Akvarel - malba nehtů


Akvarel - malba nehtů
diagnostika1 Zdá se Vám obyčejné lakování a zdobení nehtů příliš okoukané a chtěla byste vyzkoušet něco nového, neobyčejného? V tomto kurzu Vás naučíme, jak vytvořit nádherné obrazce na nehty pomocí akvarelových barev. Pokud akrylové zdobení nehtů znáte, víte, jak krásný výsledek práce Vás čeká. Pokud jste tuto techniku zatím nikdy neviděly, vězte, že budete více než mile překvapeny. Tato technika je náročnější, vyžaduje smysl pro detail a proto je kurz vhodný pro ty, kteří mají již nějaké znalosti a dovednosti v oblasti zdobení, v kresbě a znají základy barevnosti. Zapomeňte na všední zdobení a přijďte upustit uzdu své fantazii. Přijďte obohatit své dovednosti. Staňte se jedním z mála lidí, kteří zatím toto krásné malování akvarelovými barvami ovládá a svému okolí jistě vyrazíte dech.

Cena, Místo konání, Podmínky, Forma platby
Délka kurzu: 8 hodin

Podmínky přijetí: Věk nad 18 let, pro širokou veřejnost, pozitivní osobnost!

Místo konání: v našich učebnách

Cena: 2 600 Kč
rekvalifikační masérský kurz

Forma platby: Převodem. Pokud se přihlašujete těsně před kurzem, nebo nejste z jiného důvodu schopni provést převod, vyčkejte na e-mail, který vám příjde ihned po přihlášení. Děkujeme.

Učební materiály dostanete při výuce a jsou zahrnuty v ceně kurzu.

Zakončeno certifikátem

Nejprofesionálnější učebny v Dexter academy v Praze
učebna učebna učebna

Podívejte se na další fotky a informace o krásných učebnách zde.

Mezinárodní akreditace kurzu
Akreditace dai masérského kurzu Akreditace ies masérského kurzu Díky vysoké úrovni kurzu, je certifikát označen doložkou mezinárodních certifikačních autorit. Prošli jsme náročným auditem a tento kurz byl ohodnocen Ratingem jako kvalitní.

Každý půlrok vyhrajte JAGUÁRA
masérské kurzy S každou přihláškou na kurz v Dexter Academy máte větší možnost vyhrát nejlepší masážní stůl JAGUAR v hodnotě 10 000 Kč. Více zde Soutěž

Certifikáty v 15 jazycích
masérské kurzy Certifikát o absolvování kurzu můžete získat v několika jazycích (An.,Sp.,Ne.,Ru.,It...). Prestižní škola Dexter Academy má dlouholetou tradici. Můžete se na ni obrátit kdykoli po kurzu, vždy vám vyjde vstříc. Má pro vás nový klientský servis se stálými zaměstnanci pouze pro vás. Těšíme se na vás s celým týmem profesionálních lektorů.

MASAZE-OBCHOD.cz
Nejlevnější masérské potřeby v České republice. masaze-obchod

kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner
kredity banner

Máte dotaz? napište nám
Máte-li jakýkoliv dotaz, napište nám jej, nebo nám zavolejte: 603 544 693
E-mail:
Dotaz: 
Kontrolní obrázek Kontrolní obrázek
Opište prosíme kód z obrázku     

    


PŘIHLÁŠENÍ NA KURZ:

V případě, že je kurz obsazený, využijte možnosti "Nezávazná objednávka" - pokud se daný termín uvolní, budeme Vás informovat emailem.

PRAHA: Akvarel - malba nehtů


banner
Zavřít Máte dotaz? Zeptejte se!