se rozhodnete pro tento kurz, žádejte Jiřinku :-) Lenka H.

6.12.2010

chtěl bych poděkovat Markovi za užasný kurz Činské energetické masáže. je to skvělá masáž a on skvělí instruktor

2.12.2010

Dobrý den,23.11.2010 jsem se zúčastnil kurzu Masáž v sedě na masážní židli pod vedením Karlose. Celý kurz probíhal v naprosto pohodové atmosféře a jsem rád,že ho mohl absolvovat.Děkuji Karlosovi za jeho profesionální,otevřený přístup.Přemek

26.11.2010

Příjemný den s úsměvem, dne 21.11.2010 jsem úspěšně dokončila rekvalifikační masérský kurz v Brně pod vedením lektorů Nikol a Jardy, ráda bych jim tímto poděkovala za jejich perfektní přístup, trpělivost a cenné rady. Těším se na další setkání DÍKY!!! Míša PS: na UCHOPILA VLNA FINA NIKDY NEZAPOMENU :)

25.11.2010

Pěkný den :-) dne 19.11.2010 jsem pod vedením Nikol úspěšně dokončila rekvalifikační masérský kurz. Je to velmi profesionální lektorka a kolektiv byl úžasný ...díky ! Broňa

24.11.2010

21.11.2010 jsem úspěšně dokončila rekvalifikační kurz v Brně, lektoři Nikol a Jaroslav byli úžasní, děkuji moc za jejich milý profesionální přístup. Nikol umí perfektně vysvětlovat, dokáže naučit a k tomu působí jako sluníčko. A díky Jaroslavovi jsem se už od začátku učila, jak divá, což s emi hodilo při zkoužkách. Děkuji moc a těším se na další kurzy :) Monika Z.

24.11.2010

Pěkný den:)19.11.2010 jsem dokončil rekvalifikační kurz v Praze,lektor Honza byl z mého pohledu na úrovni ve všech činnostech a znalostech,které nám předával:)Výborná pozitivní zkušenost,díky:)Marek C.

23.11.2010

Dobrý den,v pátek 19.11.2010 jsem úspěšně dokončila rekvalifikační kurz v Brně pod vedením Nikol, které tímto moc děkuji. Byla úžasná. Už jsem se přihlásila na další dva kurzy a moc se těším. Martina

22.11.2010

Ahoj,dne 19.11.jsem uspesne s celou nasi skvelou partou dokoncil kurz sportovni a rekondicni maser,diky naprosto uzasne a skvele profesionalce NIKOL.S pozdravem Vlady

22.11.2010

Dne 19.11. jsem úspěšně dokončila intenzívní rekvalifikační kurz na Vinohradech pod vedením skvělého lektora Honzy. Chtěla bych mu touto cestou ještě jednou moc poděkovat za vytvoření příjemné atmosféry a pohody při výuce. Budu na tento kurz vzpomínat jen v dobrém a těším se na setkání v dalších kurzech. Zdraví Katka Gerhátová

22.11.2010

Chtěl bych moc poděkovat Karlovi, co nás učil havajskou masáž Lomi Lomi. Několik kurzů mám již za sebou z jiných Školících center, ale ještě nikdy se nám nikdo nevěnoval tak důkladně. Čtyřdenní kurz Lomi Lomi byl úžasný a zároveň se jedná o druh masáže, který mě nejvíce oslovil. Určitě příjedu i na pokračování \"Lomi Lomi 2\" a věřím, že i když se sejdeme příště již ve větším počtu, že mnoho nových zkušeností zde ještě pochytím. Určite popřemýšlím i o dalších kurzech z Vaší nabídky, abych tak mohl rozšířit své masérské dovednosti. Velice mě též překvapila pozitivní nálada všech účastníků kurzu. Budu na Dexter Academy vzpomínat v dobrém....:-) S velkým pozdravem Michal Zrna

11.11.2010

Dobrý den, minulý víkend jsem absolvoval kurz klasické masáže u vaší společnosti. Chtěl bych tímto emailem vyjádřit naprostou spokojenost s tímto kurzem a zejména pak pochválit přístup lektora Karla Jíry alias Karlose. Nikdy před tím bych nevěřil, kolik věcí se dá za dva dny stihnout naučit a zároveň udržet v kurzu úžasnou přátelskou a zábavnou atmosféru. Myslím, že nemluvím jen za sebe, když vyjadřuji maximální spokojenost s masérem Karlosem co by lektorem. Mnohokrát díky a budu se těšit na dalších kurzech. S pozdravem a přáním krásného dne Ondřej Klečka.

2.11.2010

Dobrý den,ve dnech 25-27.10.2010 jsem se zúčastnil kurzu "Lifting obličeje". Kurz vedla slečna/paní Nikol Máchová. Byl to můj druhý kurz v Dexter Academy a opět si výuku nemůžu vynachválit. Lektorka byla naprosto výborná a i samotná masáž je perfektní a má i viditelné účinky.Kurz i vaší akademii budu doporučovat mezi kolegy a těším se na další kurzy. S pozdravem David Šesták

1.11.2010

V neděli 24.10.2010 skončil rekvalifikační masérský kurz hned několika úspěchy - zdařilým složením závěrečné zkoušky a vytvořením neobyčejné atmosféry, ze které se zrodilo přátelství celé skupiny. Velkou zásluhu na tom má i náš lektor Karel, který měl s námi obrovskou trpělivost a svým přístupem a nadáním výkladu učiva, spolu s praktickými ukázkami, pevnými nervy a dobrým slovem pro každého, nás provedl celým kurzem. DĚKUJEME Karle! Monika P.

27.10.2010

24.10. jsme úspěšně dokončili rekvalifikační kurz pod vedením Káji, který byl po všech směrech bezva... profesional, kamarád a hlavně milý člověk s obrovským smyslem pro humor... a náplň kurzu? Tak fajn, že už se polovina z nás přihlásila na další kurz :-) a nyní díky Dexter Academy umíme nejen masírovat, ale poznali jsme spoustu fajn lidiček, které znovu a znovu rádi uvidíme. Takže všem doporučuju :-) Petra

27.10.2010

22.10.2010 jsem úspěšně dokončila rekvalifikační masérský kurz pod vedením Honzíka,měl s námi úžasnou trpělivost a díky němu kurz proběhl v naprosté pohodičce,což mi jistě potvrdí všichni kolegové.Chtěla bych Honzíkovi moc poděkovat a přeji mu hodně profesních i osobních úspěchů.Martina

25.10.2010

celá říjnová skupinka z vinohrad děkuje za skvělou atmosféru, příjemný a profesionální přístup lektora Honzy :) A za sebe přeju ať máš samé milé studenty. Zora

25.10.2010

V neděli 9.10. jsem úspěšně zakončila rekvalifikační masér.kurz v HK. Chtěla bych pochválit a poděkovat naší lektorce Jiřince, byla vždy velmi ochotná nám vysvětlit pokud jsme něčemu nerozuměli, opakovala s námi danou látku, ale z druhé stránky po spoustě učení přišlo na řadu i vyprávění vtipů :D Na kurzu byla báječná atmosféra, všichni byli naladěni na společnou \"masérskou\" vlnu. Všem vřele doporučuji. Masírování mě baví ;) Zdraví Vás Jíťa, Pardubice

22.10.2010

V pátek 15.10.jsem ukončila kurz havajské masáže pod vedením Karlose.To, jak se nám při výuce věnoval bylo úžasné.Moc děkuji Karlosovi za jeho milý přístup a ochotu vše s trpělivostí vysvětlit.Můj manžel byl velmi mile překvapen a moc se mu masáž líbila.Moc pozdravuji a děkuji, Iveta

20.10.2010

Jsem čerstvou absolventkou Vašeho kurzu Klasika v Hradci u Karlose,s celým kurzem jsem byla maximálně spokojená a chválím jak perfektní organizaci,tak i lektora - neskutečná ochota všechno vysvětlit a naučit, pomoc při nácviku - prostě super lektor. Líba

18.10.2010

Dobry vecer, absolvovala jsem s Jirkou kurs Diagnostika a strecink a rada bych vam i jemu podekovala, byt ponekud opozdene. kurz byl opravdu super, Jirka rozhodne vi, o cem mluvi a co dela a navic je velmi dobry ucitel, sve znalosti umi vyborne predat. Vytvoril na kurzu velmi prijemnou a pratelskou atmosferu, neustale se ujistoval, ze vsichni vsemu rozumime a umime pouzit v praxi to, co nam vysvetlil a ukazal. Velmi mi vyhovovalo i to, ze jsme byli pocetne mensi skupina nekolika studentu, takze i toto nizke cislo prispelo k uspechu kurzu. Vyridte Jirkovi, prosim, ze jsem uz strecink na svych klientech pouzila (nebo mozna lepe je napsat - s mymi klienty) a s vysledkem jsme byli spokojeni jak oni, tak ja Preji vam hodne uspechu v rekonstrukci strediska a organizovani dalsich kurzu. Eva Sercombe

8.10.2010

Děkujeme Karlosovi za super kurz relaxační masáže v HK, skvělá atmosféra, pohoda,humor, perfektní přístup a trpělivost, no prostě párádní 2 dny... Martina a Hanka z Mejta

8.10.2010

Rekvalifikační kurz v Praze pod vedením Honzy byl moc a moc super.Užili jsme si spoustu legrace,zvlášt u masáže ruky.Honzo,děkujem.Veronik

27.9.2010

Touto cestou bych chtěla poděkovat lektorce Nikol, u které jsem absolvovala kurz Indické masáže hlavy v Ostravě. Velice se mi líbilo její profesionální chování a přála bych si, aby bylo více pořádanách kurzů v Ostravě pod jejím vedením. Ještě jednou moc děkuji a zdravím. Dagmar

23.9.2010

V neděli jsem úspěšně absolvovala můj první kurz INDICKÁ MASÁŽ HLAVY pod vedením Nikol v Ostravě.Jsem velice spokojená a Nikol je profík! :o))) Těším se na další kurzy v Ostravě!!! Děkuji Jana K.

21.9.2010

Kurz Dornova metoda byl naprosto úžasný, počínaje skvělým lektorem (díky Mihale :-)) a bezvadným kolektivem konče. Naučila jsem se, aby mí klienti odcházeli z mých masáší ještě spokojenější(a narovnanější :-)) než dosud a to je určitě cílem každého dobrého maséra. Tímto ještě jednou děkuji za profesionalitu našeho lektora a celé Dexter Academy a těším se na další kurzy. S pozdravem Lenka Krylová

7.9.2010

Ahojky, v patek 20.8. jsme v Praze vsichni uspesne dokoncili kurz sportovni a rekondicni masaze pod vedenim skveleho lektora Tomase. Tomasovi i svym \"spoluzakum\" dekuji za uzasne 3 tydny, uz ted se mi styska. Tomasovi a Dexter Academy preji spousty dalsich spokojenych studentu Hanka

23.8.2010

Ahojky všem, absolvovala jsem pod vedením Jiříka thajskou masaž nohy( thajskou tradiční už mám s Jiříkem taky za s sebou; všechno přežil:-))... Jsem z Dextra nadšena; vždycky se sem ráda vracím, protože se vždycky hodně naučím; přístup lektoru je skvělý....pozdrav všem,kdo mi znají:-) Michaela Lewald

23.8.2010

Moc děkuji Jiřince Mazánkové za vysoce odborné a celkově profesionální vedení kurzu. Navíc její vřelý a přátelský vztah k lidem je obdivuhodný. Přeji mnoho úspěchů. Hana, absolventka rekvalifikačního kurzu.

23.8.2010

V pátek jsem dokončila intenzivní rekvalifikační kurz v Brně pod vedením Nikol.Díky jejímu profesionálnímu přístupu měl kurz vysokou úroveň a oceňuji velice její odbornost, přátelský přístup i smysl pro humor. Vřele doporučuji všem. Niki díky. Lenka

23.8.2010

Díky moc lektorce Jiřince za úžasný, profesionlní i přátelský přístup při rekvalifikačním kurzu sportovní a rekondiční masáže. Její skvělý přístup jen potvrzuje výbornou reputaci Dexter Academy. Přeji mnoho úspěchů a spokojených studentů. Kamila, absolventka rekval.kurzu, 1.8.2010

16.8.2010

Vážení přátelé, dne 1.8.2010 jsem úspěšně v Praze zakončila v mých 56 letech velmi důležitý rekvalifikační kurz sportovních a rekondičních masáží. Touto cestou chci proto velmi poděkovat lektorce Jiřince, která mi svým názorným výkladem a praktickými metodickými pomůckami napomohla zvládnout nejenom hmatový postup masáží, ale hlavně tak obávané skoro lékařské znalosti lidských svalů. Ještě jednou moc děkuji DEXTER Academy, že má lektorku, která je výborná nejenom ve výkladu, ale i svými lidskými vlastnostmi.Jiřince přeji ještě mnoho tak spokojených absolventů kurzů, jakou jsem byla já - Marta Zahradnková z Kladna.

10.8.2010

8.8.2010 jsme úspěšně dokončili masérský kurz u Nikol a Jardy v Brně.Jejich profesionální postup i smysl pro humor byl úžasný.Předali nám ne malé zkušenosti a vědomosti a mi jim touto cestou děkujeme.Veronika M.+ Všichni nezbedníci se kterými si asi užili hodně legrace a na které jenom tak nezapomenou:-))

10.8.2010

ahoj, od nedele 1.8. jsem kvalifikovany maser :-) za to dik Tomasovi, skvelemu lektorovi s uzasnyma pedagogickyma schopnostma a naprosto neuveritelnyma vedomostma. Dik, dik, dik Martina Novakova :-)

5.8.2010

Přidávám se ke kamarádům z kurzu který jsem také ukončila 23.7. v Brně pod vedením Nikol a děkuji ji tím za profesionální a přátelský přístup. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a načerpání nových zkšueností. Velké díky Nikol, Miriam

26.7.2010

Minulý týden v pátek jsem ukončila intenzivní rekvalifikační kurz pod vedením Nikol. Bylo to naprosto perfektní.Byli jsme skvělý kolektiv a byla skvělá atmosféra. Nikol nás moc naučila, praktického i teorii a je výborná lektorka. Díky. Eva.

26.7.2010

23.7.2010 jsem úspěšně absolvoval rekvalifikační kurz pod vedením Nikol v Brně a byl jsem velice spokojen. Její profesionální a přátelský přístup během těch tří týdnů doslova obohatil můj život. A to, že kurz úspěšně absolvovalo všech 18 účastníků, myslím, že mluvím za všechny. Ještě jednou díky, Nikol. Tom J.

26.7.2010

Včera jsem dokončila intenzivní rekvalifikační kurz v Brně pod vedením Nikol.Doporučuji všem. Díky jejímu profesionálnímu přístupu měl kurz vysokou úroveň a oceňuji velice její odbornost, přátelský přístup i smysl pro humor. Děkuji, Nikol.Lucie

26.7.2010

Musím moc poděkovat za skvělý kurz pod vedením Tomáše. Obdivuji jeho trpělivosta a bude se mi stýskat.

26.7.2010

musím potvrdit předchozí tři příspěvky. Roman je skvělej a celý kurz byl úplně úžasnej. Aleš

22.7.2010

Díky za super 16 dní na našem rekvalifikačním kurzu,který jsme díky skvělému lektorovi Romanovi,úspěšně všichni absolvovali 16.7.Skvělá nálada, bezva lidi budete mi všichni moc chybět... DĚKUJU Markta

21.7.2010

Prošla jsem právě intenzivním rekvalifikačním kurzem v Praze pod vedením Romana. Úžasný lektor, úžasná parta lidí. Hodně jsme se naučili a i přes ta vedra a ty nervy před zkouškami to bylo opravdu bezvadných 16 dní. Děkuji Romanovi i všem \"spolužákům\". Irena

19.7.2010

Díky lektorovi Romkovi jsme 16.7. všichni úspěšně absolvovali rekvalifikační kurz v Praze. Bylo to skvělých 16 dní, všichni jsme si to užili a za to patří velké díky všem účastníkům maserského zájezdu a hlavně našemu Romkovi...díky za tvou trpělivost, přátelský přístup, všechny jsi nás nabíjel pozitivní energií a těšíme se na další kurz pod tvým vedením!!!! :) :) Děkujem, děkujem, vím, že to s námi řekněme \"více živými\" nebylo vždy jednoduché :) Všichni jdeme za rok znovu, neboj:-)

19.7.2010

Ahoj. naše skupina absolvovala 25.6. pod vedením Honzi. Nejenže se sešly úžasný lidičky, ale Honza je fakt skvělý lektor a masér. Hodně nás naučil a i když jsme měli krizové chvilky, jeden druhého jsme vždy podržely. Ty tři týdny dojíždění do Praha stály za to. Moc děkuji Všem a hlavně Honzovi

9.7.2010

Právě se účastním intenzivního rekval.kurzu pod vedením bezva lektora ROMANA.Je tu úžasná atmosféra a všem vřele doporučuji.Roman je pohodový a trpělivý!Díky za tu velkou dávku pozitivní energie,která se nám všem dostává.Já si vybrala kurz podle těchto recenzí a opravdu mě nezklamal! Jitka Ta energie mi bude chybt!!

9.7.2010

Dobrý den,zúčastnila jsem se kurzu čínské energetické masáže v Č.B. a opět jsem velmi potěšena.Ráda se budu těšit na další kurzy.Paní Dita je velmi milá a má moc šikovné ručičky.Přeji hezký den plný energie. S pozdravem Hojsáková Marcela

8.7.2010

Dobrý den, právě jsme absolvovali rekvalifikační kurz u Romana, moc děkujem že nám věnoval tři měsíce života, veěřím že to nebylo jednoduché, ale ani pro nás zvlášť poslední týden nervů, ale naučil nás masírovat a podělil se o zkušenosti, jo a byl hodný, DĚKUJEME TI ROMČO

29.6.2010

Dobrý den,v dubnu tohoto roku jsem absolvovala rekvalifikační kurz u Honzy a musím ještě dodatečně poděkovat za jeho profesionální přístup, stejně tak Karlosovi, který mě učil Ájurvédskou masáž. Kluci jsou to pohodoví a umí učit!Díky nim mám s masážemi úspěchy už coby začátečník. Všechny zdravím Maria, Praha

22.6.2010

Dobrý den,o víkendu (5.6.)jsem se zúčastnila v Českých Budějovicích kurzu :Indická masáž hlavy byla jsem velmi mile překvapena jak kurz probíhal a jaké máme znalosti od prima vyučující.Jsem moc ráda,že jsem Vás objevila a ráda bych se s Vámi i nadále vzdělávala. Přeji krásný den plný energie. S pozdravem Hojsáková

8.6.2010

Dne 21.5.2010 jsem úspěšně zakončila rekvalifikační kurz pod vedením Toma. Kurz byl super. Děkuju Ti ve splnění mého snu :) Věřím, že se ještě shledáme na jiném kurzu :) Ještě jednou děkuju Ja H.

24.5.2010

V BRNĚ DNE 16.5.2010 JSEM ÚSPĚŠNĚ DOKONČIL(SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽE) POD VEDENÍM NIKOL.TÍM JI MOC DĚKUJI BYLA SUPER A TĚCH 150 HODIN JSEM SI MOC UŽIL. MOC DÍKY NIKOL

18.5.2010

9.5.2010 jsme celá skupina úspěšně dokončili rekvalifikčaní kurz masáží pod vedením Lenky a celý kurz byl výborný. Za sebe hrozně moc děkuji všem, byla úžasná atmosféra. Jirka

11.5.2010

9.5.2010 naše parta z víkendového kurzu pod vedením Tomáše úspěšně zakončila v plném potu, uteklo to jako voda, ale byly to moc příjemné dny, ty promasírované víkendy budou chybět. Děkuju Tomovi i statním kolegům masérům za příjemnou společnost :-)). A třeba v nějakém dalším kurzu... Pavla

11.5.2010

Pripajam sa k Petovi a Evicke a vobec vsetkym spolukurzovnÍkom dakujem za strasne prijemne straveny cas.Tie vikendy mi asi budu trochu chybat.Martina

10.5.2010

Dnes 9.5.2010 jsme společně zakončili víkendový rekvalifikační kurs pod vedením Eviky,díky její skvělé práci jsme zkoušky složili všichni. Moc děkujeme a určitě se musíme všichni za as sejít. Petr

10.5.2010

Dne 28.3.2010 byl uspesne ukoncen rekvalifikacni kurz masazi pod vedenim Toma, myslim, ze opravdu za vsechny mohu napsat, bylo to super.Kdyby takovzch lidi, jako je Tom bylo vice, hned by se lepe zilo, vzdy optimisticky a dobre naladeni, vytvoril takovou atmosferu, ze z nas Vsech byl moc super kolektiv a budeme urcite radi vzpominat.Chtela bych podekovat i Evicce, ktera nam tak pomahala a myslim, ze Dexter Academy si muze gratulovat k takovym uzasnym lektorum. Jeste jednou moc diky Gabina

27.4.2010

5.4-23.4. jsem se zucastnila rekvalifikacniho kurzu, a byla jsem opravdu spokojena. Pratelska atmosfera, nove vedomosti, pozitivni kolektiv:)Nejradeji bych v kurzu jeste pokracovala a myslim, ze mohu mluvit za vetsinu:) Diky Honzo, za tvuj profesionalni pristup a hlavne trpelivost:))La P.

27.4.2010

Rekval.kurz: v Hradci Krlove od 20.3 - 25.4.2010. Rada bych podekoval,jmenm vsech ostatnich i jmenem svvm,lektorovi p. Karlu sreflovi za skutecne profesionalni vedeni kurzu. Svym pristupem pozitivniho vystupovani spojeneho s trpelivym vykladem probranim latky dokazal zaujmout vsechny ostatní ucastniky kurzu a pritom vytvorit pratelskou atmosferu. Prejeme mu mnoho uspechu v osobnim i profesnim zivote. Za ostatní ucastniky kurzu Slavek.

26.4.2010

Od 1.3. - 19.3. 2010 proběhl rekvalifikační kurz pod vedením Jiřinky. Po dlouhé době jsem se setkala s takhle pozitivním člověkem, hlavně s věčně dobrou náladou, vnikající a hlavně trplivý učitel. Denně vládla skvělá atmosféra, a na masérské zkratky pro hmaty nezapomenu, take 481 a l určitě nezapomenu. Také na Měkké, tvrdé a hnusné kontraindikace také ne :-))))). Take Jiřince ještě jednou velké díky a cukříky už budu odnášet z každého místa i když sladím :-))). Jana

22.3.2010

Chtěla bych poděkovat Nikol za úžasné a poučné vedení kurzu rekval.masáže 1.3-19.3.2010.Děkujeme za trpělivost a za předání Tvých cenných zkušeností.Byl to neopakovatelný kurz.Děkujeme za vše Nikol a hlavně za trpělivost :-) Jana

22.3.2010

Dekujeme Jirince za bajecne vedeni maserskeho rekvalifikacniho kurzu ukonceneho 19.02.10. Bylo to skvele, prijemne a efektivni. Jirinka je trpeliva a jeji metody byly ucinne a nenasilne. Plus jako clovek Jirinka byla prijemna a profesionalni, zkratka dobra kombinace do vzdelavaciho centra. Nalada kurzu byla pozitivni a musime rici, ze nas vse hodne bavilo a spousta veci prijemne prekvapila, hlavne profesionalni a pratelska uroven kurzu, jak by rekl J.A.Komensky:\"Skola hrou\". Dekujeme Tereza a Pavla

3.3.2010

14.2.2010 jsme ukončili rekvalifikační kurz relaxačních a sportovních masáží a doufám, že za nás za všechny mohu poděkovat Tomovi, který velmi přátelskou formou nalil vědomosti do hlav i nám, kteří jsme se tomu zuby nehty bránili. Tomi, byl jsi skvělej a na Tvé \"Labutí jezero\" kolem masírované osoby asi hned tak nezapomeneme. Moc se těším na další kurzy, protože atmosféra a nálada je opravdu fantastická. Všechny zdraví Pepino.

25.2.2010

Děkuju Karlosovi za vedení kurzu relaxační masáže 20. - 21.2. Díky jeho humoru, trpělivosti a celkovému pozitivnmu přístupu se jednalo o báječně strávený víkend. Romana

25.3.2010

Moc velké díky Karlosovi za super vedení kurz relaxační masáže 20-21.2.2010!Velká trpělivost,dobře naladěné a úžasné ruce....opravdu skvělé!Hanka

23.2.2010

Včera jsem se vrátila z úžasného víkendového kurzu klasické relaxační masáže, který proběhl 20.2. a 21.2. v Liberci.Naším lektorem byl Olda Spěváček.Sešla se tam super parta a dky profesionálnímu přístupu Oldy jsme se mnohému naučili.Děkuji Dextru a hlavně panu Oldovi.Díky díky a těším se na další kurz.Ilona Kalinová

23.2.2010

Děkujeme Oldovi Spěváčkovi za skvělý kurz Klasické relaxační masáže, který proběhl o víkendu 20.-21.02. Jeho profesionální přístup a atmosféra, kterou na kurzu navodil jsou příkladné! Odnesli jsme si plno vědomostí a nových technik, na kterých budeme dále stavět. Oldo moc děkujeme. Zdeněk a Sva alias Avatar :-)

23.2.2010

Včera skončil kurz \"Ajurvdské masáže\" a byl úžasná. Vynikajcí je masáž sama o sobě, ale zvlšť bych chtěla poděkovat za vedení kurzu Karlosovi, protože ten byl v jeho podání opravdu jedinečný. Přeji hodně dalších spokojených studentů, Jiřina

15.2.2010

Chtela bych moc podekovat Karlosovi za super vedeni kurzu Ajurvdske masaze 13-15 ledna.UZASNA TRPELIVOST,vyborne naladeny clovek a ty RUCE!Fakt parada.Mirka a Aneta

25.1.2010

Ještě jednou velké díky Karlosovi! Určitě mluvím za všechny účastníky kurzu Ajurvdské masáže 13.-15.ledna. Bylo nám ctí, se od Tebe učit a sledovat Tě při práci. Na Tvé ruce se opravdu nedá zapomenout! Díky díky díky. Lenka

19.1.2010

taky chci podekovat Romanovi.Bylo to fakt super.a vite co? POJDME MASIROVAT. Dik Romane premiant Marek

21.12.2009

Chtela bych podekovat za prijemne chvilky stravene na rekvalifikacnim kurzu pod vedenim uzasneho lektora Romana! Pohodova atmosfera, bezva lidi a hlavne profesionální přístup. Romane, díky moc, bylo to bezva:-) Katka

18.12.2009

jsem velice spokojená, U Dextru jsem udělala kurz rekvelifikační-spor. maser, anticelulitidový a čokoládu. Všechny kurzy vedla Nikol je to profík na svém místě. Všem vřele doporučuji kurzy u Dextr. Simona

17.12.2009

V Dexter Academy jsem se prihlasila celkem do tri maserskych kurzu. Vzdy jsem byla nadsena pratelskym pristupem a lektorem. Ale az po absolvovani rekvalifikacniho kurzu s Romanem jsem si uvedomila, ze zadny lepsi lektor neni!!! Diky Romanovi, zkousky udelali vsichni na poprve! Romčo, díky moc! Eva

3.12.2009

sem moc rada, ze jsem si vybrala tuto skolu, super kolektiv a hlavne pohodovy pristup naseho lektora Romana, diky kteremu jsme vsichni uspesne zakoncili rekvalifikacni kurz 30.11.09 :) Bylo to vazne moc fajn a za chvili me tam mate zas :) Kdybyste nekdo uvazoval o dalsich kurzech (cokoladova, dornova, anticelulitidova, reflexiologie, thajska a hot stones), napiste mi na info@katalogvuni.cz a muzeme jit spolu ;) Myska

3.12.2009

Rekvalifikační kurz s Romanem je ta nejlepší volba!ڞasných osm hodin týdně mi bude chybět...Hanula

2.12.2009

Tímto chci pozdravit Pohodáře Romana, který dokázal z našeho rekvalifikačního kurzu udělat přijemný, veskze relaxační a pozitivní zážitek naplněný informacemi. Romane, ještě jednou moc děkuju! Veronika

2.12.2009

Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala Romanovi za pohodový, milý a profesionální přístup díky kterému jsme všichni úspěšně ukončili rekvalifikační kurz (30.11.). Romane, díky za tu dávku pozitivní energie, bylo to super :-). Hanka

2.12.2009

Ahojky také bych ráda poděkovala Karlovi který byl super na víkendovém kurzu 19.9.-25.10.Ze začátku jsem si myslela že to nedám bylo to pro mě dost náročné asi špatné období, ale nakonec mi to dalo sílu. I koegove z kurzu byli moc fajn!Díky za skvělích 6 týdnů a za nové přátelé a zkušenosti s masážemi Marušky vtipy a Danielky koláček...Lucka

5.11.2009

Také bych se ráda připojila k nadšeným absolventům rekvalifikačního víkendového kurzu 26.9.- 1.11.v Brně.Milé, ale naprosto profesionální vedení Nikol nás dovedlo až ke zdárnému konci. Jen nám bylo moc líto, že to tak rychle uteklo, protože se sešla bezva parta lidí.Už teď se domlouváme ,na kterých dalších kurzech Dexter Academy se sejdeme.Tímto děkuji Nikol a všem za bezva prožité víkendy Zora I.

4.11.2009

Původně jsem myslela, že není možné za dva dny tento kurz zvládnout, ale pod skvělým vedením je asi možné vše. Havajská masáž je můj první kurz zde a určitě absolvuji další, je z čeho vybírat. Děkuji Marta

3.11.2009

25.10.jsem úspěšně dokončila víkendový rekvalifikační kurz. Chci poděkovat Karlovi, který nás dobře celých 6 týdnů vedl a s trpělivostí jemu vlastní vysvětloval a ukázal, jak dobře umí masírovat. Kurz pro mne hodně znamenal a odstartoval mi nový život.Kolektiv byl bezva a tak věřím, že se sejdeme na Havaji. Všem dobré dny Jitka P.

3.11.2009

Tak jsme doma z hawaie, už náš druhý kurz u Dextera, a jsme rádi, že jsme Vás našli!! Karlos perfektní, moc nám to dalo a už vybíráme další!!! Martin a Martin C. Františkovy Lázně

2.11.2009

Když jsem si četla zdejší příspěvky, myslela jsem si, že je píše někdo z Dexter Academy. Všichni se jen rozplívají a chválí... Po víkendovém kurzu 26.9.-1.11. v Brně se rozplívám a chválím i já. Velké poděkování Nikol, která do nás dostala (co se na začátku zdálo) nemožné. Hodně mi dal i kurz první pomoci se záchranářem Markem. Těším se na další kurzy nejlépe se stejným kolektivem. Zdraví Miluše R.

1.11.2009

ahoj lidičky.19.9.-25.10.09 jsem byla na kurzu relaxační masáže a musím napsat:BYLO TO ÚŽASNÝ.Tomáš je jednička a pozorovat jeho masírování, to je balet.Jeho přístup k nám laikům byl skělý. Tak mě masérský kurz nadchnul, že už přemýšlím o dalších kurzech a i zlákala další osůbky. Zdraví Šárka

30.10.2009

Ahoj,chci se připojit a poděkovat za krásných 6 víkendů na rekvalifikačním kurzu 19.9.-25.10. s báječnými kolegy :-) a skvělou lektorkou Lenkou, která nás učila a vedla s úsměvem a přidala i své rady a zkušennosti. DĚKUJI LENIČKO :-) Těším se na další kurzy v Dexter Academy a všem přeji krásné dny. Dáša K.

30.10.2009

Ahoj všichni v Dexter Academy. 25.10. jsem úspěšně ukončila rekvalifikační víkendový kurz pod vedením lektora Karla.Užila jsem si krásných šest víkendů se super partou, Rudou a svalovcem okořeněných jazzem.Díky za perfektní start do světa masáží a relaxace. Na jaře na Havaji. Káju a celou partu zdraví Vlaďka M.

28.10.2009

Ahoj, absolvovala jsem rekvalifikační masérský kurz v Dexter Academy 19.09.2009 - 25.10.2009 a bylo to SUPER!!!Všichni skvělí a úžasná atmosféra, fajn lidi a skvělá lektorka Lenička. Jen škoda, že to tak rychle uteklo:-(. Snad se ještě někdy uvidíme! Ahoj Lucie B.

28.10.2009

Ahoj, právě jsem dokončila Rekvalifikační kurz víkendový 19.9.-25.10.09. Výbornej lektor Tomáš nás všechny na kurzu dokonale připravil nejen ke zkouškám, ale dal nám spoustu rad, jak zpříjemnit masáž nejen klientovi, ale i sobě. Po celou dobu kurzu panovala atmosféra přátelská až rodinná a rozhodně budu na kurz vzpomínat v nejlepším. Všem, kteří mají chuť naučit se něco nového a začít při tom legraci, vřele doporučuji. Tome a holky, díky za skvělejch 6 tejdnů. Míša R.

28.10.2009

Ahoj,mám za sebou rekvalifikační víkendový kurz 19.9-25.10.Lektor Tomáš je super,učil až nás naučil a úspěšně jsme to všichni ukončili.Skvělá parta lidí,která mi bude dost chybět.Bylo to pěkných šest víkendů nejen učení,ale i spousty legrace.Tímto je všechny zdravím.Děkuju a snad se brzy (všichni)uvidíme.Ahoj Dáša P.

26.10.2009

Ahoj,včera jsem dokončila víkendový rekvalifikační kurz v Dexter Academy a musím říct, že to bylo úžasný.Lektor Tomáš nejlepší a kolektiv také.Všem moc,moc doporučuji:-))))

26.10.2009

Ahoj, mám za sebou již 3 kurzy v Brně. Po prvé Nikol a 2 krát Karlos. Havaj nemá chybu. Když kurz tak Havaj, díky moc Petr G.

14.10.2009

Chtěla bych tímto poděkovat Olimu z Liberce, kde jsme absolvovali kurz Klasické masáže, byl to opravdu dobře prožitý víkend, hodně jsem se naučili, dostali jsem spoustu dobrých a cenných praktických rad a užili jsme si spoustu legrace. Myslím, že tímto mohu psát i za ostatní účastníky-moc děkujeme a někdy třeba zase na viděnou!! Zdenka P.

6.10.2009

Ahoj všichni v Dexter Academy, právě? jsme se vrátili z pražského kurzu ayurvedské masáže, plni dojmů a nových technik. Bylo to super, Karlos byl \"nejvíc nejlepší\" a jsme rádi, že jsme k Vám našli cestu! Jednou Dexter, navždy Dexter! Už se těšíme na Havaj 31.10. Martin a Martin

1.10.2009

Ahoj všichni. Dexter Academy je fakt profi. Především chci ale poděkovat Honzovi S., který vedl rekvalifikační kurz 7.9.- 25.9.2009. Honza se úlohy lektora shostil naprosto profesionálně a lidsky. Někdy jsem až obdivovala jeho trpělivost a proto mu patří velké díky za vše. Hanka

30.9.2009

Absolvovala jsem kurz ájurvédské masáže v Brně a velice děkuji Dexter Academy, že tuto masáž zařadila do své nabídky a také chválím Karlose za jeho přátelský a profesionální přístup. Mějte se krásně, Petra Frýdek-Místek

30.9.2009

Ahoj, 7.-25.9. jsem absolvovala intenzivní rekvalifikační kurz s Tomášem. Bylo to fakt supr a určitě se ještě na nějaký přihlásím.. Lucka

30.9.2009

Ve dnech 7.9.- 25.9.2009 jsem také absolvovala rekvalifikační kurz, který vedl Honza S.. Velice ráda vzpomínám a klobouk dolů před Honzou. Je to opravdu lektor na svém místě. Naprosto profesionálním přístupem a výukou nás dostal až do samého úspěšného závěru. Prostě potvrzuji to, co již jednou bylo napsáno Lenkou. Honzíku, velké díky patří Tobě. Těšíme se, že Tě zase brzy uvidíme. Hanka

30.9.2009

Ahojte. Přátelé, taky bych chtěl Honzu pochválit. Byl jsi skvělej, hodně jsi mě naučil a nadchnul jsi mě pro věc natolik, že jsem ochoten přejít i to, že se ti nelíbilo moje růžové tričko:-) Díky moc! D.

30.9.2009

Tento víkend jsem měla to štěstí učit se masáž lomi-lomi pod vedením slečny Mirky a musím říct že to bylo perfektí a pochválit lektorku za profesionální a přitom velmi pářtelský a nenucený přístup. Byl to můj první masážní kurz a určitě ne poslední. Moc děkuju. Lucie

28.9.2009

Připojím se sem k ostatním studentům a k pochvalám na styl výuky v Dexter Academy. Absolvovala jsem nyní rekvalifikační kurz 7.9.-25.9.2009 a jsem velice spokojena. Díky Honzovi S. za jeho styl výuky, který je profesionální a na úrovni a svým přístupem určitě podpořil chuť do nastávající praxe. :) Mějte se hezky a na viděnou. :) Iv

28.9.2009

Právě jsem dokončila třítýdenní intenzivní kurz sportovní masáže. Bylo to mocné. Kromě velké pochvaly Dexter Academy jako takové musím hlavně vyjádřit neuvěřitelný obdiv a uznání lektorovi Honzovi. Měl s námi nadlidskou trpělivost a to, že nás do úspěšného konce došlo tolik vyžadovalo z jeho strany přímo učitelské mistroství. Honzíku, moooc děkuji. A nejen já :o) Lenka

28.9.2009

Absolvoval jsem reklalifikační kurz a poté i havajskou masáž a jsem absolutně spokojen. Má to úroveň a všichni v Dexter jsou sympaťáci. Děkuji hlavně Karlovi, Tomášovi a Carlosovi. Určitě si udělám ještě nějaký kurz. Venca

25.9.2009

Ahojky. Ve středu jsme s kamarádkou absolvovaly kurz indické masáže hlavy a chtěly jsme tímto doporučit tento kurz všem lidským lidem:o) nejen proto, že dokážete navodit krásný pocit uvolnění a odproštění od starostí svým partnerům i klientům,ale také ho doporučujeme kvůli vysoce profesionálnímu výkladu lektora Roberta, který je velmi milý a hlavně nesmírně lidský....Vyzkoušejte to a budete nabití endorfinama jako my dvě...:o)))Nebyl to náš první kurz u Dexter Academy, vždy jsme nadšení přátelským a přitom profesionálním přístupem lektorů...Už se těšíme na příští kurz.Mějte se všichni krásně.Martina a Péťa

25.9.2009

V neděli jsem dokončil šesti víkendový masérský kurz v Brně pod vedením Nikol Máchové.Parta lidí byla úžasná a jen škoda, že to muselo skončit. Nikol měla s námi velkou trpělivost za což jí patří velké díky, hlavně se mnou. Kdo váhá jestli navštívit Dexter Academy, tak ať neváhá, a co nejrychleji se přihlásí. Přeji všem spoustu krásných zážitků Petr G. ( Černý Petr)

21.9.2009

J?????, tolik chvály a musím říct, že opravdu zasloužené. Mám radost a musím se připojit k vám všem co si pochvalujete Dexter Academy. O víkendu jsme měli tu čest absolvovat první víkend rekvalifikačního kurzu s Karlem .... a teď ať jsme kdekoliv nemluvíme o ničem jiném, jsme plni zážitků, dojmů a pojmů a to jsme teprve na začátku ..... sice máme strach z anatomie, ale snad to zvládneme jako vy před námi a už se těšíme na další víkend !!!! H.

21.9.2009

Ahoj lidičky, právě mám za sebou rekvalifikační víkendový kurz masáží a musím říct, že to byl doopravdy zážitek. Všem to vřele doporučuju. Díky hlavně Karlovi je to skvělej učitel a ty víkendy mi budou vážně moc chybět a určite si nenechám ujít i doplňkové kurzy. Všichni v dextru jsou profesionálové a snaží se z lidí kteří absolvují kurz udělat taky supr maséry. Kurz dokončí jen ti, kteří se to fakt naučí, takže kvalita. Magdaléna

16.9.2009

Úspěšně jsme absolvovali víkendový rekvalifikačníkurz 8.8.-13.9. Celá parta lidí, s kterou jsme v průběhu přišli do styku, byla skvělá, v čele s Jiřinkou, naší bezvadnou lektorkou. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro tuto školu a vím, že k mému rozhodnutí hodně přispěly tyto příspěvky, takže se s chválou prostě musím přidat :-)

16.9.2009

Ahoj, včera jsem úspěšně zakončila rekvalifikační kurz 8.8.-13.9.09 a ne a ne se smířit s tím, že už je konec. Bylo to úžasných 6 víkendů. Skvělá parta lidí, výborná lektorka Jiřinka. Jířo, bylo to fantastický, díky moc. Už jsem se přihlásila na další kurzy, je snad zbytečné dodávat :-). Eva, Praha

15.9.2009

Kurz Indická masáž hlavy jsem absolvovala a bylo to super.Hned večer jsem to vyzkoušela na kamarádce a byla moc spokojená a chce se přihlásit na kurz.Děkuji za vše Zdenka Šedová

3.9.2009

Jsem ráda, že Dexter Akademy existuje, a mockrát děkuji!! Alice Prokopová,Brno

2.9.2009

Ahoj všichni.26. a 27.8. jsem absolvovala kurz havajské masáže a jsem fakt nadšená.Tak úžasný přístup, fajn lidi i prostředí jsem fakt ještě nezažila. Karlosi, jsi supeeer :-)).Takže zase příště...:-)) Hanka z Tábora

31.8.2009

Ahoj Dextráci, od 3.-18.8. jsem absolvovala rekvalifikační kurz v Praze u Tomáše a bylo to neskutečně fantastické, sešli jsme se super čokoládová parta, Tome jsi super lektor, díky díky díky, nashledanou na dalším kurzu. Jarka z Českého Brodu

28.8.2009

Dobrý, slunečný den :), musím se přidat ke svým kolegům z rekvalifikačního kurzu 3.-21.8 a pět ódy. Pod vedením té nejúžasnější a nejšikovnější lektorky Mirky Šafrové jsem zažila 3 báječné týdny. Děkuji Mickey, kolegyně a kolegové. Jen snad dodám, že jsem v Dextru přihlášená na další 3 kurzy...jedééém :) Pája z Plzně

27.8.2009

Ahojte vespolek! Ráda bych poděkovala jedné sympatické útlé osůbce:-), která nás (v Brně - 3.8. až 21.8.) provázela krásami i úskalími:) masérského umění, důkladně nás seznámila s kostlivcem Edou, v němž jsme postupně objevovali nádherně urostlého svalovce:) Za sebe mohu říci, že jsem za celý svůj život (tj. za 52 roků:) potkala jen málo tak SKVĚLÝCH učitelů, jako byla Nikol. Kromě toho, že výborně umí to, co učí, je taky moc prima člověk. Celý kurz byl úplně nádhernej - měl jedinou chybku: že moc rychle utekl:) Dík a všechny masážofily zdravím Alice

25.8.2009

Krásný den všem, 3.-21.8. jsem absolvovala masérský kurz a jsem velmi nadšená, sešli jsme se parta úžasných a vyjímečných lidí a měli jsme i vyjímečnou lektorku Mirku, díky které byl kurz tak skvělý. Jen mě mrzí, že všechno krásné, tak rychle uteče, bude se mi moc stýskat a určitě a velmi ráda absolvuji další kurzy. Dexter academy mohu všem opravdu doporučit, skvělý kurz a skvělí lidé. Moc děkuji. Petra

24.8.2009

Ahojky, dneska jsem absolvovala v Plzni kurz -Indická masáž hlavy- byl super. A sama masáž-je skvělá. Už se těším až budou další a snad i více druhů v Plzni. Díky. Petra

24.8.2009

Masérský kurz rekvalifikační 3.-21.8. Třebízského utekl neuvěřitelně rychle, a to hlavně díky Mirce, která nás toho hodně naučila - je to prostě skvělá kreativní lektorka, masérka a kamarádka v jednom!:) Třikrát hurá! Byla tam taky parta skvělejch lidí, který mi toho hodně dali... Díky všem, rád na vás vzpomínám! to, co jsme spolu prožili, se nedá popsat slovy... Zkrátka CÍLENÝ ÚDER neboli trefa do černého!:) Jirka

24.8.2009

maximální nadšení, největší relax, pohoda a uvolnění za poslední rok, báječní Karlos a Jiřinka, okamžitá touha po dalších a dalších kurzech, sotva jsem dodělala první... co dodat :o)klára

24.8.2009

ahojky take mam kurz v hradci 1-2.8 s karlosem proste parada .dva krásne dny .bylo to opravdu užasne ,bezva partička masaže no nadhera, nasmali jsme se všem doporučuji.karlosovi velky dik!lena

19.8.2009

Víkendový rekvalifikační kurz 27.6. - 2.8.09 předčil má očekávání a "zahanbil" snad všechny mé dosavadní (mimomasérské) školy a školení, které jsem absolvovala. Ani po dokončení pětileté VŠ jsem se necítila tak připravená na praxi jako po šesti víkendech "u Dexterů". :-) Nečekala jsem, že se po tak krátké době budu cítit jistá svými schopnostmi vykonávat práci tak odpovědnou (protože s organismem člověka), jako je masáž. Kurz, který jsem původně chtěla absolvovat spíše ze zajímavosti, se mě nyní snaží přesvědčit, abych změnila svoji profesi. :-) Taky jsem nepočítala s tím, že narazím na takovou fůru fajn lidí. Kvůli nim mě mrzí, že už to všechno skončilo. Každý z nich ve mně nějakým způsobem zakořenil. Velký dík patří Karlovi, který ve mně svou skvělou didaktikou mj. dokázal rozbít posvátnou hrůzu (nebo úctu? :-) z anatomie tím, že ukázal, že anatomie není kouzlo, které mohou odhalit jen vyvolení, ale dokonalá logika. A to nemluvím o neanatomických záležitostech, které dokázal podat tak srozumitelně, že se bez velké námahy uložily v hlavě a díky častému (a potřebnému) opakování zaryly docela hluboko, tudíž na dlouho. Myslím, že nám všem to hodně pomohlo při přípravách na zkoušku a hlavně na praxi. Takže díky díky díky všem, kteří přispěli k tomu, že jsem se cítila tak skvěle. :-) Těším se na další kurzy.Petra

4.8.2009

ahoj lidičky.23.-24.7.09 jsem byla na kurzu relaxační masáže a musím napsat:BYLO TO ÚŽASNÝ.Karlos je jednička a pozorovat jeho masírování, to je balet.Jeho přístup k nám laikům byl skělý. Tak mě masérský kurz nadchnul, že už jsem se přihlásila na další a i zlákala další osůbky. Zdraví Mirka

28.7.2009

Ahoj, absolvovala jsem rekvalifikační kurz sportovní a regenerační masáž s lektorkou Jiřinkou.Její přístup k žákům byl skvělý, profesionální, prostě se nám snažila dát vše co má masér umět.MOc jí za vše děkuji. Je skvělá.Myslím, že jsem Vaše nejstarší žákyně a jsem ráda, že jsem poznala jak Jiřinku, tak i ostatní se kterými jsem na 3měsíční večerní kurz od dubna do 30 .června chodila. Všem Vaše kurzy doporučuji. Nemá to chybu. Eliška

27.7.2009

Ahoj všem, píšu poněkud opožděně, neboť jsem absolvovala tři kurzy v tehdy ještě Centru regeneračního vzdělávání Praha, a to u dr. Wanga baňkování, moxování a čínskou odblokovací masáž. Musím říct, že to, co nás naučil dr. Wang, běžně maséři nevědí, což je nyní moje velká výhoda a pro klienty přínos. Čerpám z toho v praxi už dva roky. Je moc fajn, že existuje škola, která mj. má takové učitele a lektory, jako je dr. Wang. Mějte se všichni báječně. Iva, ČB, 23. 7. 09

24.7.2009

Ahoj všem kurzujícím.Chci poděkovat hlavně Karlosovi,za naprosto skvělý přístup k lidem.Sešli jsme se od 1.6. na rekvalifikačním kurzu a jeho výklad byl skvělý a navíc koukat na masáže v podání Karlosových ručiček je opravdu radost.Takže Karlosi díky,takhle má podle mě vypadat profesionál.Ještě musím poděkovatRomanovi-taky zlatíčko a ještě Michalovi jakožto komisaři u zkoušek.Zkoušky pod vaším vedením proběhli v naprosté pohodě,bez jakékoliv nervozity. Opravdu bezva přístup.Jsem už zapsaná na dalších kurzech a opravdu se na ně těším.Ještě jednou velký dík všem a já se těším,že se ještě uvidíme.Monika

21.7.09

Ahojky, musím se připojit k ostatním a poděkovat Karlosovi za naprosto úžasný přístup na kurzu Klasické relaxační masáže v Plzni. Nadchlo mě to natolik, že už projíždím seznam kurzů, na které se přihlásím :-) A doufám, že i na dalších bude taková báječná parta lidiček jako tady. Díky všem, Zdeňka ( Plzeň )

16.7.2009

Dňa 9.7. som sa zúčastnil v Brne na Indickej masáži hlavy. Bolo to skvelé nielen sme sa veža naučili , ale tá atmosféra sa nedá opísa. Bolo to super. Chcem sa touto cestou poďakovat. Robert z Bratislavy.

13.7.2009

Chci poděkovat partě lidí která se sešla na kurzu \"klasické masáže\" a Karlosovi za super přístup!! Díky všem Petr:-)

13.7.2009

Ahojky,i já se musím přidat ke chválám a strašně moc poděkovat,že jste zavítali i do Č.Budějovic,Indická masáž hlavy 27.6.2009,prostě úžasný zážitek,z pohledu laika chválím zábavný a vtipný přístup,a jelikož jsem absolvovala hodně kurzů a masážím se věnuji již 9 let,troufám si kurz hodnotit,jako jeden z nejlepších a nejprofesionálnějších.Moc Vás prosím i o další kurzy u nás v Č.Budějovicích,určitě se jich ráda zůčastním.Moc děkuji za veliký zážitek.Štěpánka,Benešov nad Černou!!!

9.7.2009

Ahoj. 4.7. v HK Indická masáž hlavy, naprosto úžasná věc. Tímto bych chtěla poděkovat za profesionální a pohodový výklad. Velmi ráda se zůčastním nějakého dalšího kurzu pořádaného vaší agenturou. Ještě jednou děkuji. Lada

7.7.2009

Ahoooj, tak i já se přidávám s velkým díky za kurz 4.-5.7.09 Klasické relaxační masáže, mé poděkování patří hlavně Karlosovi, za jeho skvěle odvedenou práci a za super start s masáží do života. Jinak děkuji taky vám všem, který jste se sešli, nemělo to chybu! Díky, Pavlína Kraslice. :-)

7.7.2009

Nazdárek lidi, taky jsem se zúčastnila víkendu 4.-.5.7.09 v Plzni s Karlosem - Klasická relaxační masáž - chtěla bych toho napsat strašně moc, ale ještě bych se do toho zamotala, takže jedním dechem prostě všechno bylo SUPER! Tímto chci taky poděkovat Karlosovi za profesionální a hlavně pozitivní přístup:) Mně osobně dal kurz hodně, holky, kluci byla sranda! Odnesla jsem si nezapomenutelné zážitky a ráda Vás zas lidičky uvidím třeba na dalším kurzu... Zdraví Jana Plzeň

7.7.2009

Ahoj, o víkendu 4.-5.7.2009 jsem se zúčastnila v Plzni masérského kurzu /Klasická relaxační masáž/ pod vedením lektora Karlose, kterému bych chtěla moc a moc poděkovat, za to co nás naučil a za jeho perfektní přístup a dobrou atmosféru. Chci taky poděkovat všem, co s námi ten kurz dělali, jelikož vytvořili dobrou partu. Po všech se mi stýská,škoda, že to netrvalo déle. Ahoj Lenka a Jana ze Žatce

6.7.2009

Ahojky včera tj,v sobotu 4.7.09 jsem se v Hradci Králové zúčastnila kurzu indické masáže hlavy.Chtěla bych tímto poděkovat lektorovi za velmi perfektní výklad,který byl opravdu na velmi vysoké profesionální úrovni. Kdo má zájem o tuto masáž vřele doporučuji.Zrovna tak havajská masáž s lektorem Carlosem byla pro mě velkým přínosem.Tato technika je úžasná.Díky za to, že vaše škola je a přeji Vám hodně spokojených masérů.(škoda,že není víc kurzů v Hradci.Co ty na to Michale?)

6.7.2009

7.4.2009 - 30.6.2009 Rekvalifikační kurz s Jiřinkou: Díky za super tři měsíce, tolik srandy najednou si člověk jen tak neužije. A toho jídla. A skvělé vizuální vtipy. A v neposlední řadě taky 15 nových špičkových masérů. Věřím, že jsem si udělal spoustu nových kamarádů a že se spolu ještě někdy sejdeme. A co se týká Dexter Academy, tak přijdu zas, bude sranda.. Karel

1.7.2009

Budu se opakovat po ostatních - Indická masáž hlavy, ale v Praze 20.6....opět mě \"nezklamal\" profesionální přístup. Jeho lektorské-masérské umění a rady byly pro mě velmi přínosné. Uvítala bych v Dexter Academy přednášky o anatomii \"šité na míru\" masérům, více o problematice jednotlivých druhů onemocnění, čeho se vyvarovat, diskuse...atd. Je spousta studentů, kteří rekvalifikační kurz absolvovali jinde, kde teorie probíhala formou samostudia z internetu, či jiných zdrojů. Pokud by byl kurz dobře sestaven věřím, že zájem bude. Prosím, zvažte to a přeji mnoho úspěchů, hezké práce a radosti ze života.Hanka

24.6.2009

21. 6. Medová masáž. Výborné vysvětlení a velmi dobré rady od Honzy. Děkuji Hanka

24.6.2009

Indická masáž hlavy Brno 13.6.2009,dokonalé vysvětlení,perfektní přednes a předvedení, moc díky,úžasný!Taktéž skvělá parta.Na takovou sobotu,jako byla ta včerejší se jen tak nezapomíná.Díky,Šárka

15.6.2009

Indicka masaz hlavy Brno 3.6.2009....bylo to naprosto uzasny...skvela atmosfera, skveli lidi v kurzu a vynikajici ucitel. Chtela bych vas timto moc pochvalit :O) Lenka

4.6.2009

Chtěla bych poděkovat za to,že je možnost u vás dělat různé kurzy,jsou naprosto užasné a vyučující jsou také naprosto fantastičtí.Ráda poznávám nové lidi a tyto kurzy mi moc dávají,sejde se tam skvělá partička a jde to všechno od ruky,člověk má pak větší radost z toho všeho a odnáší si spoustu příjemných pocitů a zážitků,proto ještě jednou moc děkuji za to,že jste :) A vyučujícím patří můj dík za trpělivost,ochotu a usměv.S pozdravem Pavlína.

4.6.2009

Ahojky všem,jsem rád,že jsem absolvoval masérský kurz zrovna u Dexter Academy.Byli to supr tři týdny (4.5 - 22.5.)se supr kolektivem..Chtěl bych tím poděkovat Lucií,Tomášovi a hlavně Jiřce,která nás tolik naučila.Zdravím Vás všechny a budu se těšit na další kurz.Tomáš(béďa) :)

29.5.2009

Ahojky všem,byla jsem na kurzu indická masហhlavy a bylo to naprosto skvělé,měli jsme senzačního lektora, který byl velice trpělivý,usměvavý,no prostě fajn a celá naše skupina wau:)proto díky.Tak zatím pa a na dalším kurzu ahoj Pavla z Doks od Máchova jezera

22.5.2009

Ahojky všem, u Dexter Akademy jsem zatím absolvovala Čínskou energetickou masáž u Marka - bylo to skvělé a hlavně jsem to dokázala okamžitě použít v praxi..další masáží byla Havajská u Carlose - Carlos je naprosto skvělý človíček a masáž nás naučil absolutně skvěle...skvělá atmosféra,skvělá partička lidí..Poslední kurz byl thajská olejová masáž s Lucií...Lucie je výborná lektorka,velmi komunikativní, naučila nás spousty důležitých hmatů,ale také spoustu bonusů, snažila se nám vysvětlit podstatu této masáže,atmosféru, ale také zážitky z Thajska..Bylo to naprosto skvělé, i proto,že se tam setkal opravdu výjimečný okruh lidí. Dexter Akademy mohu jen vřele doporučit,nikdy jsem se nesetkala se špatným negativním přístupem, vždy to bylo moc fajn...hlavně jsem se všechny masáže naučila velice dobře a také je tak praktikuji a mí klienti jsou opravdu velice spokojení. Děkuji všem lektorům za skvělou péči. Přeji Vám všem spoustu dalších úspěchů v tom, co děláte a co Vás baví. Lenka

19.5.2009

Ahojky všem ukončil jsem rekval.kurz s Lenkou spravili jsme všichni bolo to fajn a Lenka je skvelá,príma,proste super kočka.Lenko díky Gabriel

11.5.2009

ahoj nastávající maséři..přeju všem hodně štěstí, já jsem ho měla(tedy my všichni ze skupiny:))..a to štěstí v podobě lektora Tomáše na klasickém rekvalifikačním k.Bylo to s ním a celou partou opravdu skvělý - prostě škola hrou - celkově velká pohoda a radost v učení a těšení se na každý víkend..asi to nebude samozřejmost, takový přístup k \"studentům\" :)velký obdiv ,respekt a poděkování jeho stylu učení- sdílení a za tu inspiraci a hravost z něj tryskající! :) Helena

11.5.2009

Ahoj.Právě jsem skončila výkendový rekvalifikační kurz s Tomášem.Byl skvělí a měl s námi trpělivost.Bylo to 6 super víkendů se skvělími lidmi.Bude se mi po nich stýskat.Mějte se ahoj Martina P.

11.5.2009

čus všichni díky Karlosovi je ze mě docela slušnej HAVAJEC Karlosi díky,díky bagrista Martin dobrou

23.4.2009

Ahoj všem. Přidávám se k Olimu a ještě jednou děkuji a zdravím Zděnu a Mirku.Bylo nám spolu těch 6 týdnů moc faj a to i když šlo do tuhého. Mějte se hezky Dana

22.04.2009

ahojky,tak mám za sebou rekvalifikační kurz s Luckou a musím všem jen a jen doporučit.Lucka je úžasná.Budu se moc těšit na další kurzy.Marie

22.04.2009

Ahoj všem. Pokuď ještě nejste rozhodnutý zda dexter academy jo nebo ne tak neváhejte a přihlašte se. Jsem na kurze u Tomáše a je to prostě úžasný:) Eva, Praha


Ahojda, za naši třídu rekval. kurzu 19.2.- 29.3.2009, chci poděkovat především lektorkám Mirečce a Zdeňce. Skvělí a fundovaní lidé s ohromnými znalostmi, naši dvanácku dovedli k úspěšnému zakončení kurzu. No Michale, prostě to umí!!! Oli Liberec.

16.4.2009

Ahoj všem. Mám za sebou první dva dny víkendové rekvalifikačního kurzu s Tomášem. Prostě úžasný!!! Myslím že to tady nezůstane jenom u tohto jednoho kurzu:)) Všem krásný den. Eva

6.4.2009

RE: ahoj lidičky:-) zdravím a ujišťuji Tě, že se nemusíš ničeho bát. všichni lektoři jsou zkušení a mají dost trpělivosti:-) absolvovala jsem zde 11 kurzů. hodně zdaru Vlasta

30.03.2009

ahoj lidičky.-)právě jsem se přihlasil na 2 kurzy a to na Breussovu masáž a na Masáž v sedle na masážní židli a docela se bojim jestli něco nepokazim nebo tak nějak:-)jestli tu je někdo kdo prošel těmito kurzy tak bych rád kdyby tu o tom někdo něco napsal abych tam nebyl za uplnýho blba:-)předem díky a moc se těšim:-)

30.03.2009

Zdravím všechny.Dnes jsme dělali zkoužky rekval.kurzu víkendového u Nikol ,bylo to náročné ale udělali jsme všichni.Lektorka je velice příjemná a trpělivá, hodně naučí.Byla jsem moc spokojená a mohu jen doporučit.Petra

30.03.2009

Teď jsem přijela z kurzu indická masáž hlavy+antistresová masáž. Všem vřele doporučuji. Byl to můj už třetí kurz v této škole, a určitě nebyl poslední Věrka

25.03.2009

Hezký den. Ve čtvrtek a v pátek probíhal kurz Hot Stones, a pokud váháte, jestli se ho zúčastnit, mohu vám ho jen a jen doporučit. Lektorka Zdenka byla velmi profesionální, milá, ochotná a trpělivá (což platí i o ostatních lektorech, které jsem zatím v Dexter Academy měla možnost poznat). Zdravím, Jiřina

25.03.2009

Ahoj všem, zúčastnil (a také dokončil) jsem se únorového rekvalifikačního masérského kurzu a s Dexter Academy, lektorem Honzou a vším okolo jsem byl velmi spokojen! Všem doporučuji! Aleš

11.3.2009

Dnes jsem se zúčastnila kurzu Breussova masáž. Doporučuji a pevně věřím, že i další kurzy, na které se chystám, budou tak profesionální a zároveň lidské, jako to bylo v tomto případě. Přeji mnoho štěstí a děkuji! Hanka

8.3.2009

Pravě jsem ukončila rekvalifikační kurs s Karlosem. Jsem nadšená přístupem Karlose i celého kolektivu Dexter Academy =kurs byl naprosto profesionální, pohodový a plný dobré nálady. Moc děkuju všem lidičkám se kterými jsme ty naše tři týdny strávili, a všem kdo nosili pilně čokoládu které jsme měli pořád slušnou zásobu. ;-) Přeji všem hodně štěstí do života a těším se třeba na další setkání. Hanča

8.3.2009

Byla jsem na dvou denním školení 18.2. a 19.2.2009 na relaxační masáži a bylo to skvělé,děkuji lektorovi Karlosovi

8.3.2009

Absolvovala jsem rekvalifikační únorový kurz s Honzou, byl naprosto úžasný! Akorát mě mrzí, že netrvá déle jak tři týdny :) Velice solidní firma, lektor, i solidní množství čokolády :) A ještě prosím, pokud možno, zauvažovat o přidání kurzíku čokoládové masáže na dřívější dobu než červen.. Díky moc za pozitivní náboj do života a ať se daří! Eva

25.2.2009

Právě jsem se vrátil z kurzu thajské masáže s Luckou. Na začátku jsem byl mírně znepokojen a v očekávání, jelikož jsem žádný kurz zatím nedělal. Byl jsem velmi mile překvapen... Klidné prostředí a profesionální přístup Lucky mi dali víc než jen pár masážních hmatů. Děkuju :)

11.2.2009

Zúčastnila jsem se Vašeho kurzu - klasická relaxační masáž - 10.-11.12.08. Podle ohlasů absolventů i jiných kurzů máte celou řadu skvělých lektorů. Já bych chtěla poděkovat Karlosovi, který se nám tyto dny věnoval. Děkuji za jeho profesionální a přátelský přístup. Vřele doporučuji dalším zájemcům a po těchto zkušenostech vím,že se budu k Vám ráda vracet. Díky a krásné Vánoční svátky Vám všem. Dana

19.12.2008

Ahojky, 7.12. jsme úspěšně zakončili víkendový rekvalifikační kurz s Lenkou.... ještě jednou díky, bylo to super,bezva banda cvoků se skvělým smyslem pro humor.Prostě ste mi zase dali chuť tvořit a jít dál s úsměvem a vo tom to je :o)). Míša

14.12.2008

Milá Nikolko a milý Petře. Jménem celého kolektivu masérského rekvalifikačního kurzu,který proběhl ve dnech 1.11.08-7.12.08,děkuji za Vaši úžasnou trpělivost,pochopení a v neposlední řadě profesionalitu, s jakou jste zvládli naši náročnou přípravu na vykročení do nového života. Hledám marně ta správná slova,která by vystihla těch několik úžasných víkendů,které jsme společně s Vámi prožili my všichni,kteří jsme se zde poznali,a začali pronikat do tajů lidského těla. Díky Vám,se nám tak trochu otevřel jiný svět. Ještě jednou díky. Účastník blízkého setkání třetího druhu.Hanka

12.12.2008

Ahoj prave jsem uspesne ukoncil vikendovy rekvalifikacni kurz s Luckou.Vrele doporucuji a Vsechny pozdravuji.Ales

9.12.2008

Jménem celé skupinky intenzivního kurzu - Klasická a sportovni masáž, který jsme absolvovali tento listopad, chci ještě jednou a určitě ne naposledy poděkovat Karlosovi. Tři týdny s ním, a s lidmi, kteří se tu sešli, byly opravdovým nábojem. Člověk se tu naučí daleko víc, než být dobrým masérem!! Taky těšit se na každý den a pozitivně vnímat vše okolo : )))... With love Klara

1.12.2008

Ahojky lidičky. V říjnu proběhl třítýdenní kurzík s Honzou,který byl naprosto úúúžasný. Kurzík i Honza :o)Naprosto sebechvalně říkám, že jsem odolala závislosti na čokoládu, ale propadla jsem závislosti na masírování. Lidičky - hlavně do pohody. Díky moc Honzo. Jana

1.12.2008

Ahojky, 26.10.(Třebízského)jsem úspěšně absolvovala rekvalifikační kurz. Chtěla bych poděkovat a pochválit lektora Honzu za trpělivost a skvělou atmosféru :-). Už se těším na další kurzíky. Mirka

05.11.2008

Víkendový kurz pod vedením Lucky neměl chybu, báječně strávených 6 týdnů.Díky díky díky

05.11.2008

Zdravím, chtěla bych pochválit lektora víkendového kurzu Honzu - hodně nás naučil a práce s ním byla nadmíru příjemná a pozitivní! Nelze než vřele doporučit...jen tak dál, Adéla

04.11.2008

Ahoj, jsem čerstvá absolventka rekvalifikačního kurzu a chtěla bych vřele doporučit a tím i poděkovat lektorovi Honzovi, dokázal nás vše perfektně naučit.celý kurz jsme si pod jeho taktovkou užili perfektně, jsem ráda že jsme měli zrovna jeho. Také nezapomenutelná byla pravidelná dávka čokolády, ta myslím k Honzovi stoprocentně patří :-)... Šárka

04.11.2008

Ahoj všichni, souhlasíme s kladným ohlasem na lektory Dexter Academy i my máme výborné zkušenosti. Lektoři jsou trpěliví, atmosféra bezvadná. Všem doporučujeme kurzy liftingu a Dornovy metody a Havajské masáže s Karlosem. Terka a Dia

04.11.2008

Dobrý den, tuto sobotu 18.10. jsem v Hradci Králové absolvovala kurz Indická masáž hlavy + antistresová masáž. Toto byl můj první kurz u Dexter Academy. Byla jsem příjemně překvapena a nadšena celým průběhem kurzu. Příjemné přijetí, atmosféra, pozitivní naladění. Masáž, kterou jsem se na kurzu naučila, je velice příjemná a už mám velmi pozitivní reakce i od mnou masírovaných. Celkově jsem byla s Dexter Academy velice spokojena a určitě se brzy přihlásím na Váš další kurz. Děkuji, s pozdravem Martina

04.11.2008

2. a 3. října 2008 jsem se účastnila masérského kurzu \"Klasická relaxační masáž\", kterou vedl Karlos a bylo to úžasné. Karlosi, děkuji za perfektní a uvolněnou atmosféru, trpělivost a lidskost. Jsem nadšená nejen já, ale také ti, na kterých se stále učím :-) Díky Karlosi, a všechny zdravím. Lenka

04.11.2008

Ahoj, o víkendu 11.-12.10.08 jsem absolvovala Dornovu metodu a Breussovu masáž. Lektor byl vynikající a příjemný. Ještě jednou děkuji. Lucka

04.11.2008

Dobrý den,absolvovala jsem již několik kurzů s Luckou,Karlosem,Michalem,Robertem a dr.Wangem.Jsou to nejen odborníci,ale i velice příjemní lidé.Děkuji!Na kurzech je výborná atmosféra.Mám zde i příležitost setkat se zajímavými lidmi.Vřele doporučuji,at už si vyberete cokoliv.PS:Dne 11-12.10.jsem byla na dornovce(skvělá metoda) a nestihla jsem se rozloučit s velmi milou osobou.Přeji Ti vše nej.A snad se někdy potkáme.Ahoj Katka

04.11.2008

Ahojky, zdravím všechny včetně Karlose, který nás prováděl celým rekvalifikačním kurzem od 1.9.- 19.9.2008. Skvělý zážitek, fajn parta,spoustu legrace, ale i nového, úžasný lektor,jedním slovem DÍKY:-). Těším se na Havajskou masáž pod Tvým vedením Karlosi!Zdravím všechny a vřele doporučuji Dexter Academy. Jana P.S. Karlosi,neposlal ti Honza ten seznam lidí a kontakty??? Rádi bychom spáchali sraz u Nikoly v restauraci, ale nemáme jak.Mluvila jsem s Míšou a Milanem, ale ani jim nic nepřišlo...Dík!

04.11.2008

Ahoj já jsem absolvovala svůj první kurz v Plzni a musím říct, že také překvapil moje očekávání, jenom mě mrzí, že toho v Plzni nepořádáte víc. Mě osobně by lákala medová masáž. Po zkušenostech mých známých ale moc nevěřím jiným společnostem, tak doufám, že alespoň něco v Plzni budu moci ještě navštívit. Verča

04.11.2008

Ahojík Honziku přidám se k tobě, bylo super Máca

04.11.2008

Ahoj, ctu tady samou chvalu, ale stejne pochybuji, ze by nektery kurz byl jeste lepsi, nez ten s Lenkou (srpen-zari na Trebizskeho). Diky za skvele vikendy, dal bych si to cele znovu. A ano, 6 vikendu mezi 15 zenskyma se skutecne da prezit bez vaznejsich psychickych nasledku :-D Honza

30.9.2008

Ahoj pravě jsem začala rekv.kurz v Brně a musím podotknout že všichni vychvalují chlapi:o)ale ja velice rada pochválím slečnu Petru z Prahy je to šikulka a jsem ráda,že nás na kurzu navštívila.Takže Petulo díky a zavítej zase do Brna.

9.9.2008

Kurz Klasické relaxační masáže pod vedením Karlose byl zábavný a utíkal jako voda. Nelze než vřele doporučit.:-) Veronika

8.9.2008

Dobrý den. Absolvovala jsem svůj 1. kurz s Dexter Academy.cz a byla jsem velice mile překvapená. Jsou a byli úžasní. Moc děkuji, kurz předčil mé očekávání a už se těším na další a věřte, že nebude jeden. Určitě budu ve studiu masáží pokračovat s Dexter Academy cz. Děkuji a pěkný zbytek dne Lucie

2.9.2008

Zdravím všechny účastníky kurzu sportovní masáže Na Kozačce (28.6.-3.8.08), bylo to bezva 6 víkendů a děkuji lektorovi Honzovi, za jeho poctivý přístup, jak nás nadchl pro věc. Dana

10.08.2008

Absolvovala jsem několik kurzíků včetně hlavního - rekvalifikačního, všechny byly fajn. Oba lektoři rekvalifikačky Petr a Nikol byli skvělí, zábavní a důslední. Sešla se nás moc prima parta a fakt jsem se takto už dlouho nenasmála. Přeju všem hodně štěstí a úspěchů v podnikání. Hanka

10.08.2008

Petr je nejlepšíííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!

20.07.2008

ahoj právě jsem ukončil havaj s karlosem,jsem nadšen a to jsem úplný laik a před tím jsem nemel žádnou zkušenost s masáží.Vřele doporučuji.Aleš(pro účastníky připomínám mrkněte na www.cafesatori.cz,kdyby ste meli cestu do prahy tak tam písněte a stavte se na kávu) AHOJ

20.07.2008

Ahoj všichni. Absolvovala jsem základní, tedy rekvalifikační masérský kurz a přesto, že nám ten čas utekl jako voda, zůstanou nám úžasné vzpomínky. Šikovní, zkušení lektoři-maséři Petr a Nikol, kteří nás kurzem provázeli, nám oba dali strašně moc a celková atmosféra kurzu byla skvělá. Nebránili bychom se, kdyby ten kurz trval \"bonusově\" třeba aspoň o víkend dýl a s oběma lektory naráz :o). Celý náš tým sestával z velmi příjemných, inteligentních a veselých dušiček, už dlouho jsem se tak nezasmála. Odnesla jsem si odsud praktické techniky masírování, ale i příjemně vysvětlenou teorii anatomie člověka, kterou je samozřejmě potřeba prohlubovat praxí a dalším studiem, k čemuž nám určitě pomohou další skvělé kurzíky nabízené na těchto webovkách. Hodně štěstí všem! Hanka

20.07.2008

ahoj, chtěl bych poděkovat jmenem nejen svým, ale i všech ostatních účastníků víkendovýho rekvalifikačního kurzu v Brně Petrovi za to jak nás připravil na zkoušky, udělali jsme všichni : ))) ... a Nikol teda taky, taky měla trochu podíl ;) - hodně úspěchů v praxi všem, Ondra

15.07.2008

Ahoj, už mám za sebou havaj s Karlosem a čokoládu s Michalem, oba tímto zdravím jsou to skvělí človíčkové. Všem doporučuji oba kurzy. Jak člověk jednou zkusí kurz v této škole je v pasti, protože je nemožné se nepřihlásit na další. Lenka z Liberce

15.07.2008

Ahoj. Na konci května jsem absolvovala kurz Indické masáže hlavy a bylo to super. Moc se mi tam líbilo, hodně jsem se naučila a dost jsem se i pobavila.Měli jsme i fajn kolektiv. Budu se těšit na další kurzy a to už v září. Jitka

14.07.2008

12.-13.7.Brno Havaj Lomi Lomi, skvělá atmosféera, výborný lektor Karlos, počasí jak na Havaji. Díky za naučeni bezvadné techniky, kterou oceni jak klienti, tak i maséři iveta Š.

13.07.2008

AHOJ !!!! Absolvovala jsem se svou sestrou kurz klasické masáže u Karlose. Bylo to super,Karlos je skvělý chlap a je na něm vidět,že svou práci dělá s láskou :-) S pozdravem Zdenka a Jarka.

9.07.2008

Ahoj, mám za sebou zatím breussovu metodu, anticelulitidovou masáž a indickou masáž hlavy - musim říct, že se na každém kurzu perfektně odreaguju a hlavně zasměju a hodně naučim. Nemám lektorům a vlastně vůbec ničemu a nikomu co vytknout super super. Masíruji první měsíc a musím zaklepat všichni chodí spokojeni a co je důležitější objednávají si další termíny. Doporučuji všem a už se těším nejen na rekvalifikační kurz. Martina

8.07.2008

Dva kurzíky za sebou, \"Reflexka a Dornovka\", opravdu skvělý zážitek, zkušenost a pozitivní energie nás celou dobu provázela ... - Díky, Petr

2.07.2008

Ahojda.Ukončila jsem v HK kurz reflexologie s Robertem a bylo to super. Kdo ještě váhá, ať to určitě zkusí! Robert má trpělivost a každému se to snaží co nejlépe vysvětlit.Byl to super víkend ! Jitka

1.07.2008

Je to par dnu, co jsem prosla prosla kurzikem relaxacnih masazi, mel nas Karlos. Musim ho pochvalit, je to neuveritelne pozitivni clovek a celou dobu na nem bylo videt, ze ho to opravdu bavi a ma bohate zkusenosti, tedy i co predavat. S takovym pristupem nam to vsem slo samo :) Diky! Verca, ktere se vsichni ptaji, kolik meri :o)

28.06.2008

Ahoj všichni, v dubnu 2008 jsem se zúčastnila kurzu reflexologie nohy- VÝBORNÉ - Robert byl moc fajna musím říct, že i když jsem z kurzu odcházela rozčarovaná a plná nadšení, ale i obav jestli to v praxi zvládnu - tak jsem to ZVLÁDLA A ZVLÁDÁM A ZDOKONALUJI SE!!!!! CHYSTÁM SE JEŠTĚ NA REFLEXOLOGII RUKY A UŽ SE MOC TĚŠÍM...

25.06.2008

Ahoj, Rekvalifikační kurz, pak Dornovka a Indická masáž hlavy s Robertem, Baňky s čínským doktorem, Havajská masáž s Karlosem... co dodat... nemá to chybu! Velká přednost lektorů - výborná výuka, trpělivost a bezvadná nálada. Doporučuji všem co zabloudí na tyto velmi hezky udělané stránky. Děkuji všem a v září se těším na další kurzy. Vlasta S. Praha

24.06.2008

Zúčastnila jsem se kurzu anticelulitidové masáže s ozonovým zábalem. Naše lektorka Nikolka byla výborná, pohodová. Díky za krásně strávený den v Brně. Věrka

7.06.2008

Skola hrou a kurz potešením...Neni nad milejší kombinaci profesionality a lidskeho přistupu.Absolovovala jsem kurz thajske masaže s Luckou a reflexologii s Robertem.Oba kurzy se mi moc libily a Lucka i Robert jsou užasní.Míša

23.05.2008

Ahojky včera jsem ukončila kurz relaxační masáže.Díky moc, bylo to super. A hlavně chci poděkovat Karlovi.Dík Helena

19.05.2008

Ahojky zdravím Vás z Krkonoš.. chtěla bych poděkovat za úžasný kurz Indická masáž hlavy v Hradci Králové. Lektor Robert, byl moc bezva a člověk měl z celého dne příjemný pocit. Vřele doporučuji. Už se těším na další kurzy. Mějte se moc hezky páá Ivet

15.05.2008

Chci touto cestou poděkovat Lence, za báječných šest víkendů..za to, co jsi nám ze sebe dala a že jsi s námi měla vždycky trpělivost.. Markovi za úžasnou přednášku o první pomoci..To, že jsem se po dlouhém přemlouvání sama sebe rozhodla absolvovat kurz rekondiční masáž bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem kdy udělala. Nejen že má radost rodina :-D, ale hlavně jsem poznala lidi, který bych jinak neměla možnost potkat..Ty lidičky, kteří mi dali odvahu...moc moc moc úsměvů a radosti...Všem Těm, co váháte DOPORUČUJI ;-) Petra Litomyšl

15.05.2008

Nevím, jak to všichni dělají, ale atmosféra a celá parta na kurzu byla prostě skvělá. Byl to 6-víkendový relax a krom nových dovedností a informací jsem si odnesla sebou vzpomínky a kontakty na fajn lidičky! Myslím, že se ještě uvidíme. Lenka byla moc moc fajn! Díky všem. Eva/kurz Praha

14.05.2008

Čau všichni právě jsem dokončil kurz rekondiční a sportovní masáže a musím uznat že vše bylo super

25.04.2008

Zvláštností této školy je, že má nejen profíky lektory a bezva atmosféru (jak všichni píšete), ale taky na kurzu vždy potkám super lidi, se kterými se dál stýkáme, vyměňujeme masérské i žuvotní zkušenosti...Jako bychom se znali už dřív. Děkuju tedy lektorům nejen za bezvadnou výuku, ale taky za otevřenou atmosféru, která přitahuje takovéto lidi !!! Bohunka

25.04.2008

No dobře, teď už víme kde se začíná a upíná kdejaký sval a jenom pro nezasvěcené - nebylo to jednoduché učení, ale \"máme to\" a hurá na masáže. Nikolko dík, bylas skvělá a moc Ti přeju, aby se Ti dařilo. A dík i \"spolužákům\" za atmosféru, která byla jako v \"masérském salóně\" :o) Vlado, Břeclav

23.04.2008

Právě jsem ukončila v Brně, sportovní a rekondiční. Chtěla jsem poděkovat ještě jednou Nikolce. Byla skvělá.:-)) Nevim co teď budu o víkendech dělat, mám najednou spoustu času.:-D Děkuju všem, byla tam výborná atmosféra,doufám, že se budem scházet dál. ,,Doporučuju všem\" Bára Brno

22.04.2008

Právě jsem ukončila v Brně kurz manuální lymfodrenáže. naše lektorka Irena Průchová byla skvělá, trpělivá. Moc jí děkuju za skvělou atmosféru a hodně informací. Doporučuji všem masérům. Věrka Č. Brno

14.04.2008

Ahoj všem, včera jsem úspěšně spolu s s ostatními ve své skupině zvládla zkoušky základního kurzu. Bylo to super, celé 3 měsíce večerního kurzu PO+ST. Doufám,že se budem scházet i nadále. Kurz ohu jen doporučit!!!!Roman byl super !!!! Andrea B. Kolín

10.04.2008

Ahoj, právě jsem dokončila kurz rekondiční masáže na Kozačce a musím říci, že to byl za posledních snad deset let můj nejlepší nápad. Kurz mi přinesl hodně zábavy, odpočinek, nové zkušenosti a dovednosti, ale hlavně mi poslal do cesty lidi, které bych jinak nikdy neměla šanci potkat. A to by byla škoda. Jsou totiž výjimeční a doufám, že na sebe neztratíme kontakt. Romane, tobě chci za vše poděkovat, jsi neuvěřitelný pohodář a skvělý masér. Maličkosti, jako tvůj úsměv, a to, jak při něm přivíráš oči, mi vždy dokázaly rozsvítit den.Pa. Zuzana Zmítková, toho času v Praze

02.04.2008

Přes předvoj různých kurzíků jsem nakonec dorazil i na ten veliký, který vedla Helenka. Byla tam skvělá parta a zase jednou mohu potvrdit, že Michal ví co dělá a proč to dělá. Věřím, že za všechny zúčastněné mohu poděkovat, a to všem, kdo se o nás starali a hlavně Michalovi, který má shodou náhod narozeniny ve stejný den jako já. Asi náhoda tomu kdysi chtěla, že jsem si vybral jeho školu. Sice je o několik desítek let mladší ale věřím, že alespoň dlouho vydrží :) Za všechny Lojza-Pepa (to druhé podle Helenky).

02.04.2008

ahoj uz nekolikrat jsem byla na ruznych vasich kurzech co dodat vsichni super nebojim se rict nejlepsi clovek se hodne nauci vsem diky tesim se na dalsi kurzy hanka mrackova

02.04.2008

Ahoj , jsem absolventka víkendového rekvalifikačního kurzu 2.2.2008-9.3.2008, v Brně bylo to naprosto výborný, super kolektiv, lektorka Nikolka perfektní. Je mi jen líto, že ten kurz nějak rychle utekl. Mám moc volna o víkendu. Všem doporučuji Lada Slavíčková

25.03.2008

Ahoj,souhlasím s Ilonou.Metoda super,Robert-úžasný člověk.Jsem sice všeob.sestra,ale pracuji v oboru rhb.a tuto metodu(DM+BM)výužívám i pro ztp syna.Přeji všem mnoho úspěchů a mnoho spokojených klientů.Milan Vágner Česká Lípa

18.03.2008

Ahojky, v sobotu a v neděli jsem byla na kurzu \" Dornova metoda + Breussova masáž \". Pracuji jako fyzioterapeut a děkuji za seznámení s toutou metodou bezva formou. Robert nezklamal - skvělý přístup. Těším se na další kurz. Ilona Kozáková Kolín

16.03.2008

Ahoj, 1.3.-2.3. jsem absolvoval kurz klasicke relaxacni masaze. Chtel bych touto cestou podekovat Karlosovi za skvelou instruktaz a trpelivost pri vysvetlovani. Take bych chtel podekovat Katce za to, ze vydrzela moje maserske zacatky :) a preju at se ji dari v dalsim maserskem vyvinu. Vita Kodera, Kolin

14.03.2008

Všem na Kozačce: Právě jsme se s kolegyní seznámily s vaší masér.školou prostřednictvím Karlose, na víkend. kurzu klas.masáže v HK. Člověk v dnešní době lidem nevěří a je ve střehu, ale o to větší je radostné překvapení! JSOU poctiví lidé, kteří nic neošulí, fundovaní v oboru, s velkou dávkou člověčiny, dnes tak velmi vzácné! Mám radost, že slovo profesionál nabývá v ČR svůj původní význam! Po přečtení referencí je vás tam asi takových víc, takže pane řediteli Michale, klobouk dolů, dobře to vedete! Kde ty lidi vybíráte? Tady u nás nějak nejsou...:-) Těšíme se na jaře do Prahy na rekval. kurz! Míša Kuldová Náchod PS: A Karlosovi prémie!

10.03.2008

Ahoj jsem absolventka víkendového rekvalifikačního kurzu 2.2.2008 - 9.3.2008 byl to super jak po stránce učební tak po stránce společenské výborný kolektiv tak i lektorka všem vřele doporučuju.

11.03.2008

Všichni děkují Karlosovi, tak já děkuju Robertovi za parádní kurz reflexologie nohy. Snad jsme Tě moc nezlobili :-) Evička

28.02.2008

Ahoj :-) kurs byl super, lidi kolem ještě víc :-)

26.01.2008

Ahojky :) jsem absolventkou zimního víkendového rekvalifikačního kurzu 2007. Všem vřele doporučuji :) po celé víkendy vládla úžasná nálada a pod vedením Jiřinky jsme se naučili jak praxi tak i teorii. I když někdy s námi Jiřinka musela mít obrovskou trpělivost.Děkuji za nás za všechny za profesionalitu , ale i lidskost s jakou předává masérské zkušenosti. S poděkováním, přáním úspěšného roku 2008 a brzkým setkáním na dalších kurzech pozdravuje Marta a masérská parta :)

04.01.2008

Jestli se někdo rozmýšlíte nad kurzem masáží, tak určitě doporučuji jděte do toho. Je to super, právě jsem absolvovala základní kurz 3.11. - 9.12. s Lucinkou a bylo to super. Perfektní nálada, pohodička, relax při masážích a hlavně spousta nových věcí. Luci, ještě jednou díky za super kurz a určitě se přihlásím do dalších. Petra

21.12.2007

Dobrý den, zrovna jsem absolvovala rekvalifikační masérský kurs. Bylo to super. Naše lektorka Lucka byla báječná, příjemná a klidná. Měla s námi trpělivost a stihla kromě základního masírování přidat i pár bonusů. A obecně, všichni z CRV, s nimiž jsme se setkali, byli moc fajn. Vřele doporučuji všem, kdo ještě váhají! Určitě se přihlásím na nějaké další kurzy. Markéta (Praha)

10.12.2007

Chci moc poděkovat za kurz Dornovi metody,dal mi moc a od března používám tuto metodu ve své činnosti a pomáhám řešit různé problémy,díky této metodě se uleví mnoha lidem.Děkuji s pozdravem Martina Millerová.

03.12.2007 v 12:00:08

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělé vedení kurzu 27.10.-28.10.2007. Klasické rel.masáže pro veřejnost pod vedením instruktora KARLOSE moc děkujem a těšíme se na další kurzy manželé Langerovi

29.10.2007 v 07:56:53

Jsem absolventkou prázdninového masérského kurzu v Brně pod vedením Nikolky.Celým kurzem se linula výborná atmosféra, poznala jsem spoustu bezvadných, pozitivně naladěných lidí.Ale co jsem poznala na ostatních seminářích vás- lektory-, vy snad ani jiné lidi nemůžete přitahovat, jste všichni moc fajn.Děkujeme, Nikolko, za profesionální přístup a předání zkušeností, děkujeme Markovi za úžasnou přednášku o první pomoci a samozřejmě Michalovi za to, jaké má kolem sebe bezva lidi. Takže ahoj na dalších seminářích, držím palce. Lenka

26.09.2007 v 18:04:11

Kurz rekondičních a sportovních masáží, který proběhl 3.9.-21.9.2007 byl úplně skvělý!! Jednak díky lidem, které se tam sešli, ale hlavně díky Karlosovi!! Byl výborný školitel i prostě príma kluk! Všem tyto kurzy doporučuji a děkuji za ně. Už jsem se přihlásila na další. Díky Martina

25.09.2007 v 22:35:42

Tak nám v pátek skončil třítýdenní rekvalifikační kurz který probíhalod 3.9.-21.9. na ul. Třebízského a já bych vám chtěl moc poděkovat.Především Lucince,která celý kurz vedla.Taková vysoká koncentrace pohody,humoru a trpělivosti se hned tak nevidí.Za to všechno co nás naučila jí patří velký dík.Potom také báječní spolužáci.Byla radost s vámi trávit všechny ty dny a už se moc těším až se třeba na některém dalším kurzu potkáme.Díky moc a mějte se všichni nádherně.A nakonec všem na Kozačce za jejich vynikající přístup.Výborná škola a pro mne nejkrásnější dovolená jakou jsem kdy měl.Zdraví vás všechny Míra ze Zlína.

23.09.2007 v 16:51:16

Dne 21.9.2007 jsem se zúčastnila dalšího kurzu v CRV, a to \"indická masáž hlavy\" a jsem nadšena jeho kultivovaným a odborným přednesem a jeho skvělým přístupem ke studentům. Kurzy v CRV jsou perfektní a těším se na další spolupráci. Děkuji, Věra Hokrová z Hradce Králové.

19.09.2007 v 22:04:27

15.-16.7 jsem prožil super víkend na kurzu \"Klasické relaxační masáž\" v Karlových Varech pod vedením Karlose.Je to skvělý instruktor. O masáž se zajímám již delší dobu, ale jen laicky, četba knih a po té trénink na členech rodiny. Tento kurz mě ale hodně naučil, ale vím, že to je jen začátek cesty a ještě se musím hodně snažit a učit aby byl ze mne dobrý masér. Přeji všem hezký den a ať se daří. Roland Peruth, Kadaň //725 513 580//

19.09.2007 v 19:17:04

Víkendovýn kurz v Plzni 8-9.9 byl supr.Skvělý lidičky,skvělej Karlos pak to jde samo.Moc se mi to líbilo,takže bych chtěl jít ještě na další kurzy. Všem moc díky. A kdo váháte,jděte do toho,je to moc dobrý.:-))) Ahoj Jarda

10.09.2007 v 19:47:16

Ahoj,chtela bych podekovat Carlosovi za perfektni vikend 8.-9.9. v Plzni na klas.relax masazi.Bylo to uzasny,byli jsme dobra parta.No proste pripadala jsem si jako v raji.Carlos je bezva lektor.Vendula

09.09.2007 v 20:09:06

Michale díky, kurz byl bezvadný ,nemělo to chybu. Ještě jednou díky Béďa-Liberec.

09.09.2007 v 16:59:32

Ahoj, právě jsem se vrátila z kurzu \"Indická masáz a antistresová masáž\" v Karlových Varech. Tímto bych ráda poděkovala lektorovi Robertovi, který předal své zkušenosti úžasným způsobem. Sešla se nás také super parta a škoda, že kurz trval jeden den. 3-4.8. jsem se zúčastnila kurzu \"Klasické a relaxační masáž\" po vedením zkušeného lektora Karlose, kterému patří obrovský dík. Kurz trval 2 dny, parta byla také úžasná. Ale zrovna tak strašně rychle utekl. Jo, když se sejdou bezva lidičky, tak je radost něco dělat a učit se. Mějte se fajn, zdraví Dana.

04.09.2007 v 21:31:04

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat za skvělé vedení kurzu reflexologie a indické masáže, za velmi příjemnou atmosféru. Moc díky a těším se na další. Lenka

01.09.2007 v 21:04:09

Ahoj, zdravím všechny z brněnského kurzu - srpen 07. Hlavně bych ještě jednou chtěla poděkovat naší nejlepší lektorce Nikolce, že měla s náma takovou trpělivost a naučila nás perfektně masírovat. A v neposlední řadě chci taky hlavně poděkovat Markovi, který nás řádně zaškolil do první pomoci a výborně nás pobavil historkami ze své praxe.. A taky Jiřince, která nás průběžně informovala sms :) Takže všem díky!!! A lidičky, pokud vás trošku baví masírovat a chcete se třeba tomu věnovat jen jako zálibově nebo naplno tak každopádně se přihlaště .. Magdalena

30.08.2007 v 14:02:50

Absolvovala jsem indickou masáž hlavy a reflexologii, už teď se moc těším na další kurzy i na ten rekvalifikační. Moc díky, Roberte, jsi skvělý učitel! Lenka

30.08.2007 v 13:27:13

Když jsem se přihlašovala na kurz, nevěřila jsem všem těm nadšeným ohlasům, které sem všichni píší. Po absolvování rekvalifikačního kurzu rekondiční a sportovní masér už věřím. Díky skvělé lektorce, baletce a masérce Nikol jsme se všichni naučili víc než jen masírovat. Za zmínku stojí i školení první pomoci s Markem, na které bych šla klidně znovu, protože svým zajímavým povídáním, které prokládá skutečnými příběhy \"z akce\", dokáže skvěle vyložit zásady první pomoci. Zdravím Renču i všechny další, mějte se fajn a masírujte :)

24.08.2007 v 16:36:49

Ahoj, bylo to super mam za sebou kurz reflexologie a indické masáže hlavy, super, super. Vše pod vedením Roberta - super, je to skvělej člověk. už se taěším na další kurzy...... Masu zdar

24.08.2007 v 22:26:44

Zdravím všechny, kteří nahlédli na tyto stránky a přemýšlejí, jestli se mají objednat právě tady. Před pár dny jsem ukončila intenzivní 14-denní kurz Rekond. a sport. masér a nemůžu si to vynachválit. Atmosféra vynikající, lektoři a vedení super. K tomu bezva lidi z celé republiky a máte do konce života na co vzpomínat... Tímto zdravím Michala, Jiřinku a naší opičku Lucku. Helena z Mostu

19.08.2007 v 09:16:43

Chci poděkovat Lence jak vedla náš kurzu.Byla velká legrace,občas jsme sice tápaly ve svalech,ale Lenka nás v tom nenechala.Ještě jednou díky,budete mi lidičkové chybět.Alena K.

07.08.2007 v 18:25:38

Absolvovala jsem kurz rekondiční a sportvní masér a musím říci, že to byly super strávené víkendy ve společnosti báječných lidiček a hlavně \"naší paní učitelky\" Lenky. Lenko tímto bych Ti chtěla za nás všechny moc poděkovat. Děkujeme za všechno, co jsi nás stihla za těch pár víkendů naučit. Kurz byl nabitý spoustou pozitivní energie a nálady, nikdy bych nevěřila tomu, že se úplně cizí lidé za tak krátkou dobu takhle sblíží. Lidičky doufám, že se zas někdy potkáme ať už na nějakém dalším kurzu nebo i jen tak někde v hospůdce. Takže Leni a Michale přeju spoustu dalších úspěšných studentů do dalších let. :-). Ještě jednou díky!!! Petra

05.08.2007 v 20:40:46

Tak Lucinko ty si bola tiez uzasna a tvoja masaz bolo nieco fantasticke,dakujem za uzasne dva tyzdne na ktore budem spominat cely zivot.Ta banda ludi co sa tam stretla bolo nieco uzasne,niektory uchylaci Alenka,ja a Evca dlhovlasa iny zase ukecany az,az Zdenda,Ondra a niekto zase chytry Janka blondata:).Jarmilka bola velka lichotnicka a Kvetka chytrejsia nez Karlos:) Teraz vazne.....Bolo to skvele,Karlos naozal velmi pekne dakujem,pomer sa zveccil na 5:10,takze zacnite predelavat skripta.Vela stastia a Karlosi dobru chut.Dusan

30.07.2007 v 21:36:40

No co dodat, snad jen to, že CRV je ta nejperfektnější škola v této sféře, jakou znám a na jakou jsem narazil. Michal bude zřejmě absolutně super člověk a ti jeho učitelé jsou taky úplně perfektní, skvělí především jejich přeoptimistický přístup...(: Tady u nás na Moravě ti masérští blázni ani neví, že se např. přes ledviny jen přejíždí a páteře se nedotýká.....(: Jen tak dál Michale !!! Držím moooc palečky at máš spoustu spustu lidí, kteří masérské umění perfektně zvládnou a zkokonalí se v něm. Hlavně máš skvělí, že nemáš hlavní pobočky (: jen v Praze ale i v jiných městech, to je super, akorát můžeš postupem času pokrýt i města Ostrava, Zlín, kde s tím svým stylem strčíš do kapsy úplně všechny jiné školy, o tom jsem přesvědčen ! Ještě jednou díky... Jsi skvělý !!! (: Rosta

18.7.2007 v 09:57

Touto cestou chi poděkovat Karlosovi, za jeho nej výuku anatomie, ze které jsem si odnesla strašně moc, a samozřejmě za skvělou náladu, kterou na nás přenášel - právě dokončený červencový kurz Iveta :-)

17.7.2007 v 18:03

Zdravím všechny lidičky, co se zúčastnili rekvalifikačního víkendového kurzu v Praze na Třebízského.Blíží se první víkend po zkouškách a já nevím co s časem...nejradši bych sbalila prostěradlo a pár ručníků a utíkala do kurzu :-) Děkuji moc Lence za příjemné vedení a pozitivní náboj!Budete mi všichni chybět!Zdraví Lucka G.

28.6.2007 v 20:51

Jsem čerstvou absolventkou rekvalifikačniho kurzu, který se konal v Praze a ráda bych poděkovala naší lektorce Lucce za její metodu výuky v příjemné atmosféře, kterou pro nás vytvořila, za individuální přístup ke každému z nás, za předání vlastních cenných zkušeností.Také si vážím vstřícnosti a ochoty celého managementu Vašeho vzdělávacího centra. Nashledanou při dalších kurzech. Zdenka

26.6.2007 v 26:06

Ahoj, taky bych chtěla poděkovat touto cestou naší skvělé lektorce Nikolce z brněnského kurzu:-)). Bylo to uplně perfektní. A vlastně i náš kolektiv byl super:-)fakt všem moc díky. Kristyna

13.6.2007 v 13:54

Tak už mám pár kurzů za sebou a další budu absolvovat. Zajímavým kurzem byl Lifting obličeje pod vedením Roberta. Ty dva dny rychle utekly, ale jako vždy i tento kurz ve mně zanechal spoustu pozitivního a při každém tahu si vzpomenu na svého učitele. \"No stojíš mi za zády Roberte, abych nešvindloval.\" Tak díky. :) Lojza

29.5.2007 v 21:23

...Před chvílí jsme se rozešli coby čerství absolventi rekvalifikačního kurzu a už mi všichni chybíte...Ty tři týdny byly prima nejen díky Karlosovi, ale vážení,nebojme si to přiznat, jak by řekl Břéťa,my jsme byli vážně povedená parta!Tak ať se daří a 14.-16.9.se budu těšit na \"vrtěnou\"!Dana K.

25.5.2007 v 20:06

Ahoj Maséři, píši Všem kteří absolvovali intenzivní kurz před vánoci s Kájou \"JÓ\".. Johanka má už 3měsíce a kousek. narodila se 4.února07 v brzkých ranních hodinách..ps: miluje masáž bříška je to blaho na prdíky :oD dejte vědět kdo si jak vedete.. Papapa Peťula a Joja

15.5.2007 v 15:40

Ráda bych se připojila ke všem spokojeným absolventům vašich kurzů.I já mohu jen doporučit - a také doporučuji. Zůčastnily jsme se s kolegyní kurzu liftingové masáže v Brně pod vedením Roberta. Takový lidský, profesionální přístup ve společnosti pohodových lidí bych přála opravdu každému. Už se těším na další kurzy. Přeji moc a moc úspěchů a spoustu spokojených absolventů.Lenka

7.5.2007 v 17:06

Pořád tady nikdo nenapsal z našeho úžasného 3.týdenního dubnového rekval.kurzu Masér sportovních a ...s Karlosem - tak to musím napravit. Karlosi MOC DĚKUJI ZA VŠE, takového lektora jsem neměla v žádném předškolním, školním ani profesním zařízení. Karlosi,je to zázrak, když to co umíš,dovedeš taky předat...Všichni, co váháte tak už neváhejte jste na správných stránkách,jděte do toho.Zdravím všechny z Ostravy šary

3.5.2007 v 22:37

Ráda bych vyjádřila díky za dotek který mi přinesl kurz lávových kamenů s Robertem... tolik lidskosti, profesionality, velkého srdce a ducha, který s sebou nese... je to opravdu dotek budoucnosti... Děkuji a všem přeji vše dobré. Maruška Kaštylovi

30.4.2007 v 18:54

Moc děkujem panu Karlosovi za super přístup ve výuce při víkendovém kurzu.Bylo příjemné s ním spolupracovat a učit se pod jeho dohledem masérským hmatům. DÍKY Kaštylovi

19.4.2007 v 15:21

Ahoj vsem:-) Behem vikendu 14.-15.dubna jsem si uzila jeden z nejuzasnejsich vikendu na kurzu klasicke relaxacni masaze v Brne, a proto vrele vsem doporucuju! Vikend proste nemel chybu;-) Lucka

16.4.2007 v 21:52

Absolvovala jsem kurz reflexologie ruky 26.3 a byla jsenm nadšená.Už jsem se přihlásila na další kurzy a moc se těším.Děkuji Alena.

28.3.2007 v 12:17

ahoj - v breznu jsem byla na kurzu sportovni a rekondicni masaze v Praze - DEKUJI KARLOVI VSEM OSTATNIM ZA PARADNI TYDNY!!!! A doufam, ze se zase potkame, protoze to bylo SUPER :). Velikou pusu ze svedskeho Helsingborgu posila Lucie

14.4.2007 v 11:38

Na kurzu Dornova metoda a Breussova masáš konaný 24-25.5.07 se sešel bezva tým lidiček a taky lektor Robert. Pohodu, kterou pro nás vytvořil byla báječná a ač jsem jako laik mnoho nevěděl, vrátil jsme se obohacen s mnoha zkušenostmi. Takže jsem snad vybral dobré stránky s dobrou školou. Alois M.

25.3.2007 v 17:12

Ahoj, všechny moc zdravím. V pátek 28.2.07 jsem dokončil kurz sportovní a rekondiční masáže a bylo to prostě super. Lepší lidi jsem nikde nepotkal. Byla sranda od začátku až do konce. Díky Nikol za skvělé týdny. A zdravím všechny. Mějte se! Richard

8.3.2007 v 22:09

Ahojda, byla jsem na kurzu liftingu 1.-2.3. Vůbec jsem nedokázala pochopit, jak by taková masáž mohla od vrásek pomoct, ale fakt funguje :o) Jsem kosmetička a myslím si, že teď už si moje zákaznice jen tak normální masáž obličeje nedají....Lenka Pospíšilová

7.3.2007 v 8:24

Chtela bych mnohokrat podekovat za kurz- Masaz horkymi kameny,ktery probehl ve dnech 26-27.2.2007 Na Kozacce 7.Obzvlast panu Robertovi,ktery vnesl do kurzu uzasnou atmosferu a naladu a predvedl nam masirovani skveleho profesionala! Dekuji. Sreflova Jitka

23.02.2007 v 18:50

Únorový seminář manuální lymfodrenáže v Praze byl skvělý, ještě jednou moc a moc díky Hance. Byla úžasná, trpělivá, radila do rukou i do budoucí praxe. Neuvažuje se o ML II - bylo by více praktických dotazů z vlastní praxe, ověřilo by se, zda vše provádíme správně a určitě bychom se naučili zase spoustu nových věcí. Ještě jednou díky. Lenka Štípková

26.02.2007 v 17:56:01

Od 5/2 do 23/2 jsem se každý den těšila na ráno, až se uvidím s lidmi, se kterými jsem se sešla na intenzivním kurzu masáží. Super parta lidí a hlavně super Karlův přístup k výuce, i k nám \"studentům\". Všem mohu jen doporučit. Byly to příjemné tři týdny a ještě jsme se něco naučili. Téměř polovina lidiček z naší party se rozhodla účastnit se dalšího kurzu. A to si myslím mluví za vše. Karlovi, a ostatním velké díky. Ilona B.

23.02.2007 v 21:36:01

Absolvovala jsem kurz relaxační masáže. Byla jsem velmi mile překvapena a připojuji se tímto ke všem spokojeným klientům Vašeho centra. Už teď přemýšlím o dalším kurzu. Olga Kratochvílová

19.02.2007 v 16:24:43

Čauky,zdravím všechny kteří se zúčastnili víkendového kurzu.Chtěla bych tímto poděkovat Michalovi,Nikol a všem kteří se na naší výuce podíleli.Bylo to super!!!Ta úžasná pozitivní energie,která z vás vyzařovala nám dodávala sílu no a ty čokolády taky!Jen tak dál, už se těším na anticelulitidu 21.04.2007 Čauky Monika Čaňková

13.02.2007 v 07:19:36

Zdarec. Právě jsem dodělal kurz z 6.1.-11.2.2007.Ze začátku jsem měl trochu obavy, co mě čeká, ale po určité době , v partě super lidí a pod vedením přátelských profesionálů, mě obavy přešly.Díky.Bylo to super.Mějte se.Pavel

11.02.2007 v 20:25:42

Zdravím všechny z víkendového kurzu 06.01 - 11.02 2007. :p). Bylo to supr, krasnej relax, masáže a výborní učitelé. Takže tímto chci poděkovat všem, co nás učili a především Michalovi, že nás něco naučili. :p) Všechny zdraví Daniela

11.02.2007 v 20:03:27

Absolvovala jsem kurz 6/1 ? 11/2 v Brně. Při výběru a rozhodování mě zaujaly především špičkové reference školy, metody a také názory bývalých studentů (samá chvála:-). Po absolvování kurzu se k nim musím přidat. Všichni lektoři (Nikol , Michal, Marek ) byli zapálení pro svou práci, ochotní vysvětlovat a ukazovat, navíc měla ?naše skupinka? báječný kolektiv (po kterém se mi po všech těch víkendech bude stýskat ;o) ). Kurz můžu vřele doporučit dále. Čeká Vás individuální přístup, příjemné prostředí a především možnost něco se doopravdy kvalitně naučit :-D Přesto, že se masážemi nehodlám ?živit?, přihlásila jsme se už teď na další kurzy :-D Takže: celé škole jedno velké díky (za několik prima víkendů) a všem ?kolegům absolventům? ať se jenom daří! Míša Závěrem přeji vaší škole samé úspechy a další spokojené "studenty"! M. Konečná

10.02.2007 v 21:55:17

Ahoj všem. Pan Dr. Wang opět nezklamal a z kurzu moxování jsme si odnesli cenné informace z jeho praxe čísnké medicíny. Všem doporučuji !!! Petr Němec

05.02.2007 v 11:19:17

Čauky.Jsme kurz 06.01. - 11.02.2007 v Brně. Myslel jsem si, že víkendové kurzy pro mě budou pěknej záhul(práce a...). Nicméně pod vedením Michala a trošku (opravdu jen trošku) čokolády, se z kurzu stává zábavný a odpočinkový relax. Dojíždím asi 150km i přesto, že v mém okolí je stejná možnost studia jako v Brně. Neoslovila mě ani tak cena kurzu(i když...),jak jeho kvalita. Co víc dodat...Dííky S pozdravem celému kurzu MAUSGLííí

26.01.2007 v 14:57:44

Zdravím především Jiřinku a pak všechny, se kterými jsem absolvovala rekvalifikační kurz, který končil 10.12.2006. Bylo to pěkné a myslím, že jsme se naučili všichni to, co dnešní doba vyžaduje. Prostřednictvím našich rukou předáváme příjemno a zcela určitě i úlevu všem, kteří to potřebují. Prosím, aby se ozvali všichni, kdo v tomto kurzu byli, poztrácela jsem materiály spolu s kontakty na vás. Ráda bych se s vámi někdy sešla. Pak jsem absolvovala Dornovu metodu a Breussovu masáž a rovněž z tohoto kurzu jsem si odnesla mnohé dovednosti, které nyní zdokonaluji. Díky Roberte! V centru jsem si zakoupila různé pomůcky pro masáže a tam jsem poznala Michala. Jeho přístup byl profesionální, perfektní, stejně jako všech, se kterými jsem se zde setkala.Přítelkyně, která mně kurz doporučila nelhala když tvrdila, že jsou všichni propadlí své profesi. Tak v tomto roce -2007 - všem absolventům, všem lektorům - přeji mnoho a mnoho zdraví a pracovních úspěchů. S tím ruku v ruce chodí i úspěchy osobní. Zdar, zdar, zdar - Koňáková Růžena

24.01.2007 v 19:11:45

Zdravím především Jiřinku a pak všechny, se kterými jsem absolvovala rekvalifikační kurz, který končil 10.12.2006. Bylo to pěkné a myslím, že jsme se naučili všichni to, co dnešní doba vyžaduje. Prostřednictvím našich rukou předáváme příjemno a zcela určitě i úlevu všem, kteří to potřebují. Prosím, aby se ozvali všichni, kdo v tomto kurzu byli, poztrácela jsem materiály spolu s kontakty na vás. Ráda bych se s vámi někdy sešla. Pak jsem absolvovala Dornovu metodu a Breussovu masáž a rovněž z tohoto kurzu jsem si odnesla mnohé dovednosti, které nyní zdokonaluji. Díky Roberte! V centru jsem si zakoupila různé pomůcky pro masáže a tam jsem poznala Michala. Jeho přístup byl profesionální, perfektní, stejně jako všech, se kterými jsem se zde setkala.Přítelkyně, která mně kurz doporučila nelhala když tvrdila, že jsou všichni propadlí své profesi. Tak v tomto roce -2007 - všem absolventům, všem lektorům - přeji mnoho a mnoho zdraví a pracovních úspěchů. S tím ruku v ruce chodí i úspěchy osobní. Zdar, zdar, zdar - Koňáková Růžena

24.01.2007 v 19:11:45

Ahojky.Zdravím všechny super lidičky, kteří absolvovali kurz s Kamilkou. Bylo to úžasné a doufám, že jsme se neviděli naposledy. V roce 2007 jen to dobré přeje Andrea D.

8.1.2007 v 10:44:58

Tímto posílám pozdravy prosincovému intenzivnímu kurzu sportovní a rekvalifikační masáže.Atmosféra s našim milým Karlíkem (tu továrnu na čokoládu si zařídil hezky, jen škoda, že to skončilo u uzeného :) ) byla naprosto úžasná a uvolňující, co víc říct? Ti, co se zúčastnili, vědí o čem mluvím.Přeji tedy všem hodně úspěchů a hodně spokojených studentů nejen v příštím roce, ale i v nadcházejících letech. Petra

1.1.2007 v 17:55:48

Ahoj všichni, kteří se mnou absolvovali víkendový kurz s Kamilkou. Krásně jsem si ty víkendy užil a myslím že jsem tam potkal několik supr lidiček s kterými se vždy rád sejdu a popovídám. Děkuji také naší skvělé lektorce Kamilce, která nás naučila spoustu věcí a vyzařovala z ní vždy pozitivní energie kterou jsme rádi přijíali. Děkuji všem a vřele doporučuji. Pa a někdy na viděnou Vlastimil Červenka

19.12.2006 v 17:44:05

Zdravím všechny absolventy víkendového rekvalifikačního kurzu a hlavně naší vedoucí Kamilku!Chci vám všem moc poděkovat, protože vznikla parta různých lidí, kteří si skvěle porozuměli a hlavně nás masáže hodně bavily. Díky za tu skvělou atmosféru, kterou navodila Kamilka, za ty rady a neuvěřitelnou trpělivost. Ještě teď se mi někdy v noci zdá o všech svalech a jejich funkcích, ale jsem za to moc vděčná, že to umím. Konec konců i v rodině to oceňují a klientela se rychle rozrůstá. Takže všem díky a doufám, že se brzo uvidíme buď v jiném kurzu nebo jen tak někdy na kafi. Mějte se a krásné svátky. Míša Novotná

18.12.2006 v 10:20:43

Ahoj všichni!!! Nejprve moc děkuji Robertovi za perfektní výuku havajské masáže!! Je to opravdu moc super a všem vřele doporučuji. Vy ulevíte svým rukám a masírovaný Vám bude ještě dlouho děkovat za skvělý relax!!!Zdraví Sova

13.12.2006 v 12:38:47

Ahoj. Všem vřele doporučuji kurs klasické masáže. Spousta praxe, špetka teorie a bezvadná atmosféra - hlavně díky skvělému instruktorovi Karlovi. Nelze hodnotit jinak než 1***. Helena Machková

11.12.2006 v 15:50:16

Chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Wangovi za zajímavý seminář o baňkování a kvaše. Petr Němec

11.12.2006 v 11:21:31

Ahoj,7.12.jsem ukončila večerní kurz pod vedením super lektora Petra K.Ty tři měsíce byly úžasné a ráda na tenhle kurz budu vzpomínat.Vím,že všichni jsme se naučili skvěle masírovat(díky Péťovi).Všem tento kurz vřele doporučuji a těším se na masáž obličeje a další kurzy,které mám v plánu v tomto centru absolvovat. Mirka Šulcová

10.12.2006 v 20:43:56

Ahojky všem, je to již týden co jsme ukončili intenzivní rekvalifikační kurz a jelikož mi chodí hodně krásných mailů od svých kolegů, chtěla bych každému kdo si čte názory studentů a jenom trošku váhá jestli se má přihlásit, tak to jedině doporučit. Zažili jsme nádherné tři týdny, za které chceme především poděkovat Karlosovi, který nás hodně naučil, každé ráno přicházel s úsměvem, který přenášel na nás. Ještě bych ráda za celou naší skupinku poděkovala Michalovi, Jiřince, Robertovi, Petrovi a Markovi. Vaše škola je opravdu super. Mějte se všichni moc krásně a těšíme se na vás při dalších kurzech do kterých jsem se už přihlásily. Romča, Vendulka a Jiťa

04.12.2006 v 21:23:48

Ahojky vsichni, rada bych chtela podekovat Robertovi, ktery uci Dornovu a Brussovu metodu. Kurz byl velice pekny a harmonicky. Hned jak jsem prijela domu, tak jsem napravila manzela, ktery uz roky trpi s bolestmi zad a kycli, byl prekvapen natolik, ze uz ani nebere prasky na bolesti. Je to kouzelna metoda a doporuciji ji vsem. Ahoj a mejte se krasne. Martina Staedter

17.11.2006 v 18:35:47

Ahoj všem zájemcům o nové kurzy a těm, kteří se vracejí na tyto stránky: ještě pod dojmem čerstvých událostí se chci podělit o úžasné zážitky za kurzu 4.-5. 11. - hot stones s Robertem! Byl to úžasný víkend, bezva lidi a hlavně: úžasný Robert!!! Díky němu jsme všichni zvládli horké kameny a můžeme se do toho pustit!! Těším se na další kurzy a všem, kteří uvažují o podobném kurzu mohu zodpovědně říct: jděte do toho, je to super!! Moc zdravím Hanka Bušková

05.11.2006 v 17:30:12

Ahoj lidi z víkendového kurzu, který končil 28-29.11.2006 pod vedením Lenky, kterou tímto zdravím. Kurz byl pochopitelně super a již zařizuji pokoj, abych mohl masírovat.Info: Předběžně navrhuji datum srazu našeho kurzu někdy kolem Mikuláše, abychom mohli ihned zajít na čaj. Jirka - red boy

01.11.2006 v 15:02:53

Ahoj lidičky. zdravím Sovu. Musíme udělat sraz.

20.10.2006 v 18:10:58

No nazdáááááááááár kamarádky a kamaráde z kurzu 4.-22.9.06!!! Myslím, že mohu za všechny poděkovat našemu Vlastovi, který měl s náma tu trpělivost a naučil nás pěkně masírovat!!!A ten humor!!:-) Vlasto díky a měj se báječně!!!A ostatním přeji,ať se Vám daří a zúročte vše, co umíte!! Ahojky Sova z Tábora PS:doufám,že se ještě uvidíme i na dalších kurzech!!!!

29.09.2006 v 23:12:20

Ahojky, zdravím všechny, co se zúčastnili kurzu Dr. Wanga tuto sobotu (23.9.). Bylo to s Vámi moc fajn. Už jsem se přihlásila na pokračování (kvašu a baňkování), tak doufám, že se tam alespoň s některými z Vás potkám. Krásný den, Eva.

29.09.2006 v 19:53:01

Ahojky, zdravím všechny osůbky, které jsem měla to potěšení poznat na 3týdenním kursu, který skončil tento pátek, chtěla bych touto cestou poděkovat Karlovi za trpělivost, kterou měl s poněkud živější skupinou, jakou jsme byly, pochválit ho u nadřízených,za skvěle vedené hodiny nejen teorie,ale i praxe,trpělivost a vůbec za to jaký je celkově fain lektor. Dále bych chtěla poděkovat Jiřince za její obětavost, kdykoliv bylo třeba at už se jednalo a nákup zboží, nebo rada ohledně kurzů. Pochvala patří i Robertovi za skvěle vedený den první pomoci, kdy jsme všichni přesvědčeni o tom,že kdykoliv by nás potkalo něco ohledně tohoto problému, jsme schopni zasáhnout správně. Doufám, že svatba toho nejvyššího se vydařila a tím pádem je šťastným novomanželem a patřičně si to vychutnává, tímto bych mu chtěla pogratulovat a zároveň také pozdravit. Takže jen tak dále, opatrujte se. S pozdravem Zdena Čápová.

24.09.2006 v 01:24:18

Ahoj COKO kamaradi, neda mi to se nepripojit k Pidalce a vyzdvihnout jeste jednou Lenku a Romana, protoze byli oba dva naprosto uzasni lektori se skvelym smyslem pro humor.Ona vubec ta atmosfera, co panuje v tomto centru je absolutne super.Bylo to vubec poprve, co jsem se kazdy den tesila do skoly.Za to diky i Michalovi, ktery tohle centrum vytvoril a je neustale jak slunicko a svoji pozitivni naladou \"nakazi\" kazdeho kolem.Musim se priznat, ze z celych prazdnin nejvic vzpominam prave na tenhle kurz.Bylo to bajecne, jen to trvalo tak kratce :-) Mejte se nadherne a hodne sil do masirovani...Lenka zpoza oceanu.

12.09.2006 v 14:49:24

Nazdárek ČOKO přátelé :) Tak si to tu tak pročítám a koukám jak pěkně vedlejší kurz vychvaluje Karlíka a zatím nikdo nepochválil nikoho z našich. Tak to já tak nenechám, to já ne :) Páč si myslím, že kdo nepoznal Lenku a Romana, vůbec netuší, že přišel o nejlepší lektory!!! Páč 14dní s nimi byla hotová pohodička, takový malý ráj uprostřed prázdnin a práce atd. A věřím, že se mnou souhlasí celý náš ČOKO tým :) Ne fakt, jak tady většina lidiček píše, bylo to super a přiznám se, že jsem se trošku bála, že těch 14dní v kuse nezvládnu. Ale ono to tak rychle uteklo a navíc jsem našla spoustu nových lidiček, který zase ráda uvidím!!! No prostě parádička. Všem moc děkuju za přežití :) Mějte se s úsměvem Vaše Píďala (Petra) P.S. A taky už dokonce úspěšně masíruji, a nejen rodinu :)

03.09.2006 v 19:16:08

Ahoj všichni. Taky bych chtěla pozdravit všechny z kurzu (7.8.-20.8.2006). Strašně mi chybíte. To snad ani není možný, jak si člověk může za 14 dní zvyknout na pár lidiček kolem sebe. Taky doufám, že si někdy uděláme srázek a pořádně si pokecáme. A hlavěn bych chtěla pozdravit našeho milovaného Karlíčka:) Byl jsi úžasnej a jen kvůli tobě jsem vydržela 14 dní vstávat v šest ráno:)) tak pajky všici. A přeju hodně úspěchů jak v osobním tak pracovním životě...Hanýžka

29.08.2006 v 11:45:50

Achojky lidicky,gratuluji vsem co jsme uspesne zvladli zakonceni 14-denniho intenzivniho kurzu a hlavne nasemu slunicku Kajovi.Tobe patri nejvetsi dik,protoze lepsiho lektora jsme si nemohli prat.Byl jsi fakt uzasny.Myslim,ze nam vsem budou chybet Tvoje vtipky diky kterym jsme prezili ty narocne dny.Moc ti za vse dekuji.Preji Tobe i ostatnim lidickam hlavne hodne stesticka,zdravicka,lasky a uspechu v osobnim i pracovnim zivote.Budete mi chybet-doufam,ze se vsichni nekdy sejdeme.Pa Tynka MVR

24.08.2006 v 20:04:21

Zdravim vsechny masery ze 14-ti denniho srpnoveho kurzu [7.8-20.8 2006]. A hlavne bych chtela pozdravit naseho ucitele Vlastu Firmana!! Vlasto, byl jsi opravdu skvelý ucitel a dal jsi nam maximalne co jsi mohl dat. Venoval jsi se nam nejvic, jak to jen slo a opravdu jsi nas skvele pripravil. Hodne si toho vazim a nikdy nezapomenu kdo me naucil masirovat.Diky moc a preju hodne stesti.Zdravim z daleke Anglie - Vanda

23.08.2006 v 12:36:08

Ahojky všem, hlavně Popelce, Jítě a vůbec celé \"ďábelské partě\", o které se píše níže. Náš kurz ukončený (všemi úspěšně) 16.7. byl opravdu super a dík za to patří nejenom úžasným lektorům, ale také EMILOVI! Na toho Popelka úplně zapomněla. A přitom je to takový fešák. Kurz můžu jenom doporučit, opravdu se nebojte a běžte do toho. Po všech se mi moc stýská a kdybych věděla, že se sejde znovu taková parta, klidně budu těch 14 dní opakovat. I s tou příšernou anatomií :-) Michale, díky za všechno, klobouk dolů před Tvou masérskou školou. Roberte, jsi jediný, kdo mě opravdu naučil první pomoc tak, abych neubližovala, ale pomáhala. Radko, hodně úspěchů v tom co děláš, jsi bezva. Mário, ty už fakt s tím zeleným míčem neblbni. Viděl jsi fotky? :-) Jana z Rakous

08.08.2006 v 14:36:34

Čau všem Pižďuchům co spolu se mnou ukončili 16.7. rekvalifikačku. Bylo to s Váma všema SUPER ! Lidičky ,všichni jste byli úžasný. Dávejte na sebe pozor ať si nenatrhnete nějakou tu \" ŠLÁŠKU \" a doufám, že se sejdem na nějakým dalším kurzu. Jitka z Holomóca

17.07.2006 v 15:06:28

Ahoj všem, ale hlavně \"ďábelské partě\". Máte sen o dovolené, kde se 14 dni dozvídáte spoustu nových zajímavých informací, pořád vás někdo masíruje a jste obklopeni skvělýma lidičkama? Ano, zavolejte Michalovi a šup na kurz. Neprohloupíte.-) Dnes úžasných 14 lidiček dokončilo masérský kurz.Bylo to krásných 14 dní. Škoda, že už to máme za sebou:-) Chtěla bych poděkovat jak Michalovi, za existenci této školy, tak našim učitelům : Robertovi, Radce a Máriovi, byli jste na nás všichni moc hodní. Kloubok dolu, jak jste zvládli takovou partu absolutně vysmátých lidí. Děkuji za zkušenosti a rady, které jste nám dali. PS. Janinko letadýlková: tady se opravdu neodtahuje :-))) Popelka

16.07.2006 v 20:07:29

Ahoj.Zdravím všechny,se kterými jsem byla na víkendovém masérském kurzu,zakončeném 25.6.06.Bylo to moc fajn a budete mi chybět.Doufám,že se v září sejdeme v Říčanech u Lučíji a Jardy:o)Vlasto,přeji ti hodně úspěchů v Alpách. Veronika z Příbrami

26.06.2006 v 16:15:47

Ahoj, zdravim všechny kteří dokončili maserský kurz 14.5.06. Bylo to s vámi všemi fajn a doufám, že se po prázdninách uvidíme. Šárka z Teplic

05.06.2006 v 18:48:01

Ahoj 14.5.06 jsem úspěšně dokončila maserský kurz. Všichni byli opravdu úžasní,jak Vlasta,Michal,tak i celý kolektiv.Společné víkendy mi budou chybět.Přeji všem plno úspěchů a v srpnu se snad uvidíme.Ahoj Míša Říčany

22.05.2006 v 22:16:36

Zdravím všechny bívalé i budoucí studenty sportovní a regenerační masáže.Ukončila jsem 2.4.2006kurz sportovní a regenerační masáže pod vedením Roberta.Jsem stale ještě plná dojmů a zážitků z tohoto kurzu.Díky Robertovi,který byl skvělý lektor,ale i kamarád a díky úžasné partě která se tam sešla,jsem prožila šest moc pěkných víkendů,které mi budou moc chybět.Roberte zdravím tě,jsi skvělí člověk a moc děkuji za všechno-pojd blíž at to nikdo neslyší-jsi i fešák :o) Také zdravím celou naší skupinku-pa pa všichni.Zdraví Iveta z Prachatic

09.04.2006 v 17:24:04

Jestli váháte, zda se přihlásit na masérský kurz nebo ne, tak už neváhejte a jděte do toho. Za neuvěřitelně nízkou cenu, zažijete šest relaxujících a zajimavých víkendů. Všichni lektoři, včetně ředitele Michala, jsou nesmírně milí a vstřícní lidé. Pokud budete mít štěstí a bude vás učit Karel, jako nas, budete umět anatomii a ještě budete pod rukama nádherného chlapa. Kreativní čtyřka Daniela, Jana, Pavlína a Ilona.

06.04.2006 v 23:24:32

Ahoj všichni,2.4.06 jsem úspěšně ukončila masérský kurs pod vedením Jiřinky,Káji,Roberta a taky Michala.Jsou to lidi na správném místě a svoji práci dělají moc dobře.V našem kurzu jsem poznala prima lidi,se kterýma se užilo spoustu srandy.I když jsem odjížděla na víkend od rodiny,vlastně jsem se na všechny moc těšila a pěkně si to s nima užila.Už ted je mi smutno,že je dlouho neuvidím.Tak snad se domluvíme na dalším skvělém kursu u Michala&spol. ve škole.Díky všem a hodně štěstí a pracovních úspěchů.Zdraví a vzpomíná upovídana masérka Hanka z Mimoně. :o))

03.04.2006 v 15:55:38

Ahoj těm, kteří stále váhají. 22.5.2005 jsem absolvovala mimo jiné i masérský kurz. Dnes mám práce nad hlavu a s konkurencí si už nedělám hlavu. Naučil mě to fakt skvěle. Takže neváhejte a běžte do toho, je super učitel. Michale dík. Lenka Varnsdorf

10.03.2006 v 19:51:28

Ahoj, chci moc poděkovat všem. Jak spolužákům za atmosféru, tak hlavně našemu milovanému Vlastíkovi. Každý víkend jsem jak na trní, je mi po vás smutno, ale těším se až se sejdeme na Číně.Tak pa. Mějte se krásně, bylo to skvělý. Všem nerozhodným vřele doporučuji, neboť ta atmosféra je báječná. Opravdu mi už tak dlouho nebylo krásně. A na věku nezáleží, náš kurz byl příkladem. Tak se nebojte, neprohloupíte. Pa Jarka

04.03.2006 v 19:31:37

Ahoj, jako Gábina jsem dokoncila kurz sportovni a rekondicni masaze a bylo to super, super atmosféra, sranda, pohoda, pratelska atmosfera. Diky Roberte, za skvěle 3 týdny. A zdravim Michala. Mejte se krasne. Šárka

04.03.2006 v 00:40:24

Ahojky všichni příznivci kvalitní masáže a dobré nálady, chtěla bych rovněž poděkovat úplně všem, hlavně Karlovi, který dělá svou práci opravdu rád a hlavně dobře.Všechny nás dost naučil, jak masírovat tak i tu hroznou anatomii, která se snažila dost dlouhou dobu naše hlavy spíš obcházet než do nich vstoupit.Ale nakonec se podařilo a to jen díky Karlovi.A jeho dobrá nálada ? Super, to opravdu nemělo chybu.Všichni byli moc fain a každý víkend byl pro mě naprostý balzám po pracovním týdnu.Poděkování patří i Michalovi za jeho naprosto vynikající přístup k nám všem.A nakonec :\"Roberte díky, že jsi nám ukázal a naučil nás, jak někdy stačí málo a můžeme lidem pomoct.Jsem si jista, že v každém z nás určitě alespoň základ zůstane.Bylo to super.Přeju Vám všem hodně zdraví, pracovních úspěchů a hlavně trpělivosti, s námi studenty.( a Karle tu knížku doma radši neukazuj ) ahoj Martina z Liberce

28.02.2006 v 20:37:34

Čauky,všechny moc zdravim.V pátek 24.2.06 jsem dokončila kurz-sportovní a rekondiční masáže a bylo to prostě super.Lepší lidi jsem nikde nepotkala.Byla tam sranda od prvního do posledního dne.Díky Roberte za skvělý 3 týdny.A zdravim Michala.Gábina (ta z Kolína).Mějte se!

27.02.2006 v 09:55:47

Ahojky, jako Pavel jsem dokoncila uspesne kurz sportovni a rekondicni masaze. Byla jsem moc spokojena, vyuka byla super i kdyz nam asi daly nejvic zabrat ty svaly. Chci podekovat Michalovi, Robertovi za zdravovedu a hlavne Karlovi ktery nam vyuku dobre a srozumitelne vysvetloval, bylo na nem videt ze tuhle praci dela rad a ze chce naucit dobre. Uz se tesim na dalsi kurz. Jo a Karle ukazal si doma knizku??? Mejte se zatim hezky Natalie (pedikerka a ted i maserka).

22.02.2006 v 18:05:02

Ahoj,právě jsem dokončil kurz-sportovní a rekondiční masáže.Musím říci,že jak styl výuky,tak přístup všech lektorů byl super.Chci poděkovat Michalovi,Robertovi a hlavně Karlovi,který nás svým přístupem, neustále dobrou náladou a vtípky naučil mnohému.Díky všem za super prožité dny a za to, co nás naučili. Jo Karle,ukázal jsi doma knihu...? Pavel Rosenberg, Mladá Boleslav

19.02.2006 v 20:09:21

Ahoj, na konci ledna jsem absolvovala kurz aromamasáže.Kdo to nepoznal má čeho litovat. Bylo to super, už sama díky tomu masíruji a lidem to pomáhá.Díky Martino!!Kačka

9.02.2006 v 12:39:39

Ahoj. Zúčastnil jsem se rekvalifikačního víkendového kurzu v listopadu a prosinci 2005. Od ledna si masírováním přivydělávám, zákazníci jsou moc spokojení a vracejí se. Jste opravdu dobrá škola. Díky Roberte. Ondra

31.01.2006 v 23:05:39

Ahojky všichni,nechci se opakovat,ale nedá mi to a musím sem napsat.Včera jsem zakončila již třetí kurz- reflexologii,předtím havajskou masáž a horké kameny,všechny pod vedením Michala .Musím říct super,super.Tímto mu chci poděkovat za trpělivost,laskavost a bezva způsob vyučování.Byly to perfektní víkendy,kdy se člověk něco naučil a ještě si očistil hlavu od všedních starostí.Míšo,díky. S přátelským pozdravem a velkým díkem Irena Toušková,Rumburk

30.01.2006 v 15:17:50

Ahoj, pro ty kteří uvažují o masážích, můžu jedině doporučit tuto školu. Sama jsem absolvovala rekval. kurz a byl to opravdu zážitek. Nejen díky kvalitní výuce, ale i díky přátelské atmosféře. Touto cestou chci poděkovat Robertovi, který je super učitel a naprosto pohodový člověk. Také děkuji všem spolumasérům za fajn atmosféru.Lucka Peroutková

17.12.2005 v 23:15:10

AHOJ VSICHNI, KTERI MATE ZAJEM O MASERSKE KURZY NA TETO SKOLE. ABSOLVOVAL JSEM 3 KURZY (TAK SE ME TO LIBILO) SPORTOVNI REKV.,HORKE KAMENY A CINSKA ENERGETICKA. MUZU TO VSEM VRELE DOPORUCIT DIKY POHODOVE ATMOSFERE A PROFESIONALNIMU PRISTURU LEKTORU, ZVLASTE ROBERTA KTERY JE VYBORNY UCITEL A FAJN CLOVEK. PREJI VAM VSEM DO DALSICH LET HODNE USPECHU A HLAVNE 100% SPOKOJENE STUDENTY JAKO JSEM JA......S POZDRAVEM BRONA HABL.

15.12.2005 v 12:13:25

Ahoj všichni. Rád bych poděkoval touto formou člověku, který nás mnohému naučil, předal nám něco ze svého já a rozdával dobrou náladu. Tím člověkem není nikdo jiný než Vlasta :-) S ním to byla opravdu kurzem procházka:-)...Zároveň dík i Robertovi a Michalovi! Martin:-) ze 14ti denního kurzu Masér pro sportovní a regenerační masáže.

14.11.2005 v 08:35:51

Dekuji celemu kolektivu, bylo to nad ocekavani prijemne uceni, kdyz se k tomu sejde bezvadny kolektiv ani se vam nechce skoncit, tak ze kolegyne a kolegove na pristim kurzu nashledanou, zdravi Ilona Cechova

07.11.2005 v 18:08:20

Ahoj všichni, dnes jsem byla na kurzu reflexologie. Ti kdo jste tam byli se mnou(29.10.-30.10.) a chystáte se na další kurz, tak mi prosím napište. Verča bradlovv@seznam.cz

30.10.2005 v 17:31:12

Kurz reflexologie byl super

30.10.2005 v 17:27:16

Kurs "havajské masaže" je opravdu hodnotný. Už vim proč se mají na Havaji tak dobře. Moc se neunavíte a přesto je zákazník velmi spokojen. Úplně v pohodě usne i na stole jako já:)Doporučuji všem kteří hledají nové techniky. Způsob výuky byl super, Michal je příjemný kreativní a zkušený učitel. Vládne tam pohoda. Děkuju Vám Šárka

27.10.2005 v 20:50:57

Mám za sebou včera dokončený jen menší kurz havajské masáže, ale i tak mohu potvrdit, že výuka je kvalitní a profi a atmosféra velmi milá a otevřená, take i mé strachy naprostého amatéra byly zcela zbytečné. :) Oba Michalové jsou lidi na svých místech! Díky. Mishka

26.10.2005 v 00:43:58

Pro mě byl kurz sladkou procházkou tělesné a duševní relaxace, také bych ho doporučil i zájemcům o nevšední zážitek s potřebou poznat nové lidi a navíc se naučit něco velice prospěšného. :)Ondra

23.06.2005 v 09:40:10

Kurz bol naozaj super, na urovni, dobra atmosfera...bola som jednoznačne spokojná a rada sa hlásim aj na ďalšie kurzy.Maja

20.06.2005 v 12:58:31

Nazdárek lidičky, kteří máte zájem masírovat a ulevovat lidem od těžkostí. Bude to znít asi blbě, ale kurz byl opravdu více než fajn. Pro mě to byly tři týdny orazu a pohody. Michal poradí pomůže a rád vysvětlí. Nedělá z toho vědu. Pokud se chcete naučit masírovat, tak jste našli ty správné stránky. Mějte se a vřele doporučuji. Pavel

22.05.2005 v 00:37:25

Ahoj, tak mi to nedalo sem nenapsat... Kurz byl super, Michal učitel jakýho bych přála každýmu a lidičky co jsem tam poznala taky byli v pohodě. Styl výuky mi naprosto vyhovoval akorát bacha na pozdní příchody... v takovém případě je čokoládka skoro nutností:-)))Hodně štěstí a úspěchů vem...Jana

10.05.2005 v 12:17:08

Ahoj. Já jsem také absolvovala tento rekval.masérský kurz, ale na rozdíl od jiných jsem žádné obavy při nástupu neměla. Věděla jsem do čeho jdu- aspoň trochu. Byla jsem se totiž předem podívat a tak jsem se obav rychle zbavila. A musím jen potvrdit že jsem se nezklamala vůbec v ničem. Všem vřele doporučuji. Radka

30.04.2005 v 14:10:07

Ahoj!Též se přiznám, že jsem také měla předtím než jsem se přihlásila na rekvalif. kurz sportovní masáže, obavy, i kvůli tomu, že jsem sama sluchově postižená. Hned mi to Michal svým skvělým přístupem a ochotou ulehčil. Obavy čili starosti byli rázem pryč. Michal byl moc hodnej a moc mi pomohl. I samotný lidi v kurzu byli fajn. Kurzy, které jsem absolvovala, jsou na vyšší úrovni a proto je vřele doporučuji. Přeji krásný zážitky u Michala! Kamila

22.04.2005 v 20:38:08

Přiznám se, že jsem do rekvalifikačního masérského kurzu přicházel s několika obavami : bude tam opravdu slibovaná kvalitní výuka, jaká se tam sejde společnost, budu se stíhat vechno potřebné naučit...? Moje obavy ale rychle vzaly za své a já mohu s uspokojením napsat, že jsem v kurzu prožil několik báječných víkendů v bezvadné společnosti a že jsem si po skončení kurzu mohl bez obav pořídit živnostenský list. Dnes už si buduju vlastní klientelu a protože se mi drtivá většina lidí vrací, tak jsem se snad i něco naučil. Báječné dny v masérském kurzu přeje Adam

18.04.2005 v 15:46:01

Ahoj,kurz byl super....skveli lidi a hlavne Michal je skvelej lektor a fajn clovek...takze muzu jen doporucit....Jitka

16.04.2005 v 19:52:05

Mezinárodní akreditace od certifikační autority IESDíky vysoké úrovni výuky v Dexter Academy jsou vaše certifikáty označeny doložkou mezinárodní certifiakční autority IES. Naše vzdělávací společnost je mezinárodně certifikovaná International Education Society , Londo...

Dexter Academy partnerem mezinárodní výstavyDexter Academy jako prestižní vzdělávací instituce ve fitness a wellness je partnerem úspěšné mezinárodní výstavy Beauty Expo.

Dexter Academy v Českém rozhlasuŘeditel Dexter Academy byl pozván do Českého rozhlasu na příjemné téma regenerace a druhy kurzů pro širokou veřejnost.
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!